Lars Kepler “Paganinio kontraktas”

2012-10-07

Šiaip jau nesu detektyvų mėgėja, pvz., dar neskaičiau nei vienos Marininos :) O įtempti trileriai-detektyvai man patinka. “Hipnotizuotoją” jau skaičiau. Negaliu pasakyti, kad tai buvo kažkas toookio. Užtat “Paganinio kontraktui” pagyrų tikrai negailėsiu :) Švedų Alexanderių (Alexander ir Alexandra Ahndoril) įsivažiavo kaip reikiant.

Lars Kepler “Paganinio kontraktas”

Siužetas. Muzika (aišku iš pavadinimo) ir prekyba ginklais (iš pavadinimo nė velnio neaišku). Skirtingi dalykai čia taip gražiai suderėjo, kad nors verk. Dar daug šaudymų, gaudymų, sprogimų, kraujo, psichologinių problemų, muzikos ir įtampos. Tikrai, perskaičius pačias įtempčiausias vietas tiesiog pajutau, kaip atsipalaidavau. Patinka man tokios knygos. Tokios, kad net ir neturėdama laiko, suryju per kelias dienas.

Jonas Lina. Pareigūnas Jonas Lina pirmojoje knygoje man nebuvo labai patrauklus personažas. Na taip, jis nuolat teisus ir visa kita, bet kažko trūko. Šioje knygoje apie jį atskleidžiama daugiau ir ramusis Jonas man pradėjo patikti. Ypač įdomi pačioje pabaigoje mestelėta užuomina apie pareigūno šeimą. Iš jos aišku, kad kitoje knygoje ta tema bus paliesta ir aš jos jau laukiu :)

Klaidos. Norėčiau paprašyti “Obuolio”, kad taip neskubėtų versti knygų. Na ok, skubėti tai galima, juk visi laukiam naujų, bet tada atidžiau redaguokite tekstą. Dabar palikta nemažai spausdinimo klaidų, o va tokio žodžio “žioBtelėti” tai kaip ir nėra. Yra tik žioptelėti. Visgi tas, su raide B, pakartotas kelis kartus.

Vertinu 10/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0