Pasiguosiu

2011-07-11

Aš labai viešai ir bobiškai pasiguosiu. Ne ne, apsirengt turiu ką ir vyrai ne kiaulės, bet nežinau, ką daryt su savo plaukais. Baisiai norisi kaip nors kitaip, nei visada, bet nenoriu plaukų nei dažyt (nu dar ko, kai pagaliau ataugo natūrali spalva), nei nusirėžt. Bet kiek internetuose žvalgiausi, tai ilgų plaukų šukuosenos yra trijų tipų – su įstrižais kirpčiais, su baisingai daug tiesių kirpčių ir be kirpčių. Tiesūs ir daug man tikrai netiks (per smulkus veidas), o visi kiti variantai man jau įgrisę arba atrodo baisiai nepatogūs.

Nu ir dar internetai siūlo žiūrėti įžymybių šukuosenas, bet aš ne įžymybė ir negaliu sau leist nei asmeninio plaukų prižiūrėtojo, nei turiu laiko kasdien 2 valandas juos kedenti. Man tai reikia varianto “wash and go” (aš čia ne apie šampūną), nes vasarą plaukų niekada nedžiovinu.

Jau ėmiau vėl galvoti apie ilgalaikį susigarbiniojimą, bet iš trijų kartų patirties žinau, kad po pusmečio plaukų be problemų metus kankinsiuosi su triušenomis.

2004 m per FIDI, jauna ir garbanota

Tai va tokia ir bėda. Dabar atrodau kaip kūtvėla arba ežiukas, nes po gimdymo plaukai labai išslinko ir dabar visu pajėgumu atauginėja. O nešioti juos suėmus lankeliu tai jau nebenoriu, nes atrodau kaip viena iš tų “pagimdžiau-tapau boba” moteriškių (vaje vaje, kokių prisižiūrėt spėjau), o tokia toli gražu nesu. Ir iš vis, net ir su lelium ant rankų jaučiuos kaip 5 metais jaunesnė :) Tik plaukuosena nuotaiką gadina…

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 10

Salomėja

2011-07-11 18:34

Bet tai, o kodėl nenori nusirėžt plaukų? Ir pokytis, ir susilygintų greičiau su tais atauginėjančiais. Gi šukuosenų visokių būna. Net “apgaulių” kai kažkiek sruogų ilgų, o visa kita trumpa. Pvz., panašiai http://3.bp.blogspot.com/_tB_huxArDZA/TTOLpWtIY_I/AAAAAAAAEO8/mgCXG-jqEvQ/s1600/Short%2Bhairstyles.jpg arba gerai aštriai pakarpyt http://2.bp.blogspot.com/_f_NpbN09m0o/TTc_gdXXvVI/AAAAAAAAAEc/QyeknrTpMD4/s400/Short+Length+Hairstyles.jpg . Aišku pavyzdžius pritaikius konkrečiai saviems plaukams.

Jolanta

2011-07-11 23:34

Tikiuosi, kad merginos ir jaunos moterys, perskaičiusios tavo “pasiguodimą”, duos patarimu, kaip iškentėti sunkų plaukų atsigavimo laikotarpį. Svarbiausia, nenusikirpti ilgų plaukų iš nevilties… O ilagalikį sugarbanojimą galima pasidaryti ir neskausmingą, tik reikia gero meistro. Dabar yra silpnų ir net dalinai tausojančių preparatų. Arba parinkti kitas plaukų priežiūros priemones, kurios suteiktų daugiau apimties ir purumo. Beje, tau įstrižai pakirpti labai lengvi kirpčiai (kai jų negaug)labai tinka. Kaip ir šviesi plaukų spalva :)
Tiesa, dabar daromas ,taip vadinamas, plaukų laminavimas.. Suteikia ypatingo žvilgesio ir apimties. Ir nėra brangu.

Laura

2011-07-12 10:46

Salomėja, nu vat kažkodėl iš principo nenoriu :) Bet iš esmės apie gerą aštrų pakarpymą ir galvoju, kaip parodei, tik gal ilgesnius paliksiu.
Jolanta, atsigavimo laikotarpis ne sunkus, o malonus – džiaugiuosi, kad nesu iš tų 3 proc. moterų, kurioms plaukai taip ir neatauga :) Ir aš nenoriu kažkokių procedūrų, didinančių apimtį, aš tiesiog noriu kitokio kirpimo. Kirpčiai man jau per gerklę lenda :) O šviesūs plaukai gal kitąmet :)

Salomėja

2011-07-12 11:11

Laura, tai tą aštrų pakarpymą aš ir turėjau omeny, kad prisitaikant pagal save, tai yra paliekant ilgesnius. Nes jei kirpčių nenori, kirpt nenori, dažyt nenori, o garbanot irgi nenori, tai nelabai daug kas ir lieka, tik visokios gudrybės :). Arba imk iš PinkCity pavyzdį ir sukis visokius įmantrius kuodukus :).

Laura

2011-07-12 11:41

Man turbūt per visą gyvenimą nei vienas kuodukas nėra atlaikęs ilgiau nei pusvalandį :) Ir iš po visokių segtukų išslysta plaukai, ir sugarbanoti (jei ne cheminis) po kelių valandų išsileidžia… Va tokios tos nesveikai tiesių plaukų bėdos :)

Jolanta

2011-07-12 12:00

Negalvok, kad astrus iskarpymas bus lengviau sutvarkomas. Nuotraukose visad grazu, nes ten valanda “zulinami” plaukai. Isivaizduok panasius kirpcius, kaip atsiustoje nuotraukoje (kur , beje, labai graziai sukuosena atrodo)! Jie bus nutise, o iskarpymai atrodys kaip zvirblio lizdas, nes tu nenaudoji jokiu sukuosenos formavimo priemoniu , net su fenu nedziovini. Jei plaukai apsilpe, iskarpymai dar labiau pabrez, kad ju nebe tiek daug.. Ir dar: visos modernesnes sukuosenos grazios tada, kai plauku spalva stipriai paryskinta. Jei visgi sugalvosi, ieskok pacio geriausio meistro.. O ju Lietuvoje vienetai :(

Salomėja

2011-07-12 12:29

Drįsčiau nesutikti. Šiaip plaukų karpymas kaip tik padidina apimtį, nes ilgi plaukau tik prisiploja ir viskas… Kadangi pati Laura štai sako, kad jos plaukai labai tiesūs ir slidūs, tai toks iškarpymas tikrai gerai atrodytų. Blogiau toms, kurių plaukai linkę suktis, tada visi “spyglių” galai nori tai ten, tai šen užsiriesti, pasipūsti ir kitaip sukvailioti. Bet šiaip žiūrint koks tikslas. Jei norisi atrodyti preciziškai tvarkingai – tada tokios šukuosenos geriau nesirinkti. Bet “wash and go” variantui puikiai tiktų. Dar vis pakedent-pašiaušt ir super kiek pankova mamytė :) Vienok man pačiai pavydu, kad tokia šukuosena tik visiškom tiesiaplaukėms skirta :(
P.S. Laura, o kokia tavo natūrali plaukų spalva?

Laura

2011-07-12 16:31

Aš kažkaip irgi manau, kad smarkus iškarpymas atrodys taip, kaip turi atrodyti :)
Salomėja, labai lietuviškai pilkai ruda…

Salomėja

2011-07-31 15:06

O tai ar apsikirpai kažkaip?

Laura

2011-08-01 20:41

Apsikirpau, plaukai gerokai trumpesni, iškarpyti, bet ne kažkaip kardinaliai :) Žodžiu, vis dar ieškojimuose :)