Mažos ir didelės baimės

2008-04-03

Nuo ryto jaučiu nemalonų sukimą pilve, nes popiet reikės sėsti į odontologės kėdę ir klausytis, kaip trupa gręžiamas dantis. Nuo vaikystės bijau visko, kas susiję su dantų taisymu. Nors dabar neskauda, odontologai malonūs, viską sutvarko greitai, vis tiek bijau.

Be dantų tvarkymo dar bijau vandens. Nes nemoku normaliai plaukti. Zodiako ženklas – žuvis, bet vis tiek bijau. Todėl plaukdama kokiu laivu kur gilu, stengiuosi nežiūrėti į vandenį. Kitaip prasideda tas pilvo sukimas. Ne, tai ne jūros liga – tik baimė.

Paauglystėje pradėjau bijoti aukščio. Bet tik vienu atveju – kai stoviu ant kopėčių ir neturiu už ko laikytis. Skristi lėktuvu, stovėti televizijos bokšte prie lango ar lipti į medį nebijau. Man atrodo, kad kopėčios ar kokia kėdė, ant kurios stoviu, yra nestabilios, taigi nuvirs. Ir iš tikrųjų – susisuka galva nuo baimės ir imu svyruoti. Todėl dažyti lubų negalėčiau.

Nebijau varlių, vorų, visokių vabaliukų – galiu juos imti į rankas. Bet štai sliekų nemėgstu. Negaliu pasakyti, kad bijau, bet kažkoks besirangantis beformis daiktas man nemalonus. Nesuprantu žmonių, kurie bijo tarantulų. Man jie labai gražūs :) Minkšti, paglostyti norisi… Tiesa, rankose niekada nelaikiau. Bet vaikystėje žaisdavau su kamanėmis, todėl man atrodo, kad tie dideli vorai tokie pat švelnūs.

Kokių baimių turite jūs? Ir ką jaučiate, kai bijote? Pykina, sukasi galva, krečia šaltis ar mirga akyse? Man tik pilvą suka. Vaikystėje bijojau savo kambario kampo, kuris buvo neuždengtas kilimas. Nes galvojau, kad jame gyvena ragana :). Kadangi tam kampe buvo durys, tai įeidama stengdavausi peršokti tą vietą be kilimo. Dabar prisiminus juokinga. O gal ir jūs vaikystėje turėjote baimių, kurios dabar atrodo juokingos?

Rašydama apie baimes stengiuosi numalšinti tą nemalonų jausmą prieš keliaujant pas odontologę. Ir dar įdomu sužinoti, ko bijo kiti blogeriai – gal mano baimės visai juokingos? :)

P.S. Susitiksime “BLOGin”!

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 11

apb

2008-04-03 9:47

Aš jaučiuosi kaip nesavas prieš varžybas. Nepasakyčiau, kad šis jausmas yra baimė, bet vidinis šiurpuliukas krečia.

O baisu buvo, kai pirmą kartą nardžiau. Ir dar baisu buvo, kai šokau parašiutu.

stiuartas

2008-04-03 10:36

O mano gyvenimo džiaugsmas – dantistai:) kadaise dar vaikas būdamas sugebėjau pabėgti iš dantistės kabineto, kai tik ši nusisuko. Ir niekas neprivertė grįžti. tiesa apie kokį nors nuskausminimą tuo metu net kalbos nebūdavo.

Blogorama #383 : nežinau.lt

2008-04-03 19:42

[...] klausimus būtų buvę galima išspręsti paprasčiausiu el. laišku Lietuvos Bankui.Baimės. Ko bijote jūs? Aš – aukščio. Vaikystėje bijojau tamsos, o dabar labai ją mėgstu. Ar tai reiškia, kad dar [...]

one

2008-04-03 22:44

Vaikystėje bijodavau tamsos. Iš virtuvės eidamas, kai šviesą jau išjungdavau, tai paspartindavau žingsnį ar net bėgdavau, nes atrodė jog kažkas vejasi. Išnyko baimė :-)

Dar bijojau aukščiau, dabar visai nebebijau.

Vabalų ar vabzdžių nebijau, bet tiesiog nelabai malonūs.

Užtat bijau gyventi toliau. Esu pesimistas, todėl baisu galvoti apie ateitį. Kvaila, bet taip jau yra.

sleepwalker

2008-04-04 19:08

Och, ta arachnofobija (vorų baimė).. Kaip atsirado, net neprisimenu, nes vaikystėje, tėvai pasakojo, kad aš juos net glosčiau (: dabar net pažiūrėt baisu, kažkaip sustingstu pamačius, kad ir patį mažiausią. Šlykštūs padarai ir tiek. Kažkada buvau pasiryžus nugalėt baimę ir paimt tą ilgakojį vorą, bet vos pamačius, širdis tuksent pradėjo ir na.. palikau aš jį ramybėj.
Kad jie neša laimę, netikiu. Va, kad aš jiems nelaimes, tai jau tikrai (:

shiny

2008-04-09 15:37

brrr, odontologai man pati didziausia baime. kaip tik buvau per kaledas. as tik atsisedu, akis stipriai stipriai uzmerkiu, kumscius sugniauziu ir kenciu. is tikro tai ne tik kad baisu, bet dar labai erzina kai nelabai supranti ka ten tau konkreciai duotuoju momentu burnoje daro ir kiek dar kankinimu liko aplamai. fuj (:
dar panishkai bijau shunu. tokiu kur dideli, palaidi, piktai atrodantys ir man asmeniskai nepazystami. nors vistiek savo shuni noreciau turet (: tai kaip ir paradoksas
vabzdziai vabalai sliekai varles vorai – man patinka. isskyrus kai koks ispudingas vabalas netiketai pradeda ropoti per mane neatsiklauses ((:

tinyurl.com

2019-11-23 21:11

Aw, this was a very nice post. Taking the time and actual effort to create a great article… but what can I say… I put things off a
whole lot and don’t manage to get anything done.

plenty of fish dating site

2019-11-26 17:15

I was recommended this website by my cousin. I’m not sure
whether this post is written by him as no one else know such detailed about my trouble.
You’re amazing! Thanks!

ps4 games

2019-11-28 22:56

continuously i used to read smaller articles which as well clear
their motive, and that is also happening
with this article which I am reading at this place.

quest bars cheap

2019-11-30 7:29

Quality content is the crucial to invite the visitors to pay a visit the
site, that’s what this web page is providing.

quest bars cheap

2019-12-04 19:12

I am in fact grateful to the holder of this web page who has shared this wonderful post at
at this place.

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.