Patys gražiausi

2008-06-30

Holivudo aktoriai turi būti arba labai gražūs, arba įdomūs, arba itin gerai vaidinti. O mes kaip juos vertinam? Štai aš vaidybos profesionalumo nesiryžčiau vertinti. Tik matau, kai jau būna labai blogai. Arba labai gerai. O holivudiniuose rimtesniuose filmuose beveik visada būna gerai.

Tai štai aktorius vertinu pagal grožį. Patinka – nepatinka. Gražus – negražus. Apie tai susimąsčiau kai tekstukui reikėjo atrinkti oficialias įžymybių svetaines. Tai galvojau, kurį gi čia aktorių pasirinkti. Atmetimo tvarka paskutinis liko Tomas Cruise’as. Nes iš vis turi oficialią svetainę, yra žymus ir gražus. Na, man gražus.

Dar mokykloje būdavo užduodamas klausimas: Bradas Pittas ar Tomas Cruise’as? Pirmasis man ne itin, išskyrus vaidmenį “Džo Bleko viešnagė” (vienas mėgiamiausių romantiškų filmų). O kodėl nepatinka, net nežinau – gal kad per daug kūdikiškas. Kaip koks Leonardo DiCaprio, į kurį man koktu žiūrėti, nesvarbu, kokiame gerame filme jis vaidintų. Čia turbūt “Titaniko” įtaka, nes nemėgstu šito filmo.

Iš tikrųjų iki šiol pats mėgiamiausias, gražiausias ir vyriškiausias aktorius man yra Jasonas Stathamas. Net ir muštynių-šaudymo-gaudymo filmus su juo pasižiūriu nesigilindama į turinį. “Transporterį” ir “Adrenaliną” galėčiau žiūrėti daug kartų, nors paprastai nežiūriu filmo daugiau nei du kartus.

Vienas mėgiamesnių yra ir Jackas Nicholsonas. Bet jis jau smarkiai susenęs, taigi žiūrėdama jo naujesnius filmus jaučiu tik užuojautą. Taip pat gražus buvo Sylvesteris Stallone, kai vaidino “Rokyje” ar kai kuriuose filmuose apie italų mafiją. O dabar… Kažkaip manau, kad aktoriams pasitraukti iš ekranų geriau tada, kai grimas dar gali paslėpti sudribusią odą ir raukšles. Arba bent jau nevaidinti galiūnų.

O visokie ten Keanu Reeves’as, Ashtonas Kutcheris ar kiti neva gražūs aktoriai ir kultinių filmų man nelabai. Jei reikėtų pasirinkti kažką žinomesnio iš serialų, turbūt tai būtų Hugh Laurie iš “Daktaro Hauso”. Jei tik užmirštume jo vaidmenį filme apie peliuką.

Jei būčiau vyras, turbūt alpčiau dėl Penelopės Cruz arba Angelinos Jolie. Mat man gražesnės tamsiaplaukės tamsiaakės aktorės. Galbūt todėl, kad pati neturiu nei tamsių garbanotų plaukų, nei rudų akių :)

Kategorija: Ekranas | Komentarų: 13

Dina

2008-06-30 10:28

Man Nicholsonas vis tiek labai patinka, kad ir susenęs. Vien dėl to, kad puikiai vaidina. Kaip ir Robinas Williamsas. Abu jie man tokie, kad.. ech..

Salomėja

2008-06-30 11:21

Hm, aš filmuose labai atkreipiu dėmesį į aktorių grožį. Pvz., serialą “herojai” žiūrėjau ne tik dėl to, kad įdomus, bet kad žmonės labai gražūs.
Iš moterų tai mano idealas Salma Hayek.
Vyrai… Vienas toks iš Nusivylusių Šeimininkių…

Laura

2008-06-30 11:45

Salma Hayek mėgstu už “Fridą”. Labai labai :)

lll

2008-06-30 17:58

Kodėl užjauti J.Nicholson’ą?

Juk senstame kiekvieną akimirką.

Dar kartą pasidžiauk jo filmais. Pasidžiauk jo indėliu į kino industriją. Pasidžiauk, kad jis toks yra. Amžius.. juk ne tai svarbiausia. Seni žmonės taip pat gražūs ;)

Laura

2008-06-30 18:14

Tiesą sakant, užjaučiu jį filme “Prieš pakratant kojas”. Jis man ten atrodo toks, na… tiesiog nebe tas žavus senstelėjęs vyriškis piktu žvilgsniu, kokį jį norėčiau prisiminti :)

scania

2008-06-30 20:41

Nei Penelopė, nei Angelina… :)
Na, gal Marcia Cross ar Sarah Jessica Parker.
Merginos, matėt ,,lok, stauk, arba šauk”? Ten toks smagus aktorius vaidino Vinnie Jones, labai vyriškas.
http://www.imdb.com/name/nm0005068/
Kaip jisai? :)

Salomėja

2008-06-30 20:56

Scania,
man tai jis kaip personažas labai patrauklus:)

scania

2008-07-01 19:28

Kaip personažas, jis ten atrodo pats protingiausias :)

Adis

2008-07-02 12:59

Deppas, Nicholsonas, H. Fordas ir Blanchett. Dėl vaidmenų pasirinkimo ir jų išpildymo.

Grožis/negrožis giliai dzin, nors tenka pripažinti Blanchett išvaizda gana daug lemia pasirinkime. Gal ne tiek dėl grožio, kiek dėl subtilių bruožų ir sugebėjimo juos tinkamai pademonstruoti.

egle

2009-12-02 23:37

man tai pats graziausias aktoriukas Columbus Short ;} jau vien tai kad jis tamsus zavi ;> o dar sypsena;o

Gabija

2009-12-12 18:03

Ujjj, niekaip nesuprantu, už ką myli Deppą. Nei per niekur jis man nepatinka, aš turbūt jo net neatpažinčiau, jei nepasakytų, kad čia jis.

Nikolsoną įsimylėjau jau seną, kur Laurai nepatinka :) Bet kai pamačiau skrydį virš gegutės lizdo, supratau, ką jame įžvelgiau. Taigi savaiminė vertybė, ir ne kitaip.

Ieva

2011-07-27 17:20

Man tai labiausiai patinka Aaron Stanford, toks nelabai žinomas Lietuvoj, bet daug kur vaidinęs. Atradau jį siaubo filme ”Ir kalnai turi akis”, kur jis atliko pagrindinį vaidmenį, po to šiek tiek pasidomėjus sužinojau, kad jis vaidino dar keliuose gerai visiems žinomuose filmuose, tarp kurių buvo ir ”Iksmenai”, kaip tik šį filmą rodė per TV3, taigi nusprendžiau pažiūrėt :) tiesa, jis vaidino tik 2-oje ir 3-oje dalyje. Nors šiaip tokių filmų nemėgstu, bet šį buvo verta žiūrėt – 3-oje dalyje šis aktorius buvo laaabai seksualus! :) (jis vaidino Pyro – vaikiną, valdantį ugnį). Beje holivude jis vadinamas jaunuoju Brad’u Pitt’u, nes būdamas virš 30, vis dar atrodo lyg 25, beje filmuose dažniausiai taip pat vaidina tokius jaunuolius ;)

goyard handbags

2019-11-17 21:56

I’m often to blogging and i really recognize your content. The article has really peaks my interest. I’m going to bookmark your web site and hold checking for new information.