Paklausk Merfio

2009-01-15

Nusiperku dar nebandyto šampūno ir suprantu, kad jis beveik idealiai tinka mano plaukams. Pabaigusi jį bėgu pirkti dar ir… nebėra. Nei “Maximoje”, nei “Rimi”, nei “Droge”, nei visokiose ten a la kosmetikos parduotuvėse. Niekur. Stovi kondicionierius, o šampūno vietoje tuščia, tik kaina tabaluoja. Ir taip jau kokį mėnesį.

Išvažiuoju valandėlei iš darbo, grįžus niekur nėra vietos. Nu nei vienos, net mokamoje aikštelėje. Apsuku ratą ir nudrebiu mašiną kitame pasaulio gale – ten kur iš tikrųjų visai negalima, tik per sniegą nesimato, kad geltona linija užbrėžta. Ai, gal neblokuos. Pėdinu atgal, šalia darbo – trys vietos. Net ir prie pat durų yra!

Darbe atrandu puikų receptų tinklaraštį. Jame pamatau itin gardžiai atrodantį vištienos patiekalą, skaitinėju toliau ir galų gale pasižymiu adresą. Prisiperku produktų, jau eisiu daryt, o tinklaraštyje to recepto nebėra. Perverčiau kiekvieną puslapį, nebėra ir viskas. Gal visgi ne jame buvo? Pagamint tai pagaminsiu, bet taip ir nepažiūrėjau, kaip tą vištą susukt, kad neiširtų…

Čia neseniai Salomėjos klausiau, kodėl gi taip nutiko su parkavimo vieta? Paklausk Merfio, sako… Bet tai ką, atsakytų jis man kokiu nors eiliniu dėsniu ir vis tiek nesuprasčiau, kodėl mane pastaruoju metu puola tokios idiotiškos nesėkmės.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 7

Egle

2009-01-16 1:07

Merfio desnis tikrai veikia. Nors gal ir gerai, kad neberadai to recepto, susukti vista tikrai nera taip lengva, kaip receptuose parasyta :) Nors imanoma :)

Laura

2009-01-16 2:05

Ne tavo diena, bendravarde, ne tavo :)

Laura

2009-01-16 9:44

Na, bet visa kita (neskaitant labai nemalonaus atlyginimo mažėjimo dėl kosminių mokesčių) sekasi ne taip ir blogai :)

Jolanta

2009-01-16 16:34

Po ilgesnio nesėkmių ruožo visada ateina pagerėjimas. Gal pagal Merfį, bet, greičiausiai, pagal tikimybės teoriją :) Tai tik smulkmenos ir į tai reikia stengtis pažiūrėti su jumoru. Pvz.kaip atrodau iš šalies, kai kiekviename žingsnyje laukia koks nors nesusipratimas :)

Eglė

2009-01-16 20:26

Ir koks gi tas idealus šampūnas?
Ar tik nesergat prekės ženklų fobija? :) http://www.delfi.lt/news/daily/voxpopuli/article.php?id=20038825

Laura

2009-01-16 22:41

Idealus šampūnas toks, kuriuo plaunant galvą ilgesnį laiką plaukai tampa tik gražesni, o ne nušiurę, sulipę ar dar kokie. Šampūnui esu siaubingai išranki :)

Jolanta

2009-01-19 13:11

Apie šampūnus: juk turime tik vieną vienintelę nepakeičiamą galvą ir PLAUKUS ant jos, kuriuos puoselėjame, gražiname. Ar neverta ta mūsų gražioji vieta rimtesnių investicijų? Pvz.: pasirinkti geresnį, sveikesnį šampūną, net jei jis kainuoja ir žymiai brangiau.