Mintys tarp pertraukų

2007-09-29

Iškart prisipažinsiu, kad blogodepresija manęs neužpuolė ir blogo durimis aš netrenksiu :). Tiesiog darbe taip pavargstu nuo rašymo ir taisymo, kad namie į kompiuterį nebesinori net žiūrėti. “Novum.lt” nenumirė ir net neketina to daryti :).

Užtat pastarosiomis savaitėmis turėjau progos pabūti tik blogų skaitytoja, o ne rašytoja. Suvokiau, kiek daug jie man duoda. Į darbą atėjusi 8:00, užduočių griebiuosi tik ~9:30. Visą tą laiką skaitau blogus ir šį tą pasižymiu: randu interneto naujienų, kurios reikalingos darbe, sugalvoju, ką gaminsiu savaitgalį pusryčiams, pasijuokiu iš filmukų, randu įdomių temų diskusijoms ir progų prisiminti studijas.

Prieš kelis metus užvirė kalbos, kad kompiuteris ir internetas atitolina žmones vienas nuo kito ir riboja kokybišką bendravimą. Skaitydama įrašus ir komentarus susidarau visai kitokį įspūdį. Juk blogeriai – tai viena didelė natūraliai susiformavusi bendruomenė. Tuo labiau, kad dauguma jos narių yra visuomeniški žmonės, kurie skatina dalyvauti, diskutuoti, analizuoti. Galbūt todėl kai kurie blogerių pamąstymai man atrodo labiau argumentuoti nei įvairių sričių “ekspertų”, besireiškiančių žiniasklaidoje.

Pažįstu žmonių, kurie metė rašyti blogus, nes jiems tai atsibodo. Bet jie vis dar skaito ir diskutuoja. Visgi blogai yra užkrečiantis dalykas (čia dabar tiktų “Pringles” šūkis) ir net jei nerašai, visiškai atitrūkti tiesiog neįmanoma :). Todėl pastaruoju metu tiesiog ramiai stebiu, o ne rašau. Nes rašyti tada, kai nesinori, turbūt yra baisiau nei mylėtis be aistros.. :).

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 6

Tio

2007-09-29 23:38

nė trupučio netaikyta man? :)

turboliux

2007-09-29 23:48

hehe, sutinku, tie kurie nerašo ar yra metę rašyti blogą vis tiek blogus skaito ir komentuoja. Išvis, man blogų skaitymas užima daug daugiau laiko negu savo blogo rašymas.
Bet kartais susimąstau, ar verta skaityti tik blogus? Pavyzdžiui jau neatsimenu kada paskutinį kartą žiūrėjau lietuviškas žinias, o ir žinių portalus retai atsiverčiu. Susidaro šioks toks informacijos trukumas kaikuriuose srityse.

do

2007-09-30 2:10

Personaliai aš, perskaičiusi pirmąjį sakinį, net susigėdau.. Kažkaip ramiau pasidarė toliau radus išvystytą temą apie blogų skaitymą, o ne apie lėtinį neapsisprendimą, depresiją bei kitokias psichines negalias.
Gal čia kiek iškrisiu iš konteksto, tačiau, manau, jog blogai yra labiau socialinis nei žiniasklaidos reiškinys. Jie įtraukia kaip bendravimas IRC ar forumuose, skirtingai nei naujienos, kurias gali paimti įvairiais formatais – TV, radio žinios, dienraščiai, naujienų portalai, kt.

Laura

2007-09-30 9:24

Tio, tau tikrai netaikyta :)

Laura

2007-10-01 8:51

Kadangi rašau apie interneta, tai nuolat jame ir lindžiu darbo metu – niekas nežiūri, ką aš ten veikiu :)

Salomėja

2007-10-01 17:22

Tiksliau niekam nerūpi pas mus :)