Nėra to blogo, kas…

2008-01-31

Pozityvus mastymas pakelia nuotaiką. Tuo įsitikinau po trijų dienų besitęsusios surūgusios nuotaikos. Kai vakar nebebuvo juokingi net kvailiojantys bendradarbiai, jaučiau artėjančią nesėkmių laviną ir puolantį virusą, nusprendžiau galvoti kitaip. Ir žinot ką? Padėjo. Tiesiog pabandžiau visas nesėkmes “įpaišyti” į standartą “Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą”.

  • Nusilaužiau patį gražiausią nagą. Nieko tokio, bus proga nusikirpti visus. Kaip tik baigiau vitaminų kursą – ataugs gražesni.
  • Trečiadienį ryte siaubingai skaudėjo pilvą. Nieko tokio, kai po poros valandų praėjo, supratau, kaip gera jaustis, kai neskauda.
  • Atšaukė povestuvinės kelionės reisą. Nieko tokio, išsirinkome naują. Kitame viešbutyje, kitame mieste. Prisiskaičiau įvairių atsiliepimų – gal net bus geresnis variantas.
  • Jaučiu, kad susirgsiu. Nieko tokio, bus proga pasilepinti skaniomis arbatomis, gera knyga ir katino dėmesiu.
  • Prikrovė daug darbų. Nieko tokio, jei nespėsiu, gal kas nors padės. Tuo labiau, kad vienas kolega jau kelias dienas skundžiasi veiklos trūkumu :)
  • Kelias dienas praleisiu be savo brangiausiojo, o taip nemėgstu būti namie viena. Nieko tokio, vietoj liūdnų vakarų susitvarkysiu nebaigtus reikalus ar nueisiu į parduotuvę nusipirkti ko nors mielo.
  • Katino kailis susivėlė į kukulius – nepriežiūros pasekmė. Nieko tokio, dabar turiu jį daug šukuoti, o nuo to jis tampa tik linksmesnis.

Iš visų jėgų stengiausi vakar įžvelgti gerus dalykus bloguose. Nuotaika šiandien keistai gera, net nesvarbu, kad neišsimiegojau. Pasidariau visus darbus anksčiau, nei reikėjo. Automobilių paieškos svetainių testas žurnalui netgi pasidarė įdomus. Po darbo nuveiksiu ką nors gero sau ir jau dabar tuo džiaugiuosi.

Salomėja siūlo nusišypsoti. Tą ir darau – juk viskas gerai :).

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 10

Salomėja

2008-01-31 12:59

Joo, žiūrau pas visus čia panašios nuotaikos. Aš vis dar jaučiuosi prastai, bet apsimetu,kad viskas gerai. Pati matei kaip viskas krenta iš rankų. Telieka tik juoktis.
Kokių ten tau darbų prikrovė? Gal padėt?
O dėl vienišų vakarų.. Gali užsukt pas mus:) pažaisim kokį žaidimą. Viskas gerai:) Šypsomės toliau.

Laura

2008-01-31 13:25

Padėt kol kas nereikia :) Čia šiaip įprastas zirzimas – nespėsiu, nespėsiu… O va kai sėdžiu, dirbu ramiai, tai kažkaip savaime tie tekstai rašosi :)

elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #35

2008-01-31 18:09

[...] apie vaiką homoseksualų šeimoje… o Novum apie tai, kad nėra to blogo, kas… Kitaip sakant, kad ir kaip būtų blogai, visa tai kada nors gerai [...]

Mangirdas

2008-01-31 19:25

Pažiūrėk filmą “The secret” grynai apie tą patį ką čia rašai. :) gal tapsi milijoniere pažiūrėjus :)

P.s. jei nerandi parašyk į mailą :) susitarsim :D

Laura

2008-01-31 22:01

Režisierių parašyk, tada rasiu :) Nes filmų tokiu pavadinimu daug yra :)

DNR

2008-02-01 4:43

Na jo, dar aš nervuoju, nes už dienos atostogų išeinu. Tai visur tik pozityvą matau: “išeinu atostogų, o po jų nors ir tvanas” :)

Salomėja

2008-02-01 9:21

DNR, eik sau su savo atostogomis, atsibodai.

Blogorama #325 : nežinau.lt

2008-02-01 20:48

[...] stengiamės galvoti pozityviai, nes nepatinka pasiduoti aplinkybėms. [...]

Archatas

2008-02-02 1:24

Aš pats pastoviai praktikuoju pozityvų mąstymą. Deja kartais depresinės nuotaikos neįmanoma išvengti. Galbūt tas susiję su kokiais pakitusiais slėgiais, vidiniais bioritmais ar kitokiais veiksniais. Tuo atveju reikia tiesiog toliau tikėtis gero ateity ir ramiai praleist tas irzlias dienas. Po dienos ar kelių vėl viskas būna OK.

Dante

2008-02-02 15:30

Nėra to blogo, ko nesuvalgytų studentas =].