Pažadukai

2012-12-31

Pernai pirmą kartą kažką sau žadėjau nuveikti per metus. Dabar buvo labai įdomu paskaityti.

* Duoną namuose aktyviai kepiau gal pusmetį. Duonos mažai valgom, todėl būdavo gaila išmesti puskepalius. Bet į metų galą pradėjau vėl :)
* Kantresnė nepasidariau nei trupučio.
* Rankdarbių idėjas įgyvendinau tik kelias. Atsibodo :)

Bet užtat keliavau! Keliavau keliavau keliavau! Kiek tai įmanoma su mažyliu :) Visada parskridus gandrams įsimenu, kokį mačiau patį pirmą – skrendantį ar stovintį. Sakoma, kad jei pamatai skrendantį – keliausi, jei stovintį – sėdėsi namie. Kažkur važiuodami pamatėm gandrus. Vyras skrendantį, o aš – stovintį. Pareiškiau, kad taip nesąžininga, bet vis tiek buvau ir Lisabonoje, ir Paryžiuje, ir prie jūros porą kartų, ir Druskininkuose, ir šiaip Lietuvoje visur po truputį. Palyginus su pernai, visai neblogai :) Užtat vyras be to, kur buvom kartu, keliavo antra tiek darbo reikalais. Tai kaip ir viskas logiška su tais gandrais.

Savimi rūpinausi labiau. Priėmiau kelis sprendimus, gal nelabai naudingus šeimai, bet užtat tokius, kokius sako priimti mano širdis. Neklausiau daugumos ir nusikirpau plaukus prieš mėnesį – ilgų dar nepasiilgau, be to, greit auga. Mažiau rūpinausi viskuo aplink ir daugiau skaičiau. Pradėjau aprašinėti kiekvieną perskaitytą knygą, per 5 mėnesius įveikiau 41. Kadangi baigus rašyti eisiu ir suskaitysiu iki galo dar vieną, bus 42 :)

Į klausimą apie dovanas neatsakau. Priverčiau artimuosius mąstyti ir gavau superinių dovanų, pvz., skrydį oro balionu. Arba dabar, per Kalėdas, prietaisą virtuvėje, kurio baisiai norėjau, bet pati niekada gyvenime nebūčiau pirkus.

Įgyvendinau vieną tylų pažadą – pradėjau daugiau rašyti. Ir sukūdau, nors to sau nežadėjau. Ačiū “IKI Ūkio” dešrai, mano skrandis ilgai ją prisimins. Dar pradėjau siųsti atvirukus “Postcrossing” – tai buvo vienas geresnių mano sprendimų :)

Kitiems metams irgi turiu kelis pažadus:

* Nesustoti keliauti.
* Kiekvieną savaitę pagaminti vieną naują patiekalą. Nesvarbu, ar tai bus mėsa, ar niekada nekepti sausainiai, ar duona su pomidorais. Tai nėra lengva, nes gaminti reikia taip, kad valgytų ir vaikas, bet iššūkis labai malonus.
* Perskaityti bent kelias angliškas knygas. Su el. knygomis labai patogu tą daryti, nes galiu greitai išsiaiškinti nežinomus žodžius.
* Pradėti kažką naujo.

Daug nežadėsiu, nes vasarą mūsų laukia šiokia tokia renovacija bute, todėl bus ką veikti :) Gerų metų!

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 1

jolanta

2013-01-02 20:33

Visai neblogai pasisekė įgyvendinti sau duotus pažadus! Sveikinu!