Žaidimo rezultatai

2008-03-21

Žaidimą uždarau, nes atsakymų turbūt daugiau nebebus. Laimėtoją skelbiu iškart: tai Salomėja. Už ją geriau atsakė Jolanta ir Tio, bet taip būtų nesąžininga – Jolanta mane pažįsta ilgiausiai, Tio taip pat ilgai, be to dar ir truputį sukčiavo bandydamas išpešti vieną atsakymą. Shiny, deja, ekstrasensė būti negalėtum :)

O štai ir teisingi atsakymai:

1. Labiausiai erzinantis reiškinys:
a) triukšmaujantys kaimynai. Kamštyje turiu apie ką pagalvoti, kriauklei nusipirkau pompą, o štai kaimynai man yra gyvenimo kančia.

2. Nemėgstamiausi gyvūnai:
b) žuvytės. Turbūt vieninteliai gyvūnai, su kuriais nežinočiau ką veikti. Į jas galiu žiūrėti gal 5 minutes, po to atsibosta. Kates dievinu, o papūgos labai noriu. Didelės ir kalbančios.

3. Nemėgstu vyrų, kurie:
c) neprisižiūri. Neskaitantis ir nevairuojantis vyras nėra toks baisus kaip tas, kurio panagės juodos ir pažastys smirda.

4. Neklausomiausia muzika:
c) popmuzika. Prie bardų dainų įpratino mama, kai buvau mažytė, o trip-hop’ą pamėgau būdama 15 ir iki šiol mėgstu.

5. Neskaitomiausios knygos:
a) filosofijos veikalai. Tokios knygos mane varo į neviltį. Turiu namie kelias ir apsimetu, kad man įdomu jas skaityti, bet vos paėmusi į rankas, metu šalin. Jose tiek daug tarptautinių žodžių ir tokio ilgumo sakiniai, kad nebesuprantu, kas buvo prieš tris eilutes. Biografijos man visai patinka, o siaubo… na, esu perskaičiusi kelias S. Kingo knygas ir nepasakyčiau, kad nepatiko.

6. Nežiūrimiausi filmai:
a) siaubo. Po “Pagiežos” manęs niekas neprivers žiūrėti jokio rimtesnio siaubo filmo. Ir anksčiau nesuprasdavau, koks čia malonumas savo noru gąsdintis, o dabar iš vis nebemėgstu. Romantines komedijas gerai žiūrėti, kai noriu negalvoti, apie ką tas filmas. O dokumentiką visada mielai žiūriu.

7. Nemėgstamiausia spalva:
b) mėlyna. Šią spalvą galiu pakęsti tik džinsuose, visur kitur ji man rėžia akį, nebent būtų derinama su geltona. Pilkos irgi nemėgstu, bet ne taip smarkiai, na, o raudona – viena mano mėgiamiausių.

8. Blogiausia charakterio savybė:
b) kategoriškumas. Mano sarkazmas man patinka, nors turbūt kitiems nepatinka labiausiai. Išdidi irgi esu, bet nemanau, kad tai blogai. O štai savo kategoriškumą bandau išguiti ir stengiuosi leistis į kompromisus. Kol kas sekasi.

9. Nekenčiamiausias skausmas:
c) galvos. Kadangi kartais mane kankina migrena, tai galvos skausmo, net ir menkiausio, negaliu pakęsti. Nes vis galvoju: tuoj vėl prasidės… Raumenų skausmas netgi malonus, ypač po intensyvesnio sporto, o dantų skausmo atsikratau eidama pas odontologą.

10. Neįdomiausia sritis žurnalistikoje:
c) verslas. Dirbau “Verslo žiniose” ir kai tai prisimenu, suprantu, kokios man neįdomios yra apyvartos, pelnai ir kiti finansiniai dalykai. Socialines problemas narplioti mėgstu, o apie rašyti apie automobilius labai norėčiau ir, manau, sugebėčiau.

11. Nereikalingiausias daiktas:
b) MP3 grotuvas. Niekada neturėjau (tik seniais laikais CD grotuvą) ir niekada neprireikė. Mėgstu girdėti, kas vyksta aplinkui. Fotoaparatas man būtinas, o be USB irgi būtų sunku. Nors atmintinė irgi nėra dažnai naudojama.

12. Nemėgstamiausias metų laikas:
a) ruduo. Todėl, kad anksčiau rudenį prasidėdavo mokslo metai, vis dar prasideda lietus, medžiai numeta lapus, atšąla ir visur pasidaro pilka. Žiemą dar mėgstu, nes patinka žiūrėti, kaip sninga.

Salomėją kviečiu pasitaikius progai parašyti kokį “mėjinėjimą” pas mane, jeigu norės :)

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 3

Salomėja

2008-03-21 11:24

O galiu pas tave bet kokį mėjinėjimą parašyt? Neužteršiu eterio “svaigalais”???

Laura

2008-03-21 11:39

Tai jau tikrai neužterši :) Gali bet kokį :)

shiny

2008-03-25 13:08

na, bent pabandžiau (: džiaugiuos bent kažką pataikius ((: