Žiema be depresijos

2011-01-04

Nemiegu tada, kai reikia. Paryčiais stebiu, kaip žmonės bando išsistumt automobilius iš apsnigtų ledynų. Glostau miegantį kailį ir valgau šokoladą.
Sapnuoju, kad skraidau. Tik vaizdai keisti – lyg kompiuterinė grafika. Ir sapnuojant galiu juos susikurti. Pvz., noriu skrist per lietaus debesis kiaurai. Arba virš ežerų. Ir skrendu. Pati, be sparnų, be nieko.
Siūnu. Tai yra, persiūnu. Mano siuvimo patirtis nėra didelė, todėl po trupučiuką pradedu. Labai džiaugiuos kalėdine dovana ir keikiu save, kam vasarą išmečiau tą geltoną sijoną.
Prie labai nekenčiamų dalykų sąrašo mintyse pridedu Maximą. Dėl žuvies, kuri turėjo iškeliaut į šiukšliadėžę. Fu fu fu.
Į mėgiamų dalykų sąrašą įtraukiu skaniuosius mėsainius Oze. Niam niam. Po jų makdonaldiniai buvo tokie bjaurūs… Ir dar Prismą. Už tai, kad turi įdomių dalykų, pvz., filo tešlos.
Gaminu. Kaip visada. Principo reikalu tapo susirast nesūdytų ir nekepintų pistacijų. Kai paklausiu, ar tokių neturi, į mane žiūri taip, lyg jos tokios jau ant medžių augtų.
Skaitau. Nedaug, nes perskaičiau visas legalias popierines ir nelegalias skaitmenines knygas, kurias turėjau. Dar turiu dovanų čekį į knygyną. Jau tris kartus buvau ir neradau, ko norėčiau.
Laukiu pavasario. Dėl to, kad ištirps sniegai, atšils ir šiaip – gerai, kai turi ko laukti. O kodėl žmonės vis sako, kad kovo pradžioj “pavasaris, jau nebebus taip šalta…”? Nugi nė velnio. Dar niekad per mano gimtadienį atšilę nebuvo.
Esu ir pavargusi, ir pailsėjusi vienu metu. Keista būsena.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 5

Ashtroka

2011-01-04 11:38

O taip, mėsainiai ten pasakiški… Homeburger, ech..
Laukiu pavasario, kaip jo galima nelaukti? :)

g12

2011-01-04 13:18

Pagal tai, kiek visi pažįstami pūkuočiai prisiaugino žieminio pokailio, žiema dar ilgai nesibaigs :)

Jolanta

2011-01-04 14:04

Iš rašinio sklinda kažkokia žieminė melancholiška nuotaika…Tikiu, kad ir būsena tokia. Turbūt žmogui žiemą irgi reiktų nurimti, susikaupti ir ruoštis pavasariui. Nors aš pati pavasario nemėgstu, nes jis visad toks nenuspėjamas, pažliugęs ir purvinas. Jau tik gegužę ar birželį išgražėja..Žiema būtų visai šaunus laikas, jei galima būtų tik ja mėgautis (nesibrauti į darbą per purvinas ir leduotas gatves ir t.t)
Ai, ką čia svajoti. Neriam atgal į šiltus kailius :)

Salomėja

2011-01-04 14:29

O aš ką tik išleidau “Pegaso” dovanų čekį. Tai kai visai jau užpustys – skaitysiu, skaitysiu, skaitysiu :)

DNR

2011-01-05 9:16

Įdomus įrašas, kaip iš knygos toks. Man tai visi metų laikai patinka.