Kuo vyrų striptizas blogiau už moterų?

2007-10-02

Už kelių dienų Lietuvos moterys vėl spygaus prigrūstose salėse žiūrėdamos į atvykusius “striptizo erelius”, o iš to besišaipantys jų vyrai sėdės namie prie televizoriaus. Tų pačių čipendeilų pasirodymą žiūrėjau lygiai prieš metus, Vilniuje, todėl šįkart neisiu – nemanau, kad jie parodys kažką itin naujo.

Tačiau jau antrus metus iš eilės stebiuosi vyrų klausimu: “O ko ten eiti?”. Tuomet pasidaro įdomu, kodėl vyrai eina žiūrėti, kaip striptizą šoka moterys, o moterys to paties daryti negali nebūdamos pašieptos? Juk mes irgi norime į šį bei tą pažiūrėti ir paklykti, kai raumeningi vyrukai laksto po salę arba nurausti, kai išsitempia į sceną prieš tūkstančius pavydžių akių.

Žinoma, tai ne tie vyrai, kuriuos mylime, ne tie, kuriais norime rūpintis ir ne tie, kuriuos gera apkabinti ir kalbėtis visą naktį. Turbūt netgi ne tie, su kuriais norime mylėtis (už visas garantuoti to negaliu). Tačiau paganyti akis į retai sutinkamo tvirtumo kūnus juk įdomu. Taip, kaip ir moterys striptizo šokėjos – jos gražios, įdomios ir seksualios, bet juk tik scenoje. Realybėje mums patinka žemiški vyrai, o saldainiais galima pasimėgauti kartą per metus. Nors tik iš tolo.

Todėl labai džiaugiuosi, kad lietuvės nebijo nueiti pažiūrėti vyrų striptizo ir iš visos širdies paspygauti, kai ant vyro lieka tik skrybėlė :). Prieš metus tarp kelių tūkstančių moterų salėje mačiau kelis vyriškius – paniurusius ir besigėdijančius. Į klausimą, ar jie ne gėjai, galiu atsakyti, kad ne. Tiesiog jie pavydūs ir nesugebėjo savo žmonų į tokį šou išleisti vienų.

Tikiuosi, šiemet to nebus ir dar kelios moterys galės pamiršti skalbinius, kotletus ir snargliuotas vaikų nosis. Apsirengti patį trumpiausią sijoną (nesvarbu, kad į jį niekas nežiūrės) ir pasijausti geidžiama tikro striptizo erelio :).

Kategorija: Vyrai/Moterys | Komentarų: 12

Lucy

2007-10-03 7:55

Man rodos vyrai taip nesureikšmina moterų striptizo… Paspokso į papus ir viskas.

Simas

2007-10-03 9:33

:) gražiai parašei :)

taspats

2007-10-03 12:27

Cituoju “Juk mes irgi norime į šį bei tą pažiūrėti ir paklykti, kai raumeningi vyrukai laksto po salę”
Siūlyčiau nueiti į kokį kultūristų čempionatą. Ten dar raumeningesni ir manyčiau vyriškesni negu tie pašlamėkai čipdeilai :).

Laura

2007-10-03 14:32

Oi ne, moterims nepatinka išsprogusios venos :) Ir dauguma šlykštisi kultūristais :) O čipendeilų kūnai raumeningi su saiku :) Tai didžiulis skirtumas…

O nevyriški vyrai striptizą šoka vyrams, o ne moterims :)

Tio

2007-10-03 16:30

pritariu Lucy. Vyrams striptizo baras nėra šventė :)

Laura

2007-10-03 20:15

Va todėl jie ir nesupranta, kodėl striptizo eina pažiūrėti moterys :)

Dubysa

2007-10-04 9:27

Šiaip neblogai parašyta, bet iš vyro pusės jaučiu pareiga paneigti teiginį:

“Tuomet pasidaro įdomu, kodėl vyrai eina žiūrėti, kaip striptizą šoka moterys, o moterys to paties daryti negali nebūdamos pašieptos?”

Kai vyrai eina žiurėti striptizo, moterys šaiposi. Ir dar kaip.

Be to, turiu klausimą moterims. Bent jau mano draugų rate niekas nesišaipo iš čipendeilų, o gal net ir išlenktų su jais pora taurių, jei pasitaikytų proga (vyrukai kaip nekaip visą pasaulį apkeliavo ir tikrai turėtų ką papasakot). O kaip moterys kalba apie striptizo šokėjas moteris? :) Nei karto negirdėjau nieko teigiamo.

Laura

2007-10-04 10:21

Mano draugų rate moterys nesišaipo iš moterų striptizo šokėjų, užtat vyrai nesupranta, kam reikia čipendeilų :)

Labas.blog

2007-10-08 14:08

Kažkada seniai, kai Chippendales vyrukai turėjo pasirodymą Vilniaus Sportrūmyje, teko laimė imti iš jų interviu telikui… Geeez. Visi TOKIE nevyriški iš arti, visiems iš po prasegtų marškinių lenda nuskustų plaukų atauginėjantys šeriai, sėdi visi išsižergę, rankas and chm chm “klyno” susidėję (nes turbūt atauginėjantys plaukai ir “ten” griaužia ir kutena) taip kad – sąžiningai sakau – normalūs sveiki ir net neraumeningi vyrai gali būti ir yra daug patrauklesni.

Laura

2007-10-08 20:17

Na taip, iš arti jie tikrai neatrodo patrauklūs :)

Jolanta

2007-10-15 11:31

Skirtumas tarp striptizo šokėjų ir kultūristų didelis. Kultūrizmo mėgėjai spinduliuoja agresiją , jėgos kulto demonstravimą. O striptizo šokėjai tiesiog save prižiūrintys ir meiliai besielgiantys vyrukai. Juk ne visoms moterims reikia brutalumo, nors esu iš vyrų girdėjusi būtent tokią nuomonę. Todėl ir cypauja moterys per tuos striptizus. Juk per kultūristų varžybas nepacypausi :)

cleo

2008-03-13 14:30

Man asmeniskai kulturistai yra slykatus . I tas isvirtusiais venas nemaloni ziureti, kaip ir i pripumpuotus raumenis. Va chippendalai kitas reikalas net nepalinginsi saikingai raumeningi ir labai patrauklus. Maciau is arti ir dar labai noreciau paziureti. :)