“Novum.lt”

2007-03-01

Ir aš jau turiu savo blog’ą, kurį drįstu vadinti geru, nors jame dar nieko ir nėra… Dabar tokia mada – turėti savo kampą virtualiame pasaulyje, bet “Novum.lt” – ne dėl mados. Noriu praktiškai pažvelgti į blogų virtuvę ir pati pagaminti kokį skanėstą.

Esu žurnalistė, dirbu viename didžiausių inderneto naujienų portalų, rašto darbus universitete skiriu elektroninei žiniasklaidai ir pilietinei žurnalistikai internete. Tiesiog nesijaučiu kompetentinga suktis internete ir neturėti jame savo tinklalapio. Būtent dėl to Jūs dabar ir užsukote į “Novum.lt”, vietoj kurio anksčiau buvo 404 arba “Not found”.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 2

jordan sneakers

2019-11-15 22:38

Good post. I study one thing more challenging on completely different blogs everyday. It would always be stimulating to learn content material from different writers and apply a little bit one thing from their store. I抎 want to use some with the content material on my weblog whether or not you don抰 mind. Natually I抣l provide you with a hyperlink in your net blog. Thanks for sharing.

jordan shoes

2019-11-19 4:03

This web site is really a walk-via for the entire data you wanted about this and didn抰 know who to ask. Glimpse here, and you抣l definitely discover it.