Skyrybų bylų “pravedimas”

2007-04-19

Prieš kelias dienas šalia prekybos centro mačiau automobilį, aprašinėtą tokiomis frazėmis: „Skyrybų centras“, „Greitos ir pigios skyrybos“ ir t.t. Pagalvojau, kad tai – pokštas, bet pamačiau interneto adresą ir užsukau pasižvalgyti.

Skirtis neketinu, bet nustebino „Skyrybų centro“ tinklalapyje pateikti patarimai. Pavyzdžiui:

Paveskite visus skyrybų reikalus tvarkyti mūsų SKYRYBŲ CENTRUI, nes Lietuva pirmauja Europoje pagal skyrybų skaičių, o mūsų centras pirmauja Lietuvoje pagal sėkmingai pravestas skyrybų bylas ir paruoštus skyrybų dokumentus.

Puiku! O tokie bylas “pravedinėjantys” neaiškūs centrai skyrybų skaičių sėkminai siūlosi didinti. Tikrai nepatikėčiau savo dokumentų įstaigai, kuri net lietuviškai rašyti nemoka. Dar vienas pavyzdys:

Atminkite, jog moteris skyrybų procese visada yra stipresnė pusė, todėl ypač reikalinga naudotis 2 ir 6 patarimų nuostatomis.

Nuo kada Lietuvoje taip yra? Antra nuostata skelbia: „pasistenkite surinkti kuo daugiau įrodymų, patvirtinančių kito sutuoktinio kaltę. Mūsų specialistai padės Jums gauti šiuos įrodymus (santuokinė neištikimybė, girtavimas, šeimos lėšų švaistymas ir kt.), nes jie skyrybų byloje įgys aukso vertę“. Šešta: „Gerai paruoškite visus ekonominius – socialinius – psichologinius motyvus (įrodymus) skyrybų bylose. Minėti mūsų specialistai padės Jums surinkti įrodymus, kad skyrybų procese gautumėte kuo geresnį rezultatą, -ypač materialinį.

Pašiurpino ne vien stilistinės klaidos, bet ir atviras siūlymas iš buvusio sutuoktinio pasigriebti kuo daugiau pinigų. Ir dar viename patarime… nueiti pas gydytoją, kuris išrašytų raminamųjų vaistų.

Labai įdomu, kokie žmonės dirba tame „Skyrybų centre“… Suprantu, kad pelnas yrs svarbiau už žmogiškumą, bet aš vis dar naiviai tikiuosi, kad Lietuvoje galioja kažkokios moralinės nuostatos.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 2

Alfredas

2007-04-20 7:11

man tai idomu ne kokie zmones ten dirba, o kokie gali patiketi skyrybu procesa tokiai organizacijai:)

Jolanta

2007-04-20 14:34

Ten , atrodo, darbuojasi advokatas, kuriam panaikinta licenzija uzsiimti advokato praktika . Bet gal as ir klystu. Zmones dabar bizna daro is visko, o nauvuoliai tiki ir padeda :))

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.