Maisto prekės internetu

2008-08-20

Žinot, peržiūrėjus kelis šimtus lietuviškų internetinių parduotuvių, imi pastebėti, kad kažko jų būryje trūksta. Ir tą mintį visai neseniai išreiškė mano kolega: niekur negalime nusipirkti maisto. Ne picų ar vištienos su ryžiais, bet kiaušinių, makaronų, mėsos, grietinės.

Tas pats kolega siaubingai nemėgsta vaikščioti po parduotuves (išskyrus muzikos prekių), todėl visai mielai maisto nusipirktų internetu. Bet tokios galimybės Lietuvoje nėra. Visiškai neišnaudota niša. Žinoma, kelis internetinius bandymus pasiūlyti maisto radau, bet tai ne tokios parduotuvės, kokias aš įsivaizduoju, pvz., “Ocado“.

Pavyzdžiui, galima nusipirkti žuvies ir mėsos. Pažiūrėjus į nuotraukas ima varvėti seilės, bet… nepirkčiau. Nes neaišku kaip atsiskaityti, o kainos tokios pat, kaip paprastose parduotuvėse. Yra dar ekologiškų prekių parduotuvė. Žiūrėjau žiūrėjau aš į jos asortimentą, tada susiradau adresą, nuvažiavau ir nusipirkau giros bei lašinukų (pasakiškai skani tikra gira). Kodėl nepirkau internetu? Nes taip greičiau ir pigiau. Kam man mokėti už dvi prekes pristatymo mokestį?

O štai ir pati tikriausia maisto prekių parduotuvė internete. Bent jau atrodo iš pirmo žvilgsnio. Bet… jos paslaugos prieinamos tik vilniečiams, asortimentas mažas (nors yra ir pieno, ir kiaušinių, ir netgi higienos prekių), atsiskaityti automatizuota internetinės bankininkystės sistema neįmanoma, o ir šiaip – šiuo metu parduotuvė net neveikia.

Beje, pristatymo kainos joje tikrai kandžiojasi. Na, bent jau aš nenorėčiau prie 100 litų už maistą pridėti dar virš 20 Lt. Ir užsakymai priimami tik iki 17 val, o produktai pristatomi kitą dieną. Nesąmonė. Norėčiau maisto į namus kiaurą parą ir, būtų malonu, tą pačią dieną. Be to, ir atvežimo kaina galėtų būti 5-10 litų. Tiek galėčiau primokėti.

Kodėl maximos, iki ir rimi negali tuo užsiimti? Nereikėtų papildomų sandėlių ar derybų su tiekėjais, tik įvesti sistemą, kiek daugiau transporto ir žmonių. Suprantu, gal tai ir neapsimokėtų iš pradžių, nes ne tiek jau daug žmonių Lietuvoje pirktų maisto produktus internetu ir dar mokėtų už jų atvežimą. Ir aš šiaip sau nepirkčiau, nes visai mėgstu vaikščioti po parduotuves. Bet jei sirgčiau, sėdėčiau namie su mažu vaiku, būčiau pervargusi ar neturėčiau automobilio, turbūt susigundyčiau užsisakyti maisto produktų į namus. O kai kurie, kaip mano kolega, tai darytų netgi dažnai.

Kategorija: Internetas | Komentarų: 103

Vaidas

2008-08-20 9:01

Maxima ta linkme dirba. Teoriškai žada paleisti dar šiais metais. Bet žinant darbų mąsta labai abejoju.

unknown

2008-08-20 9:29

buvo dirbama ta linkme. veike superpetras.lt, maisto pirkimas ir pristatymas,,, taciau po metu, berods, uzsilenke,,, matomai nera tiek jau daug tu pirkeju. asmeniskai as, maisto internetu nepirkciau.

Eugenijus

2008-08-20 9:49

Pamenu prieš porą metų buvo paslauga, kai paskambinti ir užsakai prekes iš prekybos centrų – net dienraščiuose reklamavosi. Įtariu užsilenkė.
Iš esmės kurjeriui juk nesvarbu kiek tu perki ar pilną maišą už 100 Lt ar tik vieną batoną – kuro ir laiko sąnaudos panašios, todėl ir pristatymo mokestis aukštas.
Juk maisto prekių sektoriuje antkainiai nėra tokie aukšti.
Pirkdami picą už tą kainą į kurią įeina patalpų, administracijos, personalo išlaikymas smarkiai permokame, kai už ją mokame tiek pat su pristatymu į namus – juk nepasinaudojame pridėtinėmis vertėmis.

Eugenijus
youlikeit.lt

Vidmantas

2008-08-20 10:01

Laura, tik iliuzija, jog tau labai smarkiai pigiau nuvažiuoti su automobiliu per visą miestą ir pirkti fiziškai parduotuvėje negu užsisakyti internetu.

Laura

2008-08-20 10:31

Jei gyvenčiau užmiestyje, važiuoti apsipirkti man tikrai kainuotų brangiau ir užimtų daugiau laiko. Šiuo metu, kai gyvenu netoli didelių parduotuvių, man tai yra pigiau.

Jei nieko nekainuotų pristatymas į parduotuvę važiuočiau tik retkarčiais, maistą tikrai užsakinėčiau internetu. Nereikėtų tampyti maišų, stovėti eilėje.

drawgas » Blog Archive » Paskaitykime #2

2008-08-20 10:41

[...] EziukasSuKedais pasakoja apie Vilniaus Beverly Hills’ą. Novum, tuo tarpu aptaria maisto pirkimą internetu. [...]

efk0nas

2008-08-20 11:08

Aš jau gal pusantrų metų kaip perkuosi makaronus, padažus ir dar krūvą kitų dalykų internetu. Aišku, ne iš Lietuvos, pristatymas kol kas per 3 dienas, bet ir kokybė tokia, kokios jokioj Maksimoj niekada nerasi :)

Blondie

2008-08-20 11:50

neseniai Delfi skaičiau, kad Maxima rengiasi prekiauti internetu.

Šarūnas

2008-08-20 12:30

Maxima turėtų dar šiemet pasileisti tokią sistemą.

Jolanta

2008-08-20 13:35

Tokia paslauga gali kartais būti labai naudinga. O jeigu žmogus susilaužytų koją ar ranką ir negalėtų iki parduotvės nukakti? Gyvena vienas. Tai ką, badu mirti? Įdomu būtų sužinoti interneto adresiuką, kurį minėjo efkūnas ;)

Laura

2008-08-20 13:43

Skaičiau aš tą “Delfi” straipsniuką (http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=17985024&rsslink=true), bet labai jau jame mažai informacijos. Be to, irgi abejoju, ar sugebės Maxima šiais metais paleisti sistemą.

Alla

2008-08-20 14:54

man patinka ta idėja, kad žiemą susirgus už aišku neblogą antkainį už delivery visada gausiu maisto į namus… bet kaip dėl “tinka iki” datų ir daržovių kokybės? jie visada sukraus tau pačius blogiausius, kuriuos reikia kuo greičiau parduot ir produktus kurių galiojimo data greitu laiku pasibaigs. nepasitikiu.

scania

2008-08-20 19:18

Pirkti internetu irgi nuobodu. Čia aš spėju :)
O vat prenumeruoti maisto prekes dar ir labai norėčiau. Užsakei kiekį, laiką ir viskas, pienas, kiaušiniai, duona, makaronai patys eina namo :) Na, jei užsinorėsi ko ypatingo – eik pats į parduotuvę :)
Turbūt toks biznis parduotuvėms būtų parankesnis, nei atsitiktiniai užsakymai. Prekių ir maršrutų planavimas… :)

Laura

2008-08-20 19:46

Alla, aš irgi apie tai galvojau. Nors manau, kad parduotuvė turėtų suteikti kažkokias garantijas, kad prekė galios dar tam tikrą laiką.

DNR

2008-08-20 20:57

Nors jau esu šiame įraše paminėtas, pasikartosiu: man tokios parduotuvės labai reikia. Po truputį stengiuosi praktiškai viską pirkti internetu. Man taip patogiau. O dėl kasdienių maisto produktų pristatymo net pats tuo galvojau užsiimti, bet paskaičiavau, kad neapsimoka kol kas.

Adis

2008-08-21 14:19

Atsimenu, anskčiau buvo dar toks superpetras.lt – tu užsakai, tau superka ir atveža, bet atrodo, tik Kaune. Bet pagarba bent jau už pavadinimą :)

[Paskutiniai] skaitiniai #13 :: Karolis Pocius

2008-08-24 19:01

[...] Laura pastebėjo neblogą nišą elektroninių parduotuvių srityje. Ar kada teko užsisakyti maisto į namus internetu? [...]

aleksandras

2008-09-30 17:42

Is kur tokie duomenys kad maxima dirba ta linkme???

Logiskai mastant ir ziurint is mazmenines prekybos principu puses, jiems tai yra visiskai nenaudinga, kadangi tu pirksi tik ta ko tau reikia ir nepagriebsi papildomo sokolado zmonai, pampersu ar zaisliuko vaikui, cigareciu ir prezervatyvu sau. Todel bendros iplaukos nuo aukstesnes pajamas turincius piliecius nukris (kadangi paslauga naudosis uzimti ir dirbantys zmones), o kas siame pasaulyje gali atsisakyti turtingo pirkejo.

Pirma galvok o paskui rasyk! (arba argumentuok)

Laura

2008-09-30 19:34

Na, šiaip jau tikrai yra pasirodę pranešimai iš “Maximos” http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=17985024

Rytis

2009-01-20 16:57

http://www.pilnassaldytuvas.lt Pirmas ir vienintelis toks projektas Lietuvoje. Planuoja startuoti uz poros menesiu.

Madhouse

2009-02-26 18:08

hmm..idomiai cia ta situacija ka? maxima prades kupra lenkti pries vartotoja?:) nesitiki..

Vartotojas

2010-03-07 21:29

Dėl internetinės maisto prekių parduotuvės!

Noriu pasidalinti gerą naujieną. Nuo šių metų sausio mėnesio galima registruotis ir užsisakyti bet kokius maisto produktus internetu. Neteks gaišti brangaus laiko kelionei iki prekyviečių, renkant prekes, stovėti ilgose eilėse ir nešti sunkius krepšius namo. Svarbiausia, kad prekės tos pačios,kaip ir supermarketuose,o beveik visos kainos zemesnės ir pačiam eiti nereikia.
Negana to, sekantiems pirkimams kaupiasi nuolaida. Taip pat Jūms kaupiasi nuolaida ir nuo kitų zmonių pirkimų, kuriuos Jūs informavote apie šia galimybe. Minimalus prekių užsakymas yra 50 Lt.,atvežimo kaina 6,05 Lt. Įsigijus prekių už 105Lt., visoje Lietuvoje prekių pristatymas nemokamas. Tai yra, kuo didesne suma prekiu, tuo atvežimas pigesnis, nes nuolaidą galite dengti atvežimo kaštus.
Tai visiškai naujas projektas,kuris šiandien vygdomas jau visoje Lietuvoje.Šiandien prekes pristatomos per 2 darbo dienas Jūms patogiu laiku Vilniaus mieste ir per 3 darbo dienas visuose kituose miestuose.Asortimentas nuolat plečiamas,manome,kad greitai nustebinsime Jūs prekių įvairovę.Taip pat galite isigyti gyvunėliams skirto maisto produktu, higienos,prekiu kūdikiams, valymo priemoniu ir kt.
Taigi nelaikykit informacijos savyje – pasidalinkit su kitais!
Tai bus naudinga ir Jūms, ir Jūsu draugams.
Pabandykit – nieko neprarasit!

Registruokis adresu: http://family-oriented.lt/r/semion
Prisiregistravusiems :http://family-oriented.lt
Sėkmės Jums ir Jūsų šeimai.
Su pagarba
Family-oriented corporation, UAB administracija

Saras

2010-06-08 9:12

kiek zinau (nes draugas daro) kaune tj turetu startuoti eparduotuve su maisto produktais ir pristatymu ta pacia diena.Salygos priimtinos turetu buti daugumai.Pati svetaine bus kaip eshopas, todel lengva bus apsipirkti,bus imanomi keli atsiskaitymo budai ir net kortele gavus prekes.Ka cia pasakoju kai startuos ir pamatysit :)

rima

2011-10-10 10:30

ka tik atsidare nauja,labai kokybisku,originaliu portugalisku maisto prekiu parduotuve internete.Jokiu “made in china”su italiskais lipdukais,be konservantu,ekologiski ir aukstos kokybes aliejai,zyziai,kava,makaronai ir dar daugiau.Asortimentas nuolat pleciamas,dar pati pradzia.Yra posakis:esi tai ka valgai,todel man ten sava,uzeikit apsidairyt,o gal ir patiks:www.portugalijosskonis.lt, SKANAUS :)

Andrius

2012-02-10 13:19

https://adobeformscentral.com/?f=Da3Fue1kHb1lQJoer1DOgg – nepakartojamo skonio šamai. kiek žinau ateityje planuoja pristatymus ir į namus.

Mažvydas

2018-02-26 11:14

Nors straipsnis pakankamai senas, tačiau palieku nuoroda internetinės maisto, buities, kanceliarinių prekių parduotuvės. Sąlygos tikrai palankios klientui. Nėra minimalaus krepšelio, pristatymo mokestis visad išlieka minimalus (visoje Lietuvoje), prekes atrenkame maksimaliai kokybiškas.
http://www.prekypolis.lt

Almantas Rakeckas

2019-04-18 11:49

2019 metai. Vis dar nėra kaip apipirkti artimuosius, gyvenančius lietuvoje, maisto produktais. Vilnius, Kaunas, Klaipėda -yra vienas kitas variantas. Pvz mano atveju Tauragė, ir į čia niekas neveža. Prieš kelis metus buvau radęs, lyg zzz.lt, bet užsilenkė dėl tam tikrų lietuviškų priežasčių. Aš suprantu, kad lietuvoj lėčiau naujovės ir patogūs dalykai atsiranda, bet kad tokio dalyko reiktų laukti keletą dešimtmečių, jau ne kažką. Ta prasme kodėl tokio dalyko maxima negalėtų daryti. Parduotuvių tiek daug iš kurių galėtų vežioti. Kiek yra senyvo amžiaus žmonių, vos paeinančių, kurious kažkas iš artimųjų galėtų apipirkinėti. Gi ir pirkimai išaugtų, nes dabar gi močiutės perka tik tiek kiek gali pavežti su tais savo vežimukais/krepšiais ant ratų. Pilna žmonių užsienyje, kurie norėtų kad tokia paslauga būtų lietuvoje, ir pirkiniams tikrai nemažai išleistų.

http://tinyurl.com/

2019-11-23 20:53

Does your website have a contact page? I’m having trouble locating it but,
I’d like to shoot you an email. I’ve got some recommendations for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great site and I look forward to seeing it
grow over time.

tinyurl.com

2019-11-24 10:47

After exploring a number of the articles on your web site, I truly appreciate your technique of blogging.
I book-marked it to my bookmark site list and will be checking back in the near future.
Please check out my website as well and let me know what you think.

that coconut oil

2019-11-25 22:12

I was recommended this website by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as nobody else know such
detailed about my trouble. You are wonderful!
Thanks!

Nike Outlet Store

2019-11-30 1:54

axiwtkws,Very informative useful, infect very precise and to the point. I’m a student a Business Education and surfing things on Google and found your website and found it very informative.I LOve your Blog!

quest bars cheap

2019-11-30 6:44

Pretty! This has been an extremely wonderful post. Many thanks for
supplying this info.

Adidas Yeezy

2019-11-30 20:59

mojxesmfie, you can easily configure your email account with MS Outlook.I LOve your Blog!

Nike Outlet

2019-12-01 1:17

cevlyhqi,Quality blog, keep up the good work. You may check our website also!I LOve your Blog!

ps4 games

2019-12-01 3:04

Thanks , I’ve just been searching for information about this topic
for a long time and yours is the greatest I’ve came upon so far.

But, what in regards to the conclusion? Are you positive about the source?

MLB Shop

2019-12-01 6:44

xuauag,Very informative useful, infect very precise and to the point. I’m a student a Business Education and surfing things on Google and found your website and found it very informative.I LOve your Blog!

Yeezy 350

2019-12-01 13:33

aoaqla, you can easily configure your email account with MS Outlook.I LOve your Blog!

NFL Jerseys

2019-12-01 21:33

rubguw,We have a team of experts who could get you the correct settings for Bellsouth net email login through which,I LOve your Blog!

Yeezy 350

2019-12-02 1:00

oegrbpciggn,This website truly has alll of the information and facts I wanted about this subject and didn’t know who to ask.

Yeezy

2019-12-02 5:15

sljqxmhtp,Some really nice stuff on this website, I enjoy it. I LOve your Blog!

quest bars cheap

2019-12-02 12:38

Hi there, There’s no doubt that your site may be having browser compatibility issues.
When I look at your blog in Safari, it looks fine however
when opening in I.E., it has some overlapping issues.
I just wanted to provide you with a quick heads up!
Besides that, great website!

quest bars cheap

2019-12-04 12:39

Howdy! This post couldn’t be written any better! Reading this post reminds me of
my good old room mate! He always kept talking about
this. I will forward this write-up to him. Pretty sure he will have a
good read. Many thanks for sharing!

Google

2020-04-20 19:48

Google…

Here are some of the internet sites we advise for our visitors….

strap-on

2020-04-30 1:13

strap-on…

[...]please take a look at the web sites we adhere to, which includes this one, as it represents our picks in the web[...]…

male sex toys

2020-04-30 7:03

male sex toys…

[...]here are some hyperlinks to web-sites that we link to since we think they are really worth visiting[...]…

Dank Vapes

2020-04-30 9:57

Dank Vapes…

[...]check below, are some totally unrelated websites to ours, nevertheless, they may be most trustworthy sources that we use[...]…

Consultant SEO

2020-05-01 2:10

Consultant SEO…

[...]very few websites that take place to become detailed below, from our point of view are undoubtedly nicely worth checking out[...]…

norco online 

2020-05-01 6:27

norco online …

[...]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nevertheless genuinely really worth taking a look, whoa did one find out about Mid East has got additional problerms too [...]…

xanax online cheap

2020-05-02 11:17

xanax online cheap…

[...]the time to study or pay a visit to the material or websites we have linked to below the[...]…

best CBD oil for sleep

2020-05-03 11:30

best CBD oil for sleep…

[...]please pay a visit to the websites we follow, which includes this a single, as it represents our picks from the web[...]…

best CBD cream for arthritis pain

2020-05-04 6:52

best CBD cream for arthritis pain…

[...]just beneath, are many completely not associated web pages to ours, nevertheless, they’re surely worth going over[...]…

best CBD gummies

2020-05-04 10:36

best CBD gummies…

[...]the time to read or pay a visit to the content material or web-sites we have linked to below the[...]…

buy CBD oil

2020-05-04 14:17

buy CBD oil…

[...]check below, are some completely unrelated sites to ours, having said that, they’re most trustworthy sources that we use[...]…

best CBD oil for arthritis

2020-05-04 22:03

best CBD oil for arthritis…

[...]we prefer to honor numerous other world-wide-web web sites on the web, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[...]…

best CBD oil for pain

2020-05-05 2:49

best CBD oil for pain…

[...]just beneath, are a lot of completely not associated web pages to ours, nonetheless, they are surely really worth going over[...]…

best CBD oil

2020-05-05 8:04

best CBD oil…

[...]Here are some of the web-sites we advise for our visitors[...]…

best CBD capsules

2020-05-05 12:48

best CBD capsules…

[...]Sites of interest we’ve a link to[...]…

CBD oil near me

2020-05-05 13:24

CBD oil near me…

[...]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nevertheless seriously really worth taking a search, whoa did one find out about Mid East has got a lot more problerms at the same time [...]…

best CBD gummies

2020-05-05 16:42

best CBD gummies…

[...]the time to read or stop by the subject material or web-sites we’ve linked to below the[...]…

best CBD oil

2020-05-05 21:49

best CBD oil…

[...]Sites of interest we have a link to[...]…

best CBD gummies

2020-05-06 4:53

best CBD gummies…

[...]The info mentioned within the article are some of the best readily available [...]…

best CBD gummies

2020-05-06 7:11

best CBD gummies…

[...]here are some hyperlinks to web sites that we link to since we consider they are worth visiting[...]…

apk free download for windows 7

2020-05-07 13:07

apk free download for windows 7…

[...]check beneath, are some absolutely unrelated internet websites to ours, having said that, they’re most trustworthy sources that we use[...]…

free download for windows 10

2020-05-07 14:30

free download for windows 10…

[...]just beneath, are quite a few absolutely not associated web sites to ours, nonetheless, they’re surely worth going over[...]…

free pc games download

2020-05-07 19:11

free pc games download…

[...]the time to read or take a look at the subject material or internet sites we’ve linked to beneath the[...]…

free app for pclaptop

2020-05-07 23:14

free app for pclaptop…

[...]usually posts some really interesting stuff like this. If you’re new to this site[...]…

app download for pc

2020-05-08 6:12

app download for pc…

[...]The information and facts mentioned within the article are several of the most effective offered [...]…

app for pc

2020-05-08 8:30

app for pc…

[...]the time to read or check out the content material or web sites we have linked to below the[...]…

RoyalCBD

2020-08-09 13:51

RoyalCBD…

[...]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nevertheless really worth taking a appear, whoa did one particular discover about Mid East has got far more problerms also [...]…

RoyalCBD

2020-08-09 17:29

RoyalCBD…

[...]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nonetheless really worth taking a look, whoa did a single learn about Mid East has got much more problerms at the same time [...]…

RoyalCBD.com

2020-08-09 23:30

RoyalCBD.com…

[...]always a huge fan of linking to bloggers that I enjoy but really don’t get lots of link love from[...]…

https://royalcbd.com/cbd-drug-interactions

2020-08-10 1:22

https://royalcbd.com/cbd-drug-interactions

[...]we like to honor a lot of other online sites around the web, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages really worth checking out[...]…

Royal CBD

2020-08-10 10:36

Royal CBD…

[...]just beneath, are a lot of absolutely not associated sites to ours, even so, they’re surely worth going over[...]…

RoyalCBD

2020-08-10 12:38

RoyalCBD…

[...]The data mentioned inside the write-up are several of the most beneficial offered [...]…

Google

2020-08-10 23:20

Google…

Although sites we backlink to below are considerably not connected to ours, we feel they are basically really worth a go via, so have a look….

RoyalCBD

2020-08-11 4:13

RoyalCBD…

[...]Every as soon as inside a whilst we select blogs that we read. Listed below would be the newest internet sites that we pick [...]…

RoyalCBD

2020-08-11 6:10

RoyalCBD…

[...]check beneath, are some totally unrelated sites to ours, nonetheless, they are most trustworthy sources that we use[...]…

cbd oil pennsylvania

2020-08-11 12:16

cbd oil pennsylvania…

[...]usually posts some really exciting stuff like this. If you’re new to this site[...]…

Royal CBD

2020-08-11 16:14

Royal CBD…

[...]Here are a few of the websites we advocate for our visitors[...]…

new jersey

2020-08-11 19:50

new jersey…

[...]check beneath, are some completely unrelated sites to ours, even so, they are most trustworthy sources that we use[...]…

nevada cbd

2020-08-11 21:27

nevada cbd…

[...]one of our guests just lately encouraged the following website[...]…

massachusetts cbd

2020-08-12 8:02

massachusetts cbd…

[...]although web sites we backlink to beneath are considerably not related to ours, we feel they are basically worth a go through, so have a look[...]…

cbd oil maine

2020-08-12 10:58

cbd oil maine…

[...]usually posts some incredibly exciting stuff like this. If you’re new to this site[...]…

RoyalCBD

2020-08-12 17:54

RoyalCBD…

[...]check beneath, are some absolutely unrelated sites to ours, nonetheless, they are most trustworthy sources that we use[...]…

Royal CBD

2020-08-12 21:10

Royal CBD…

[...]here are some hyperlinks to web-sites that we link to simply because we feel they’re worth visiting[...]…

how is cbd oil made

2020-08-13 15:17

how is cbd oil made…

[...]here are some hyperlinks to web-sites that we link to simply because we feel they may be worth visiting[...]…

Royal CBD

2020-08-13 17:22

Royal CBD…

[...]The information and facts talked about inside the post are a few of the top accessible [...]…

https://royalcbd.com/what-does-cbd-oil-taste-like/

2020-08-13 22:36

https://royalcbd.com/what-does-cbd-oil-taste-like/

[...]here are some hyperlinks to web pages that we link to for the reason that we consider they are really worth visiting[...]…

RoyalCBD

2020-08-14 5:43

RoyalCBD…

[...]the time to study or go to the material or web sites we have linked to below the[...]…

https://royalcbd.com/how-does-cbd-work/

2020-08-14 15:20

https://royalcbd.com/how-does-cbd-work/

[...]we like to honor numerous other world-wide-web internet sites around the web, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[...]…

free download for windows 8

2020-08-26 9:40

free download for windows 8…

[...]below you will uncover the link to some sites that we assume you ought to visit[...]…

free download for windows 8

2020-08-26 14:27

free download for windows 8…

[...]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nonetheless truly worth taking a search, whoa did one particular master about Mid East has got more problerms also [...]…

Escort amsterdam

2020-08-28 0:37

Escort amsterdam…

[...]Every after in a although we pick out blogs that we study. Listed beneath would be the most current websites that we opt for [...]…

Health Coaches

2020-08-29 11:30

Health Coaches…

[...]below you will uncover the link to some internet sites that we feel you need to visit[...]…

anvelope chisinau

2020-08-30 12:49

anvelope chisinau…

[...]very few web sites that transpire to become in depth beneath, from our point of view are undoubtedly properly really worth checking out[...]…

options trading

2020-08-31 0:13

options trading…

[...]here are some hyperlinks to web-sites that we link to simply because we feel they’re really worth visiting[...]…

Laptop hilfe

2020-08-31 11:26

Laptop hilfe…

[...]Here are a few of the websites we recommend for our visitors[...]…

Cavalier King Charles Spaniel Puppies

2020-09-01 19:40

Cavalier King Charles Spaniel Puppies…

[...]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless genuinely really worth taking a search, whoa did one particular discover about Mid East has got much more problerms at the same time [...]…

exotic carts review

2020-09-02 0:48

exotic carts review…

[...]check below, are some completely unrelated websites to ours, on the other hand, they’re most trustworthy sources that we use[...]…

cotton biker shorts

2020-09-06 10:08

cotton biker shorts…

[...]Every the moment inside a although we decide on blogs that we study. Listed below are the most recent web-sites that we pick out [...]…

fake paper money for sale

2020-09-13 1:50

fake paper money for sale…

[...]very couple of internet websites that take place to become detailed beneath, from our point of view are undoubtedly nicely really worth checking out[...]…

adam and eve adult store

2020-09-15 23:34

adam and eve adult store…

[...]the time to read or stop by the material or sites we have linked to below the[...]…

datenrettung schweiz

2020-09-17 23:08

datenrettung schweiz…

[...]although web-sites we backlink to below are considerably not associated to ours, we feel they’re really worth a go by means of, so possess a look[...]…

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.