Paslėptas vaikinas ir didelė iškirptė

2012-07-10

Karštą popietę laukdama prie šviesoforo stebiu kaip susirenka tranzuoti studentiško amžiaus dvi merginos ir vaikinas. Su savimi vežasi iš “Maximos” pavogtą vežimėlį (nes parduotuvė yra už kelių šimtų metrų), kuris PILNAS jų kuprinių. Tikrai pilnas. Merginos liepia vaikinui su visu vežimėliu atsistoti tolėliau, kad taip į akis nekristų, o ta su didesne iškirpte ir ilgesnėm kojom stoja balsuoti.

Man pasidarė labai įdomu, koks gi šiame reikale yra vaikino slėpimo tikslas? Tipo, kad merginai su didele iškirpte greičiau sustos automobilis? O tada jinai ką, sakys “palaukit, palaukit, čia dar mano draugė ir DRAUGAS su kalnu kuprinių, susinešim per 10 minučių”. Tai ir tipo vairuotojas palauks? O jam gal į iškirptę paspoksot norėjosi. Būčiau vyras, tai nuvažiuočiau šalin.

Ir šiaip nuvažiuočiau šalin, nes imti tris žmones būnant vienai automobilyje būtų baisu. O vieną merginą tai pavežčiau. Bet šiaip aš netranzuoju ir niekada to nedariau, nes man tai atrodo per daug nesaugu. O žmonių neimu, nes jei jau važiuoju viena, tai tuo labai džiaugiuosi, o tokių nesąmonių, kaip paslėptas vaikinas, nesuprantu. Bet… kiekvienam savo :)

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 6

Kostas

2012-07-10 17:55

Juokinga. mačiau ir aš tą situaciją ;)

Dali.us

2012-07-10 23:15

O kur epilogas ?

Jei jau idomu pasidarė.. tai tikriausiai palaukei paspoksoti kaip aniem sekas ?

Dali.us

2012-07-10 23:17

Dar prisiminiau apie paslėptus vaikinus. Vienas bendradarbis.. jaunystėje buvo geros širdies, vis paimdavo tranzuotojas. Net ir su paslėptais vaikinais. Kol viena karta tokie pakeleiviai nepavogė gabalo jo odinio salono. Mazdaug dviejų sprindžių dydžio.

Laura

2012-07-10 23:49

Epilogas yra tas, kad ėjau ir nuėjau sau, nes stypsot šalikelėj nemėgstu :)
Su pavogimu tai geras :D Gal po to rankinukus ar kokias pirštines siūdavo? :D

Jolanta

2012-07-11 9:23

Kartą jaunas taksi vairuotojas pasakojo, jog jei geresnis automobilio salonas, tai pasitaiko, jog specialiai supjausto ar kitaip sugadina apmušalus. Vienu žodžiu, vaikystėje gal per mažai meilės buvo :) Todėl reikia savo pykti ant žmonijos išlieti pjaustant, gadinant, vagiant…

O tie paslėpti vaikinai – tai tikrai juokinga. Kaip tas vaikinas turėtų jaustis? Kaip vežimėlio priekaba, iššokanti iš krūmų? :)

Manchester United fotbollströja

2017-10-07 2:16

Having read this I thought it was very enlightening. I appreciate you spending some time and energy to put this short article together. I once again find myself personally spending a lot of time both reading and posting comments. But so what, it was still worthwhile!