Mažieji “Balso” pokyčiai

2007-10-10

Du metus išdirbus “Balsas.lt” jaučiu jam šiokią tokią nostalgiją ir aplankau beveik kasdien. Šįkart buvau maloniai nustebinta pasikeitimais, nors ir minimaliais. Nors jie buvo planuojami dar pavasarį, tačiau geriau jau vėliau nei niekada.

Pagaliau atsirado paieška, RSS, archyvas. Prisimenu, kiek redakcija gaudavo laiškų “kaip man rasti tą ar aną straipsnį” arba “kodėl neturite RSS?”. Žinoma, tai buvo keistoki sprendimai, bet į to priežastis aš nesigilinsiu :). Mini re-dizainas pagaliau užlopė pagrindines “Balso” spragas. Dabar galima rasti ir visus rašančius autorius, ir atnaujintą redakcijos darbuotojų sąrašą.

Gaila tik, kad nėra buvusio “Omni” straipsnių archyvo, tik “Balso” nuo 2007 m. sausio 1 d. O kiek prisimenu, jų buvo gerų. Tiesa, radau ir šiokių tokių “bug’ų”, bet, tikiuosi, tai bus greitai sutvarkyta. Nežinau, ar į NK “Balsą” tikrai kažkas investavo, tačiau tikiuosi, kad iš pagrindų šis portalas nesikeis.

Kategorija: VIP | Komentarų: 2

Andrius

2007-10-10 14:30

Galbut nuo snd pradeda boikota lt naujienu portalams reiktu netaikyti siam? Visad atrode labiausiai nepriklausomas :)

Laura

2007-10-10 14:36

Kad jis nepriklauso nuo kažkokių politinių ar verslo grupių, galiu užtikrinti. Atsimenu, kartą tik kokį mėnesį nerašėm apie liberaldemokratus, nes kažkas mums priklijavo jų informacinių rėmėjų etiketę :) Tiesa, ten jau nebedirbu ir negaliu pasakyti, kiek ilgai truks tokia nepriklausomybė.

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.