Vyrų ypatumai tualete

2007-10-17

Kaip pastebėjau viešose vietose, vyrai tualetuose “susitvarko” labai greitai. Moterims sunkiau – diržai, sijonai, pėdkelnės, o kur dar mažiausiai 5 minutės žiūrėjimo į veidrodį ir kruopštus rankų plovimas. Deja, namie būna atvirkščiai. Vyrai užima tualetą ilgam, nes mėgsta jame atlikti dar kokią malonią procedūrą, pvz. paskaityti.

Pažįstu vieną liuksemburgietį, kuris savo bute turi atskirą tualetą tik sau. Sau todėl, kad ten gali netrukdomas ramiai sėdėti ir skaityti žurnalus apie futbolą ir automobilius. Ten jų būdavo padėta nemaža krūvelė… Štai ir amerikietiškuose filmuose rodo, kaip vyriškiai sėdėdami tualete varto laikraščius. Vadinasi, tai nesvetima, tiek Europai, tiek Amerikai. Tačiau visuomet galvojau, kad šis fenomenas būdingas tik Vakarų kultūrai. Pasirodo, ne.

Neseniai awx bloge radau, kad lietuviai irgi mėgsta tualete paveikti dar ką nors be pagrindinių reikalų. Pvz., žaisti žaidimus mobiliuoju telefonu arba net bando padirbti ten nešiojamuoju kompiuteriu. Cituoju: “Va knygą karts nuo karto paskaitau, ji tulike ir guli visada paruošta skaitymui :D O žaidimus žaidžiu dėl to, kad tikrai realiai daugiau nėra kada juos žaist, ten sėdi sau, niekas neknisa proto, niekur neskubi, tik kojos nutirpsta :)“, “Aš kelis kartus bandžiau laptopą nusitempt į WC, bet velniškai nepatogu :)“. Pasirodo, laikraščius skaityti neįdomu, tačiau veikti kažką tualete vis tiek reikia…

Man tiesiog įdomu, kodėl vyrai negali tualetinių reikalų atlikti ramiai? Kelis kartus skaičiau psichologų teoriją, kad vyrai negali veikti kelių dalykų vienu metu, pvz., žiūrėti televizorių ir kalbėtis su žmona. Bet va tualete jie kažkaip sugeba ir stenėti, ir užsiimti kitokiais dalykais :). Gal tai ta vienintelė vieta, kurioje ši teorija nepasiteisina? Paaiškinimas, kad žiūrėti į sieną yra nuobodu, man nesuprantamas. Juk to nereikia daryti pusvalandį! O per tas kelias minutes (neužsiimant papildomais darbais tualete tikrai užtenka tik kelių minučių) galima, pavyzdžiui, pagalvoti.

Kategorija: Vyrai/Moterys | Komentarų: 47

awx

2007-10-17 9:43

Eina tie psichologai… vyrai kaip tik gali daryti kelis reikalus vienu metu, tik ta taisyklė negalioja būtent žmonos/merginos atveju. Pvz: galima žiūrėt kašį, gert alų, valgyt riešutus, kalbėt su kolegom vyrais, bet jei tuo momentu prišoks moteriškė – viskas, multitaskingas užsiblokuoja. Būna dar atveju, kai žaidžiami žaidimai ir reikalingas susikaupimas, arba tiesiog įsigilini į kažkokią problemą.
O tulike viskas paprasta. Kam kažką stenant galvoti, jei galima pamaigyt telefono mygtukus ar paskaityti kokią sci-fi knygą. Pamatytų dabar kolega kur aš jos knygas skaitau, užbanintų man knygų nuomą :DD

Bosinis

2007-10-17 10:14

as tarkim niekaip negaliu nueiti i tulika tusciomis rankomis, jei nerandu jokio laikrascio , paniskai pradedu ieskoti bet kokios reklamines brusiuros :]

Laura

2007-10-17 10:26

O vyrai gali tuo pačiu metu kepti mėsą, džiaustyti skalbinius ir dar prižiūrėti, kad vaikas neužsiverstų ant galvos keptuvės arba kad katinas neliptų ant stalo? Ar jų multitaskingas galioja tik maloniose srityse? :)

Lucy

2007-10-17 10:51

Aš tai niekaip nesuprantu, kaip galima tualete kažką veikti. Tam reikalui yra žymiai patogesnių vietų.

poo

2007-10-17 11:10

Kai ner ka skaityt ash skaitau etiketes ant oro gaivikliu ir pan. :) Net ir ne namie :))

awx

2007-10-17 11:13

Laura, patikėk, aš kaip maistą gaminantis vyras, vienu momentu galiu gaminti tris patiekalus, per neta bendraut su kolega, prižiūrėt šunioką, bendraut su mergaite ir dar sakysim tvarkyt santechniką ar valyt langus :))

Lucy, pastebėjau, kad pašaliniais nuo stenėjimo veiksmais užsiimu tik patogiuose tulikuose :D

Andrius

2007-10-17 12:00

Feminizmu kvepiantis irasas :)

Laura

2007-10-17 12:08

Visai ne :) Juk aš neiškeliu moterų aukščiau vyrų :)

Priegaidis

2007-10-17 12:32

O, šitagi, tai moterys tualete neskaito? Ar tik Laura neskaito?

Laura

2007-10-17 13:12

Nepažįstu nei vienos, kuri skaitytų :)

Jolanta

2007-10-17 13:14

Pažįstu vieną vyrą, kuris , tualete sėdedamas , teliką žiūrėdavo ;) Tiesa, gyveno vienas , o tualeto durys tiesiai į teliką. Tad jų net neuždarydavo. Su didžiausia nostalgija prisimena tą “komfortišką” butuką :))
Kodėl vyrai tą daro, man didžiausia paslaptis! Suprantu tuos,kurie sako, kad geriausia vieta pasislėti nuo “dūzgiančios ” žmonos yra tualetas. Bet kai gyveni vienas …

Lucy

2007-10-17 13:22

Yra ir moterų, kurios tualete skaito (trumpa apklausa darbe tai patvirtina).

Rza

2007-10-17 13:29

Aš esu moteris ir mėgstu tulike ką nors paskaityti – knygą, laikraštį ar pan. :) Tad nereikia labai apibendrinti.

Jolanta

2007-10-17 13:39

Tai turbūt susiję su psichologija : sėdint kūdikystėje ant puoduko duodamas žaisliukas, kad tik vaikas ilgiau ten tupėtų ir ką nors ištupėtų.. Gal tas refleksas išliko. Klausimas iš smalsumo : o knygą skaitant (ypač tą pačią) kitoje vietoje, tai nesukelia fiziologinės organizmo reakcijos? :)

Laura

2007-10-17 13:40

Nu va, vadinasi, ne vien vyrai mane stebina, bet dar ir kai kurios moterys :) O dėl knygų, tai gal neskaito tos pačios kitoje vietoje… Čia laukiu atsakymo iš tą darančių :)

+ simonas

2007-10-17 13:49

Ką reiškia pagalvoti? [garsas už kadro: „blink-blink“] :-)

Armandas

2007-10-17 14:51

Pritariu autorei :) Nematau reikalo knygų/laikraščių skaitymui tualete. Jei jau taip nuobodu – pamąstykit apie darbą/gyvenimo prasmę ar dar ką.
O jei kai kurie sėdi tualete dėl to, kad pradeda skaityti knygą/laikraštį, o po to nenori baigti – tam yra geresnių vietų :)

neziniukas

2007-10-17 14:57

Manau čia fiziologija, neteisinga mityba arba nusilpę hidrauliniai raumenys. Todėl reikia laiko rezultatui pasiekti. O kadangi vyras pasižymi racionalumu, negaišta laiko – užsiima savišvieta.

DNR

2007-10-17 15:10

Nu jooo, visa teisybė. Esu ten didelę ir storą knygą apie vadybą perskaitęs:) Dėl kojų nutirpimo irgi teisybė :)

Salomeja

2007-10-17 15:13

Laura, as kartais skaitau “Moters savaitgali”. Nes jis geriausiai tulike tinka.

Laura

2007-10-17 15:19

Tikėkimės, “Moters savaitaglio” redakcija čia neužklys… Nes kitaip toms moteriškėms atsiras nauja pokalbių tema koridoriuje arba prie administratorių :)

~Karolis

2007-10-17 19:12

Neišskirčiau šio „fenomeno“ kaip tik vyriško. Žinau ne vieną merginą, kuri WC ne tik galvoja. Na kad ir mano pati kai nueina ten su kompu (va man nepatogu, o jai pats tas, nors jos kompas didesnis) tai neiškrapštysi net gąsdinimais vidury kambario pakraut krūvą.

one

2007-10-17 21:49

Ojėj kiek daug komentarų. Nepyk, neturiu laiko visų skaityt, gal kitą kartą, užsibookmarkinu co.mments.com, kai turėsiu laiko, būtinai perskaitysiu.

Man su mergina atvirkščiai (aš apie du dalykus daromus kartu, o ne tualetą :-)). Aš sugebu kelis dalykus daryti vienu metu, kad ir žiūrėt TV ir kalbėtis su ja, o ji visiškai atsijungia. Jeigu žiūri TV, gali nors rėkti, vistiek nesureguos ir net negirdės manęs. Mane tai erzina…

taspats

2007-10-17 22:14

Che hehe. Mano žmonelė visada žino, kada aš susiruošiu į tualetą, nes tipo pradedu lakstyti po triobą ir ieškoti ko nors skaitomo arba blogiausiu atveju, telefono :)

dd

2007-10-17 23:41

As nors vyras, bet skaityti tulike iprotis man keistas. Keleta kartu buvau nusineses zurnala pabandymui, bet kad jo atsivertimas tik pagreitina procesa. Nespeji straipsnio pavadinimo perskaityti, tik svyst, ir reikalas baigtas. O toliau sedeti su kvapeliu tai kazkaip neveza…

eNyu

2007-10-17 23:57

awx, joks doras psichologas niekada nesakė, kad vyras gali atlikti vieną darbą vienu metu. Čia tik Cosmo stiliaus “kaip-susirasti-milijoną-draugų” tipo “psichologai” taip pasakė. Dar vienas eilinis psichologijos mitas. Kaip ir tas apie 10% smegenų pajėgumo.

Laura

2007-10-18 8:18

Kadangi Cosmo neskaitau, tai šią teoriją perskaičiau kiek rimtesniuose veikaluose :) Jei tai visgi tiesa, nėra taip jau blogai – vyrai susikoncentruoja ties tuo vienu dalyku labiau, ir atlieka jį geriau nei moteris, lakstydama nuo darbo prie darbo.

awx

2007-10-18 8:59

eNyu, negi mes dar mažiau smegenų naudojame? :))

Laura, dar gi prisiminiau, mano seses į tualetą suneša visus lietryčio priedus idant ir pačios turėtų ką paskaityt, ir svečiai tualete nenuobuodžiautų galvodami apie gyvenimo prasme.
Jolantai atsakymas į klausimą iš smalsumo: ne, nesukelia :)))

Jolanta

2007-10-18 13:10

Labai linksma diskusija :))

Martynas

2007-11-04 21:26

Tikrai nemanau, kad skaitymas tualete tik vyriškas užsiėmimas..Nors aš keliaudamas su “rimtesniu reikalu” ką nors skaitomo dažniausiai pasiimu.

O tai, kad moterys gali atlikti daugiau darbų vienu metu – teisybė. Jų smegenyse daugiau jungčių tarp atskirų centrų, o ir tie patys centrai atsako už keliais funkcijas(tarkim moterys neturi atskiro erdvinio mąstymo centro). Taigi moteris tikrai gali daryti kelis dalykus vienu metu, bet kenčia kokybė.. Galėčiau moters smegenis palyginti su telefonu, turinčių muz grotuvą, kamerą, skaičiavimo mašinėlę ir dar daug dalykų viename. O vyro galvoje viskas atskirai. Nors su paprastu fotoaparatu sms neparašysi, bet fotografuoja jis visgi geriau :)

Novum » Blog Archive » Masiniai įpročiai

2008-01-11 9:11

[...] Nenešiojau kelnių susikišusi į batus. Tegu šaiposi iš manęs Mantas Petruškevičius, bet kas man negražu, to ir nedarau, kad ir kaip madinga bebūtų. Užtat turiu savų įpročių. Skaitydama knygas triauškinu kepintas moliūgų sėklas. O valgydama namie visada skaitau po ranka pasipainiojusį žurnalą. Skaityti valgant – taip pat masinis įprotis. Taip, kaip ir skaitymas tualete. [...]

Di

2008-01-11 9:31

Žinai, Laura, ne tik vyrai skaito :)
Va mes esame penkios merginos dideliame bute. Na, iš esmės labiau keturios, nei penkios. Taigi, tualete didžiulė krūva laikraščių ekonominių, žurnalų ir visada visada viena kita knyga. Na, kiekvienam pagal skonį. O va per sesiją tų lapų kažkaip nepaleidžiam niekur eidamos :) Ir tualete skaitom.
Beje, vienas geras draugas atliko tyrimą, pasirodo, merginos pralaimėjo prieš vaikinų skaitymą tualete. Rodos, labai mažai merginų tualete skaito :) Ką gi, smagu būt kitokiam kiek :)

tinyurl.com

2019-11-23 20:10

Thanks for sharing your thoughts about quest bars
cheap. Regards

coconut oil for

2019-11-25 16:21

Wonderful work! That is the type of information that should be shared around the web.
Shame on Google for not positioning this post higher!
Come on over and consult with my website . Thank you =)

plenty of fish dating site

2019-11-26 17:54

Howdy are using WordPress for your blog platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and create my own.
Do you require any html coding expertise to make your own blog?

Any help would be really appreciated!

ps4 games

2019-11-29 7:12

Hi, its nice piece of writing concerning media print, we all know media is a enormous source of data.

legal document preparation

2020-06-04 20:49

… [Trackback]…

[...] Find More Info here on that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

สมาคมผู้ใช้ดิจิทัลไทย

2020-06-10 9:41

… [Trackback]…

[...] Find More on that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

토토사이트

2020-06-22 5:13

… [Trackback]…

[...] Read More Information here on that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

shapewear for stomach

2020-07-15 19:51

… [Trackback]…

[...] There you will find 9184 more Information to that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

panerai knockoff

2020-07-24 13:20

… [Trackback]…

[...] Find More to that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

centrebetaffiliates.com

2020-08-05 15:48

… [Trackback]…

[...] There you will find 69812 additional Info on that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

CBD capsules for sale

2020-08-24 16:43

… [Trackback]…

[...] There you can find 28687 more Info to that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

English To Russian Translation

2020-08-31 5:05

… [Trackback]…

[...] Read More to that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

fun88.viet

2020-08-31 14:08

… [Trackback]…

[...] Find More to that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

umbrella cockatoos birds for sale near me in usa canada uk australia europe cheap

2020-08-31 22:32

… [Trackback]…

[...] There you can find 84635 additional Info to that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

Charles de Gaulle Airport Paris

2020-09-01 11:40

… [Trackback]…

[...] There you can find 95697 additional Info to that Topic: novum.lt/vyru-ypatumai-tualete [...]…

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.