Keisti tie kaimynai

2007-12-28

20 metų išgyvenusi nuosavame name ir tik 2.5 – bute iki šiol nesugebu suprasti kaimynų elgesio. Čia jau net nekaltos plonos sienos ir puikiai garsą leidžiantys radiatoriai. Tiesiog žmonių bukumas.

Aukšte virš mūsų gyvena žmonės, kurie profilaktiškai kartą per mėnesį… laužia savo buto duris. Visuomet darbo dienomis. Visuomet naktį apie 23:30. Pirmiausia išgirsti apie 5 minutes birzgiantį skambutį. Tada pertrauka. Vėl skambutis. Tada girdi šūkčiojimus, skambutį į kaimynų buto duris ir už minutėlės siaubingą trankymą kažkuo į duris. Nusijuokiam: vėl laužia.

Tranko tas duris ilgai ir garsiai, apie 15 minučių su pertraukom. Ryte prieš išeidami į darbą palipam laiptais aukštyn pažiūrėti: iš tikrųjų – spyna atlupta, o senos sovietinės durys nuo tokio kasmėnesinio laužymo jau visai kreivos. Naktį prieš užmigdami gerą valandą svarstėm, kodėl reikia laužti duris?

Variantas 1: užsitrenkė. Tuomet, jei namie nieko nėra, kam skambinti?
Variantas 2: grįžo namo be raktų. Galvoja, kad kažkas yra, tačiau namie tuščia. Skambina, po to laužia. Kaip po kelių laužimų dar galima sugebėti pamiršti raktus?
Variantas 3: grįžo namo po darbo. Bute tik apykurtis senukas/senutė. Koks tu kurčias bebūtum, tokį trankymą į duris tikrai girdėsi. Visas namas juk girdi. Galų gale, vibraciją pajusi. Juk kala visa jėga.
Variantas 4: pamiršo raktus, namie esantis žmogus tikrai nieko negirdi ir nejaučia. Jei man taip nutiktų kas mėnesį, aš penkis raktus į visas kišenes susikaišiočiau. Juk geriau prisigaminti daug raktų nei kaskart laužti duris. Durys ne šarvuotos, raktai brangiai nekainuoja.
Variantas 5: esantis namie žmogus (jau žinom, kad jis nieko nejaučia ir negirdi) užrakino duris iš vidaus taip, kad negalima jų atrakinti iš kitos pusės. Po antro laužimo keisčiau spyną. Juk kiekvieną kartą ją laužant vis tiek reikia tvarkyti.
Variantas 6: šeimyniniai konfliktai? Žmona/vyras tyčia neįleidžia namo. Bet barnių iš viršaus nesigirdi. Netikiu, kad išlaužus duris ramiai eitum miegoti.

Galų gale nusprendėm, kad kaimynai tiesiog buki. O kitą kartą turbūt neiškęsiu ir nueisiu paklausti, kas čia dedasi. Tik bijau su kūju per galvą gauti :).

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 9

Justinas Beinorius

2007-12-28 9:37

Spėju, kad šeštas, o tiek vyras, tiek žmona yra nebyliai :-) Conspiracy theory! Ankščiau turėdavau problemų su kaimynais, nes jiems amžinai kliūdavo mano muzika ir draugai. Dabar gyvenu už šarvuotų durų, storų sienų ir viskas tiesiog puiku. Keista, bet aš net pasigendu kaimynų. Jų atrodo, kad visiškai pas mus nebūtų… :-) Gal čia taip, nes gyvenu pirmame aukšte ir laiptinėje praleidžiu tik 20 sekundžių.

Paulius

2007-12-28 12:03

Variantas 7: šeima augina narkomaną sūnų, kuris, užsirakinęs bute, kas mėnesį taip apsipučia, kad nereaguoja į aplinką. Tėvai išsigąsta, kad sūnus galbūt perdozavo ir laužia duris. Mano kaimynams kartą panašiai buvo.

Martynas

2007-12-28 12:31

iš tikro ten įsteigta itin slapta mokslinių tyrimų bazė. Auginami itin slepiami mikrobai. Juos reikia kartą per mėnesį “pamaitint”. Saugumo sumetimais, kad niekas negalėtų įeiti į tą labaratoriją tik išėjus rantai yra išmetami į artimiausią vandens telkinį, praėjus nustatytam laiko tarpui tenka laužtis. O skambinama paprasčiausiai norint nukreipti smalsių kaimynų dėmesį.

Skirtingai nei tu, 95% gyvenimo praleidau bute ir situaciją išmanau.

Jolanta

2007-12-28 13:51

Kai kitą kartą daužys duris, pasisiūlikite padėti ir ..sužinosite paslaptį :)

Machaonas

2007-12-28 18:59

Teko susidurti su tokiu studentų elgesiu bendrabutyje- kaimynų duris periodiškai lauždavo jų girti draugai, už tai, kad kaimynų nebūdavo namie. Neįleidžia-reiškia negerbia ir gerti kartu nenori:)

Machaonas

2007-12-28 19:01

P.S. gal čia tie patys mėgėjai:)

elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #13

2007-12-28 21:14

[...] analizuoja keistuolių kaimynų elgesį, kurie kartą per mėnesį išlaužia savo buto [...]

Laura

2007-12-28 21:54

Na, jei čia laužtų draugai, kaimynai turbūt laužtuvo neskolintų :D

Beje, šiandien pavakary vėl kažką trankė. Gal užkalinėjo? :)

Davusi viltį

2008-01-04 12:40

:DDD Bet ir prisijuokiau iš visų tų teorijų…
Aš visus 19 savo gyvenimo metų gyvenu daugiabuty – tieeek trenktų kaimynų mačiau ir girdėjau, bet tokių dalykų dar ne ;)