Aš irgi moku gaminti

2008-04-05

BLOGin konferencijos metu Vienastoks savo pranešime paminėjo, kad reikia rašyti apie tai, kas domina. O valgio ruošimas mane domina ir netgi patinka. Tiesa, jei turėčiau savo svajonių virtuvę, turbūt patiktų dar labiau. Idėja rašyti apie tai, ką gaminu, jau buvo kilusi ir anksčiau, tiesiog dabar tai prisiruošiau padaryti.

Todėl atidarau naują – receptų – puslapį savo bloge. Nerašysiu apie maistą taip išsamiai, kaip Dovilė, bet gal neapsiribosiu ir trumpais receptais. Noriu ne tik parašyti, kad skanu ir kokių produktų reikia, bet ir patarimų. Tos pačios konferencijos metu tas pats Vienastoks minėjo, kad reikia rašyti ne sau, ne visiems, o kažkam. Tą kažką galiu įvardyti labai konkrečiai: tai mano brangiausiasis. Kai aš paburbu, kad jis man nepadaro valgyti, jis atšauna: “O aš nemoku! Parašyk savo bloge, kaip daryti, kad žinočiau, ir pagaminsiu”.

Dar paskatino jauniausias darbe kolega, paprašęs manęs kokio nors lengvo recepto. Kai visą vakarą siuntinėjo MMS’us apie tai, kaip jam sekasi, labai juokiausi iš vyriškais gabalais papjaustyto kumpio. Po to klausė: “O tavo bloge nėra receptų?”. “Nėra…”, – sakau. Po to pagalvojau: “Velnias, bet juk seniai noriu, kad būtų”.

Tai štai ir bus. Neturiu laiko ypatingiems eksperimentams ir nemėgstu labai aštraus maisto (manau, kad per didelis kiekis čili užgožia visą skonį, o ir verkti valgydama nemėgstu), todėl čia nebus kažko ypatingo. Tiesiog tie dalykai, kuriuos esu gaminusi bent kelis kartus ir man pavyko. Juk tuomet galiu patvirtinti, kad skanu ir patarti. Be to, nors dauguma mano skaitytojų vyrų teigia mokantys gaminti ir darantys tai labai dažnai, atsižvelgsiu ir į tuos, kurie moka tik kiaušinienės išsikepti, o iš parduotuvės išeina apsikrovę virtinukų maišeliais. Todėl nepatingėsiu parodyti, kaip išsivirti, pvz., manų košę.

Skanaus!

Kategorija: Receptai | Komentarų: 7

Dina

2008-04-05 18:01

Šaunuolė. Bus ką paskaityti :) Ir bus ko pačiai pasimokyti :)

Dovilė

2008-04-05 19:55

Prieš 1,5 metų vienas vaikinas mokė mane virti manų košę. Buvo šiek tiek gėda. Bet, turiu prisipažinti, iki šiol savarankiškai jos ir neišvirčiau. Galbūt būtų kitaip, jei mėgčiau manų košę arba turėčiau vaikų. Anyway, laukiu naujos rubrikos :)

katiara

2008-04-05 20:24

Gėda, bet didelė dalys moterų/merginų nemoka gaminti manų košės, nu aš tarp jų ((: bet visa kita išeina puikiai. tai va, laukiu manų košės recepto su visom gudrybėm (:

Laura

2008-04-05 20:27

Na va, dabar tikrai teks manų košės receptą rašyti, nors tai buvo tik pavyzdys :D

Original'o BLOG'as || Think Different

2008-04-06 13:20

Aš tai viską taip ir darau: nori kokį naują efektą su PhotoShop išmokti, pirma tutą youtube pažiūri.. randi šaldytuve tik tai, kas tavo galva, don’t mix, pažiūri youtube ir pagamini pagal tutą tą patiekalą. :D

Blogorama #385 : nežinau.lt

2008-04-06 19:15

[...] kas nors dabar pasikeis. Gūžtelėjo pečiais – didelių pokyčių tikėtis neverta, bet štai Novum tinklaraštyje ėmė ir atsirado virtuvės skyrelis. Aš ketinu gaivinti „skaitinius“. Blogorama irgi keisis (vėl). Užkabino mane [...]

shiny

2008-04-09 15:32

valio! (: bent as tai labai megstu skaityt “paprastu zmoniu” gaminimo ispudzius nuotykius ir patyrimus