Vandens parko fiasko?

2007-06-04

Nemėgstu masinių susibūrimų vietų, tačiau savaitgalį padariau išimtį ir užsisakiau internetu bilietus į „Vichy“ vandens parką Vilniuje. Dviems bilietai kainavo nemažai – 138 litai už keturias valandas pramogų.

Bijojau, kad prie atrakcionų ir pirčių turėsiu laukti eilės, bet klydau – žmonių buvo mažiau negu mažai. Darbuotojai malonūs, dar nepavargę nuo žmonių srauto, viskas švaru ir nauja. Žinoma, tai laikina.

Visgi stebino, kad didžiulis jacuzzi pirčių komplekse vienu metu buvo iš vis tuščias, o prie atrakcionų reikėdavo palaukti daugiausia 20 sekundžių – kol pamatydavai ekrane iš vamzdžio išlekiantį pramogautoją ir užsidegdavo žalia lemputė.

Vandens parkas tikrai nėra toks didelis, kad jame nesijaustų žmonių masės, vadinasi, jų tikrai nebuvo. Kodėl? Pirmiausia, savaitgaliui nusipirkti bilietus buvo galima tik internetu. Visgi greitai juos imta pardavinėti vietoje. Turbūt lankytojų stygius pajaustas iškart. Be to, kainos: 69 litai vienam žmogui tikrai yra daug. Tuo labiau, už tokią sumą aš tikėjausi šiek tiek prabangesnio polinezijietiško įvaizdžio, o ne kurtinančių būgnų, gėlių girliandų ir medžio bei uolų imitacijų.  Į temą neva sukišti 7 milijonai litų, bet aš jų nepastebėjau.

Jeigu vandens parkas nuolat sulauks tik tiek žmonių, jiems turbūt teks mažinti kainas ir skelbti įvairias akcijas. Ypač vasarą, kai už bet kokio ekstremalumo nusileidimo takelį maloniau atokus ežeriukas.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 0