Prieš “Respublikos leidinių grupę”

2007-05-04

Malonu matyti šalies portalus susivienijusius prieš “Respublikos leidinių grupę”, nes jų propaganda jau seniai peržengė visas įmanomas ribas. Ši portalų Alfa.lt, Balsas.lt, Bernardinai.lt, Lrt.lt, Vz.lt ir Delfi.lt mini akcija primena seniais laikais susivienijusius laikraščius, kurie protestuodami išėjo tuščiais puslapiais.

O naujasis www.delfinas.lt… na, be komentarų. Man įdomu, kokios moralės ir etikos suvokimo turi būti žmonės, kurie tai kuria? Aš pritariu minčiai, kad Lietuvos žmonėms reikia bulvarinio portalo, taip, kaip reikėjo bulvarinių laikraščių. Bet yra skirtumas tarp bulvaro ir Š pylimo ant kitų. Nežinantiems, kas yra tradicinis bulvaras, siūlau apsilankyti čia.

Ir kas baisiausia, kad to skirtumo nesuvokiantys žmonės skaitys Delfino naujienas, džiūgaudami, kad kažkas pagaliau rašo įdomius dalykus jiems suprantama kalba. Televizija jau seniai pasiekė tokį lygį, kodėl internetas turi eiti link jo?

Mes iškeliame, spjauname, neproteguojame, nesimeldžiame ir dedame, bet nepudriname. Tegul tuo užsiima kiti”, – rašo naujasis portalas. Va, paėmiau pirmą pasitaikiusą citatą “Biškiuka pasmardinęs finansų viceministro kėdę, R. Šadžius su didžiausiu užsidegimu sutinka sėdynę nuleisti ir į ministro kėdę“. Performuluočiau Delfino šūkį į “Mes smukdome, šmeižiame, nusišnekame, juodiname ir pudriname. Nes tuo neužsiima kiti.”

Labai tikiuosi, kad Delfinas neilgai gyvuos elektroninėje erdvėje. Ir kad jis nepavirs banginiu.

Kategorija: VIP | Komentarų: 0