O aš pasaulio pabaigos nelaukiu

2009-02-13

Kai kurie džiaugiasi, kad hadronų greitintuvas sukurs juodąją skylę ir mus visus susiurbs. Kiti svarsto, kad visą supuvusią visuomenę reikia sunaikinti ir koks atominis karas būtų ne pro šalį. Treti svajoja apie pasaulio pabaigą. O aš tokios baigties visai nelaukiu ir ateities juodomis spalvomis nepiešiu.

Paauglystėje niekada nekilo minčių žudytis, visai nepritariu false EMO liūdesio teorijoms, depresijos formos “man viskas blogai ir niekas manęs nemyli” nepažįstu. Negaliu pasakyti, kad gyvenimas idealus, nesu ir nepataisoma optimistė. Bet… nu, pasaulio pabaigos visai nelaukiu. Noriu dar gyventi gyventi gyventi ir džiaugtis gyvenimu tokiu, koks jis yra, kad ir kaip banaliai tai beskambėtų.

Spalvos, garsai, skoniai, žmonės – viskuo noriu džiaugtis. Juk tiek daug nežinau, tiek daug nemačiau, o smalsumas mano beribis. Ir man malonu bendrauti su kai kuriais žmonėmis, todėl noriu bendrauti su jais dar ilgai ilgai. Dar daug metų reikia matyti, kaip keičiasi mano žmogus šalia, suprasti, kokia kvaila buvau tuomet, kai maniau, kad esu labai protinga. Kiek dar neperskaitytų knygų laukia ir kiek įdomių darbų nenudirbta, o kiek svajonių nepasiekta.

Nesvarbu, kad kartais atrodau pikta, nepatenkinta ar viskuo nusivylusi. Tai laikina. Paburbėsiu ir praeis. Viduje esu pozityvas: visada žinau, kad viskas bus gerai. Ir visuomet būna.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 8

Salomėja

2009-02-13 9:25

O aš iš smalsumo visai norėčiau į pasaulio pabaigą pažiūrėt.

Laura

2009-02-13 9:33

Aš kokias tris skirtingas esu sapnavusi, tai žinau, kad labai baisu būna :))

Jolanta

2009-02-13 13:40

Tai gal vaikystėje visgi pakankamai meilės gavai (nors juk retai taip būna)? Pasaulio pabaigos tai dar tikrai nereikia :) Juk kiek visokių tyrimų atlikta – labiausiai žmogui reikia saugumo jausmo, kurį suteikia ne pinigai (aš visgi nelabai su tuo sutinku), o nuoširdus bendravimas su artimaisiais, draugais, jų dėmesys bei rūpestis. Jei tai turi, jokios katastrofos nebaisios :)

Justinas Dabulskis

2009-02-13 13:45

Gyvenimo pabaigos nelaukiu, nes ir taip atrodo, kad neužteks jo viskam nuveikti, o apie pasaulio pabaigą nė pagalvoti nesinori. Juk net nebūtų kur atgimti tada kur jei yra tokia tikimybė. :-)

cgedas

2009-02-13 14:37

Man tiesiog kuo toliau, tuo įdomiau, kas bus rytoj:)

Blogorama #522 : nežinau.lt

2009-02-13 19:26

[...] kilo? Žinote, kad baisiausia alytiškė yra žalios spalvos? O gal nebebijom nieko? Nei trylikos, nei fizikos, nei kalendoriaus? • Jei kokios datos ir reikia bijoti, tai nebent valentinkės. Pataikysi-nepataikysi, [...]

Bri

2009-02-15 15:02

Visuomet bus visko po truputį. Man šis projektas atrodo vienas iš įdomiausių apie kuriuos esu girdėjusi per savo neilgą gyvenimo amžių. Dėl apokalipsės abejočiau, bet kad nutiktų kažkas keisto (iš gerosios pusės) norėčiau.

Ilgą laiką domėjausi astronomija, paranormalia psichologija ir koncepcijomis, ir kitais “kosminiais” dalykais, ir jei tikėti “para-mokslu” po kelių metų turėtų ateiti savotiška pabaiga, kurios sako, bijoti reikėtų tikrai ne visiems ir kad joje bus teisybė. Jeigu įdomu, truputį galima rasti čia. :)

Jaunasis kolega

2009-02-16 23:08

Labai gerai. Jokiu blogu minciu, jokiu blogu emociju, jokiu zmoniu aplink su blogom nuotaikom ir bambanciu, kad viskas blogai ir bus dar blogiau. Tikiu amzinu gyvenimu, jokiu pralaimejimu, nesekmiu ar dar ko, kas gali kelti liudesi. Keep going brangioji. Tik viena karta turi galimybe padaryti tai apie ka svajoji, ko nori. Gyventi reikia dabar gerai. Aisku galima pasiiaukoti kam nors, o kitam gyvenime smagiau laika leisti…………..jeigu jis bus, ar ne ?