Tvarkos suvokimas

2010-10-21

Aš čia taip pagalvojau, kad nu tikra laimė yra dalykas, kad su vyru esame vienodai tvarkingi. Į vietą susidedam drabužius, virtuvėje neriogso neplautų indų krūvos, ant stalų nestovi parudavę puodeliai, šaldytuvas neužsikemša sugedusiais maisto produktais. Mums netgi vienodu metu akis pradeda badyti katino pūkų gniutulai ant grindų ir tada vienas kuris sako: turbūt teks savaitgalį tvarkytis… O kitas ima linkčioti galva.

Bet gi nesam pedantiškai tvarkingi. Tingim valyti dulkes, langai neplauti jau… mmm… senokai jau, o lovos iš vis neklojam. Dabar gi ji stovi miegamajame, bet anksčiau, gyvendami vieno kambario bute, vis tiek niekada neklodavom. Kaip ryte nusimeti nuo savęs kaldrą, taip vakare ir randi :) Ir indų kadaise neplaudavom kelias dienas, bet senam name netruko prisiveisti tarakonų. Tai kažkaip teko įprasti vakare išsiplauti lėkštes (tarakonai dingo, o geras įprotis liko). Beje, tų indų ne taip daug ir turim, tai jei neišsiplausi, kitą dieną bus labai nesmagu.

Neseniai man mama pareiškė, kad kai buvau maža, tai nuolat būdavau apsikuitusi žaislais ir piktybiškai jų nesusitvarkydavau. O pradėjusi eiti į mokyklą, ant žemės paklodavau visus sąsiuvinius. Kompromituojančio fakto dėl žaislų tikrai nepamenu, o sąsiuvinius išmėtydavau todėl, kad taip lengviau būdavo rasti reikiamus. Beje, užsukus pas mamą į darbą, suprantu, iš kur atsirado tas įprotis popierius paskleisti kuo plačiau :P

Aš negaliu tvirtinti, kad mūsų butas tvarkingas. Jei staiga sugalvotumėte ateiti į svečius, tektų suplaut kelias lėkštes, suskleisti dekiais ir pagalvėm apkrautą sofą, dar greitai išplaučiau kriauklę vonioje (dažniausiai apsiteršiantis ir nemėgiamas tvarkyti dalykas) ir padėčiau kelis daiktus į vietą.

Nelakstom kasdien po namus su dulkių skuduru ir nerėkaujam dėl ne vietoje numesto daikto. Tiesiog esam įpratę neapsikuisti, kažkaip savaime. Ir niekada per 5 su viršum bendro gyvenimo metų dėl to nėra kilęs joks ginčas. Pasikartosiu – tikra laimė. Ne tvarka, o tai, kad vienodai ją suvokiam. Jei būtume abu vienodai netvarkingi, irgi būtų laimė, kad kitas neburba nuolat dėl bet kur nuskraidintų kojinių.

Kategorija: Vyrai/Moterys | Komentarų: 4

Salomėja

2010-10-21 18:24

Mhm, laimė :)) Man tai galioja inversinė pirma pastraipa. Tip top.

Jolanta

2010-10-24 20:06

O kodėl, užėjus į darbą pas mamą, atėjo tas nerealus suvokimas? :)) Tipo,kad reikia paskleisti popierius kuo plačiau? ;)

Laura

2010-10-24 21:19

O todėl, kad ten popieriai irgi paskleisti visur – ant stalo, girndų, virtuvėlėje ir ant sofutės :)

Jolanta

2010-11-03 14:10

:)) turbūt pas mamą taip būna tik mėnesio pabaigoje.