Kodėl man patinka šie rinkimai

2012-10-11

1. Nes jie labai smagūs. Dar niekada nemačiau tiek pro ašaras juokingų kandidatų (pvz., tokių garažnikų) ir iš to išplaukiančių montažų, filmukų, gif’ų, memų ir viso kito. Na štai, vieną dieną pamatau Uspaskicho rinkiminę reklamą su senute, o kitą dieną – montažiuką, ir man jau ašaros byra nuo juoko. Kuo ilgiau žiūri, tuo juokingiau darosi. O dar LRT studijoje vykstantys debatai… Geriau už bet kokią humoro laidą :) Visko nesurašysiu, žinau, kad šį darbą jau išsijuosęs dirba Buržujus, linksmuosius rinkimus nušviesiantis penktadienį.

2. Nes man nereikia dirbti. N metų per rinkimus man reikėdavo dirbti. Ar tai prezidento, ar Seimo, ar savivaldybių… visada turėdavau stebėti juos ne savo malonumui, o tam, kad po to apie juos rašyčiau. Taip nelieka pusės smagumo. Čia panašiai kaip studijuoti vien tam, kad egzaminus po to išlaikytum. Tiesa, dabar gi, kai rinkimai tokie įdomūs, gal apie juos rašyti ir visai norėtųsi :) Nors galbūt tai reiškia, kad darbo jau pasiilgau…

3. Nes vyksta ir referendumas. Dėl nepaaiškinamų priežasčių man labai patinka referendumai. Visada būnu tvirtai apsisprendusi jau iš anksto, todėl dedu tą kryžiuką tvirta ranka ir patenkinta. Dėl partijų ir kandidatų nebūnu tokia tikra. Man kažkas jau senokai rekomendavo apsigyventi Šveicarijoje… Žinot, gal ir visai smagu būtų :)

4. Nes galiu balsuoti. Balsuoti aš norėjau jau būdama 16-os. Atsimenu, kaip pykau, kad dar nesu pilnametė ir kaip džiaugiausi, kai 2003 m pirmą kartą ėjau balsuoti – tai buvo referendumas dėl LR narystės ES. Niekada nesu sugadinusi biuletenio, niekada nesu balsavusi už nesąmones ir sukiojau pirštą prie smilkinio tiems, kurie prieš 4 metus balsavo už Valinską, “nes tai labai juokinga”. Gaila, kad tokių buvo daug ir artimų žmonių. Nebalsavusi esu vieną kartą – pernai vasarį. Buvau su kelių savaičių lelium ant rankų, buvo žiauriai sunku. Neturėjau kada prisėst pavalgyti, tad iki balsavimo man buvo toli toli :) Tiesa, tada pagalvojau, kad jei galėčiau balsuoti internetu, turbūt tas kelias minutes laiko surasčiau.

5. Nes šiemet balsuoti būtinai reikia. Kad ir kaip banaliai skambėtų, bet valstybė šįkart tikrai yra pavojuje. Tiek populistų – violetinių, skraidančių, rusiškų ir kitokių aš dar nesu mačiusi vienuose rinkimuose. Tuo labiau, kad mada “eit į Seimą” nuo 2008 m. tęsiasi toliau. Eina, kas netingi – bukagalviai (bet linksmi) krepšininkai, bukagalviai (bet nuoširdaus veidelio) galiūnai, bukagalviai (bet sukti) rusų milijonieriai, bukagalvės (bet susikūrusios palankią terpę) buvusios teisininkės, visokio plauko žvaigždutės ir kiti, kuriuos norėčiau matyti ten, kur jie ir yra arba nematyti iš vis. Bet jiems tikrai ne vieta Seime. Žodžiu, balsuoti šiemet reikia jau vien dėl to, kad armija bukagalvių nespręstų mūsų likimo.

6. Nes esu tvirtai apsisprendusi.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 1

PinkCity

2012-10-12 15:34

Tikrai, smagu žiūrėt, kaip visas internetas ūžia, mauroja ir kalba apie rinkimus. Galbūt tai paskatins nors kelis asmenis, abejingus politikai, ateiti balsuoti. Juokingiausia tai, kad visi mano draugai ir pažįstami balsuos arba už liberalus, arba už Tėvynės sąjungą, o daugumą jaučiu vis viena surinks kvailiai ir populistai…
O aš priešingai nei Tu – referendumuose nesu apsisprendusi, užtat kurią politinę jėgą palaikyti visuomet žinau.