Moteris ir autoservisas

2007-06-18

Besiruošdma į sodybą laistyti diplomo, sugalvojau, kad vis labiau senstantį mašiniuką reikia nuvežti į autoservisą. Dažniausiai už mane tai atlieka mano antroji pusė, bet šįkart teko pačiai.

Suprantu, kad moteris autoservise jo darbuotojams atrodo kaip ateivis. Ypač kai autoservisas yra toks pusiau „garažinis“. Pirmiausia mechanikai išpučia akis, o tada jų veidus (kiek jų matyti pro cigarečių dūmus) nutvieskia tokia kvaila šypsena. Akyse – klausimas: „Ir ko gi tu, višta, nori?“.

Deja, aš viena tų vištų, kurios prieš važiuodamos į servisą daugiau mažiau susižino, kas mašinoje blogai ir mintinai išmoksta žargoninius detalių pavadinimus. Žinoma, mano pastangos paaiškinti, ko man reikia, dažniausiai lieka neįvertintos, nes mechanikų žvilgsniai nuolat įbesti į tą vietą, kurios jie patys neturi. Kadangi intelektą pamatyti vizualiai sunku, tai lieka krūtinė…

Dažniausiai taip elgiasi jauni mechanikai. Vyresni dažniausiai ir išklauso, ir pataria, ir parodo, kur kas blogai. Kodėl – nežinau. Gal jie šiaip per gyvenimą daugiau moterų matę?

Atrodo, jau beveik kas antras vairuotojas (kiek pastebiu Vilniuje) yra moteris, o va autoservisuose jos vis dar retenybė. Yra vairavimo mokykla, labiau skirta motermis. Galbūt reikėtų įkurti ir tokį autoservisą? Kur nežinojimas būtų atleistinas, o krūtinė nepriskirtų tavęs ateivių kategorijai.

Kategorija: Vyrai/Moterys | Komentarų: 5

Jolanta

2007-06-18 16:23

Cha cha cha! Gal reikejo ne tik automazgu pavadinimus ismokti, bet ir pora riebiu keiksmazodziu :) Ateini i servusa, peleidi tirada “graziu” zodeliu,tada tave visi mechanikai priima kaip rimta “k..” ir pradeda laikyti zmogumi :))

Laura

2007-06-18 16:43

Na, prie moteru jie nesikeikia… bent jau as to nepastebejau :) Tai ir keiktis salia ju butu negrazu :)

Jolanta

2007-06-18 17:29

Ar bent patikrino masinuka?

Laura

2007-06-18 17:41

Patikrino, viska paaiskino ir parode. Pastebejau, kad kuo daugiau klausineji, tuo jie labiau nervinasi, bet pasako viska :)

be

2010-01-17 14:21

Labai geras patarimas: “turėkite savo pastovų servisą/meistrą”.
Turiu toki ir žinot, labai patenkinta ir aptarnavimu ir kokybe ir kainomis. meistrai labai malonus, pazista tave ir tavo masina ir ne bijai kad mokesi už kazka ko ne reikejo daryt ir nekas nesišaipo :) o dar kol masina taisoma, yra irengtas siltas laukimo kambarys su minkštu kampu, TV ir žurnalais, kur gauni kavos/arbatos puodeli ir patogiai sau lauki kol galėsi vaziuti :) kam reikes tel nr 869836905

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.