Lengvumas

2008-07-24

Šią savaitę esu visiškai nusivariusi. Ruošiu žurnalui viršelio temą – tokį siaubingai didelį ir sunku testą. Kasdien iškyla milijonas problemų, nesklandumų, klausimų… Parašiau jau n el. laiškų, peržiūrėjau n kart 2 svetainių puslapių, o rezultato visai nesimato. Ištempiu vos ne vos iki darbo pabaigos ir jau išeidama pro duris atjungiu smegenis. O šiandien kažkaip kitaip.

Atsikėlusi supratau, kad diena bus gera. Miegojau netgi trumpiau nei prieš tai buvusias naktis, o jaučiuosi išsimiegojusi. Gražiai išsidžiovinau plaukus, pasidažiau per minutėlę. Skaniai suvalgiau pusryčių bandelę, nors dažniausiai rytinį maistą į skrandį sugrūdu per prievartą. Visiškai nebuvo kamščių, nereikėjo laukti prie šviesoforų, troleibusai neužkimšo posūkių.

Darbe nebuvo nei per šilta, nei per šalta, puikiai jaučiausi su savo mylimiausia suknele. Nors ir šiandien kilo daugybė problemų, kažkaip nesinervindama jas įveikiau. Galbūt todėl, kad žinau – baisiojo testo pati baisiausia dalis jau eina į pabaigą. Netgi sumuštiniai buvo skanesni nei įprastai, o jaunasis kolega nė kiek neerzino.

Išvažiavau kiek vėliau nei įprastai, bet kamščių vis tiek nebuvo. Atostogaujat? Nieko, man irgi tik savaitėlė liko laukti. Ir mausim prie jūros. Nesvarbu man, ar lis, ar bus nepakeliamai karšta, bet labai noriu pakvėpuoti tuo sūriu oru ir paklausyti pušų ošimo. Kolegoms jau pareiškiau, kad telefoną paliksiu užkastą savo katino WC dėžėj.

Ir kažkaip lengva lengva šiandien. Žinau, kad savaitgalį laukia trešnės ir šviežios daržovės iš rytinio turgaus. Po to linksma diena ir šašlykai vakare. Ilgas miegas, gera knyga. Atostogų laukimas ir nė vienos minties apie darbą. Taip ir gyvuoju šiandien lengvomis mintimis. Einu arbūzo valgyti :)

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 9

Evil

2008-07-24 18:16

man dar em 7 savaitės iki atsotogų :) pirmųjų per du metus ir turėtų būti superinės, kad atgarsius net ir tu girdėsi :))

Monika

2008-07-24 18:33

Saunu, kai taip netiketai ima ir ateina palengvejimas – dirbi dirbi, plesaisi plesaisi ir sit – viena akimirka ima viskas ir nusvinta ryskiau, su potekste, kad “nera taip blogai” :) megstu tokius nusvitimus… Skaniu tau tresniu!

Jolanta

2008-07-24 18:46

Ir aš norėčiau šviežių daržovių iš turgaus :;

Dina

2008-07-24 20:02

Laura, rugpjūčio pradžioje atostogauji?
Aš jau nuo pirmadienio pasiėmiau atostogas ir paišysiu paišysiu – stojimas į dizainą. O rudenį dar atostogas turėsiu :) Gražias, ilgesnes..

Laura

2008-07-24 20:21

Aha, nors tik savaitėlę, bet ji visa nuo-iki suplanuota dar gegužę, tai labai laukiu :) Rudenį irgi pasiimsiu atostogų…

Evil

2008-07-24 20:34

visi rudeni atostogauja, as kaip tik LT busiu, darom koki OUTblogUMN :))

Laura

2008-07-24 21:58

Nebloga idėja :)

Timas

2008-07-24 22:52

;] jei jau kast telefona katino kraike, tai svarbu, kad katins ten nepamirstu padaryt reikalo ;) tada jau tikrai saugiai paslepta bus..

Jaunasis kolega

2008-07-27 15:14

Em….nu tada super diena buvo :) !

p.s. atsiprasau, jeigu taip susiklosto, kad tave erzinu

;)