Lars Kepler “Smėlio žmogus”

2014-03-24

Du vakarai, raudonos akys ir net trupučiukas baimės naktį tamsoje vaikščioti po namus. Kaip galima parašyti keturias knygas, kurios yra viena geresnė už kitą? Jau pirmąją įvertinau puikiai, o ketvirtoji yra pati puikiausia :) Ko reikia tikėtis iš penktos?

Lars Kepler “Smėlio žmogus”

Jonas Lina. Na, ne veltui sako, kad Jonas Lina yra kaip Džeimsas Bondas, tik geresnis :) Na, kad protingesnis, tai jau tikrai. Bet labai žmogiškas – turi savo baimių ir savo bėdų. Dėl to jis man labai patinka. Šįkart knygoje man jo buvo net kiek per mažai – daug veiksmo atliko agentė Saga. Ta tai irgi kaip Džeimsas Bondas, tik moteris. Ir su savo bėdomis, kaip Jonas :)

Praeitis. Joną persekioja praeitis. Trečioje dalyje sužinojome, kaip jis prarado savo šeimą, o šioje tiksliai parašyta, kodėl. Ir, nors pirmos dvi knygas buvo galima skaityti ir ne eilės tvarka, dabar tai padaryti jau būtų sunku, nes pirmame plane yra ne detektyvas, o Jono asmeninis gyvenimas. Kam tos šalutinės bylos, kai gyvenimas vertas atskiros :) Džiaugiuosi tokiu autoriaus pasirinkimu. Man patinka serijas skaityti eilės tvarka ir turėti dėl ko tą daryti.

Vertinu 10/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 4

jolanta

2014-03-27 20:13

Jau kaip laukiu kiekvienos Keplerio knygos, kaip vaikas gero animacinio filmuko :)

Jolanta

2014-04-25 0:32

Perskaičiau “Smėlio žmogų”. Šįkart istorijos pabaiga šokiravo – pasirodė šiek tiek perspausta. Kaip siaubo filmuose – kai žudo, šaudo, skandina, o blogietis visvien dar kartą atsigauna ir ką nors nužudo. Gerai tai, kad dabar yra dėl ko laukti sekančios knygos… :)

Crystal Palace fotbollströjor

2017-12-06 21:02

You really make it appear really easy together with
your presentation but I to find this topic to be
actually something that I believe I’d never understand.
It kind of feels too complicated and extremely broad for
me. I’m looking forward in your subsequent publish, I’ll try to get the grasp of it!

Crystal Palace fotbollströjor

coach handbags

2019-11-17 11:52

Your place is valueble for me. Thanks!?