E L James “Grėjus: Penkiasdešimt pilkų atspalvių pagal Kristianą”

2016-01-30

Tikrai negalėjau atsispirti pagundai perskaityti šitą knygą :) Juk Stephenie Meyer savo “Saulėlydžio” (primenu, kad atspalviai yra šios sagos fanfiction) penktosios knygos, kurioje viskas aprašyta iš vampyro Edvardo pusės, taip ir neišleido. Gal ir aš neišleisčiau, jei kas nors nufyrintų nebaigtą rankraštį ir jį paviešintų :) E L James, žinoma, išleido savo knygą. Taip gražiai liko užbaigta visa fanfiction esmė, o ir pardavimai tikrai ne menki :)

Visgi knyga yra… Įdomesnė gal pirmus 50 puslapių, o po to jau toks jausmas, lyg dar kartą skaitytum tą patį. Dialogai tie patys, laiškai tie patys, seksas tas pats. Tik mintys kitos. Bet, kadangi šioje knygoje paaiškėja, kad Grėjus yra toks pat triznius kaip ir jo mylimoji, taigi ir mintys nelabai originalios.

Be to, Kristianas labai jau daug galvoja. Na, tiek daug, kad aš netikiu. Aš vis prisimenu šį stand up’ą, kuris atspindi vyro ir moteris smegenų veiklą taip tiksliai, kad tiksliau ir nebebūna :D Taigi, panašu, kad Kristianas neturi to vyrų smegenims būdingo “Nothing box” :))

O knygą tai rekomenduoju prisiekusioms gerbėjoms. Patiks. Ir dar knygų smalsuoliams, kaip aš. Negarantuoju, kad patiks :)

Kategorija: Knygos | Komentarų: 2

FirstPrince

2017-09-26 8:53

I see you don’t monetize your site, don’t waste your traffic, you can earn extra
cash every month because you’ve got hi quality content.
If you want to know how to make extra money, search
for: Mrdalekjd methods for $$$

Lazio Trøje

2019-05-11 5:03

It’s a shame you don’t have a donate button! I’d certainly donate to this superb blog!
I suppose for now i’ll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account.
I look forward to new updates and will talk
about this blog with my Facebook group. Chat soon!
Lazio Trøje