Truputį gera

2009-10-06

Einu tiltu – kojinės iki kelių, šypsena iki ausų, saulė akis merkia. Šilta. Ausyse skamba įsivaizduojama muzika. Manęs su ausinėmis gatvėje nepamatysi. Gal todėl išsiugdžiau gebėjimą klausytis minčių muzikos ir dar visko, kas aplink vyksta.

Ir ko gi taip visi žiūri? Nes nešu maišą knygų? Turbūt todėl, kad šypsausi ir aplink galvą plaukų verpetas sukasi. Tyčia lipu į balą, nes šiandien galima. Nes eidama tiltu į priekį pasijutau kaip pavasarį. Dėl žolės, vėjo, saulės ir balų. Nes įsivaizduojamas pavasaris nupiešė šypseną ir įjungė muziką.

Knygyne šiandien visi su manimi sveikinasi, prekystalis išprotėjo nuo knygų ir cypia vos jas pamatęs, o aš krizenu pasislėpus už albumų viršelių iš trijų moteriškių. Ir dar sakau mokėdama, kad duokit man ir šitą knygą, nes ji stora, o pavadinimas tinka prie viršelio.

Žiemai jau turiu kuro, o rudenį dar išnaudosiu – eisim rinkti gražių lapų, nes man taip pažadėjo. Tada lauksiu pavasario. Kad vėl būtų truputį gera, kaip šiandien.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 2

Originalas

2009-10-09 19:51

Buuu, kokie tamsuoliai knygas kūrena. :P

Anketa

2009-10-15 15:11

Sveiki,

Moksliniam tyrimui reikalingi duomenys. Norėtume jog atsakytumėte į šią anketą (ypač šio tinklaraščio autorius): http://www.apklausa.lt/f/tinklarasciu-analize-lyties-aspektu-j4r2mwj
Atsiprašome jog naudojame Jūsų komentarų skiltį anketos platinimui, tačiau taip ji lengviausia pasieks Jus, tinklaraščio autorių bei Jūsų skaitytojus. Bet kokiu atveju kaip nereikalingą komentarą, šį įrašą, Jūs visada galite ištrinti. Iš anksto dėkojame.

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.