Keturiais sakiniais

2009-06-01

Man šiandien turėjo būti nedarbadienis, o 15 val. prapliupti baisūs lietūs su perkūnijomis, bet jau spėjau pabaigti vieną straipsnį ir parašiau pusę kito, susitvarkiau maketą ir dar neplyšo galva, o audra nusikėlė vakarui, būtent tam metui, kai vėl vešiu katiną į veterinariją (jau nebevemia, bet nieko ir neėda).

Ir dar labai labai laukiu atostogų, jau dvi savaites kasdien žiūriu orų prognozes ten, kur būsiu po 10-ies dienų, bet, aišku, tuo metu būtinai lis su perkūnijom, kaip turi lyti šiandien, bet vis tiek maudysiuosi net ir lyjant lietui ir valgysiu jūros blogybes ir važiuosiu pažiūrėti to, ką mačiau tik paveiksliukuose, ir gal net pavairuosiu pagaliau nelietuviškais keliais.

O dar galvoju, ar neišprotėsiu aš šią savaitę dirbdama nesveikais tempais ir labai labai laukdama atostogų, nors dirbti tokiais tempais visai nebūtina (kaip (nu)vertina, taip ir dirbu, nėra čia ko persistengti – nebe tie laikai), o atostogos vis tiek prasideda po keturių dienų, ir katinas pasveiks kada nors, nėra čia ko nerimauti, dar kelias gyvybes juk turi.

Gal gi jau pagaliau išsitarškėjau.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 6

Tomas

2009-06-01 18:14

Gal būtų realu sužinot kur keliausi?

Laura

2009-06-02 7:51

Nieko ypatingo. Grįšiu, parodysiu :)

Valentina

2009-06-02 10:16

Ne i tema :) Mano katinas irgi daznai apsinuodija ir vemia. Anksciau tampydavom pas veterinara, bet tai labai brangu. Po eilinio apsinuodijomo, jam state laseline su vangeniu ir atskirai gliukoze. Kai kita karta apsinuodijo, pabandeme jam sugirdyti vandeni. I diena sugirdeme jam kazkur 200 – 300 ml. Ir zinokyt, kazkur po dienos jis pradejo valgyti. Siaip veterinarui tokius “eksperimentus” nepasakojau, bet jau 2 apsinuodijimus tai pagydem :)

Laura

2009-06-02 10:54

Tai kad mano neapsinuodijęs. Ir vandenį geria pats normaliai :) Jam tiesiog virškinimas sutrikęs buvo nuo plaukų. O vanduo gerai – praplauna skrandį natūraliai.

viktorija

2009-06-02 11:06

tai mes toj pačioj situacijoj – man iki kelionės irgi liko laukt panašiai:) o darbų begalybė, nes reikia ne tik savo apkuopti, bet dar ir atostogaujančių kolegų užgriebti:(

Eugenijus I.

2009-06-02 21:50

O man normalios atostogos tik vasaros pabaigoj laukia:( Dabar tenka lioetuvelej atostogaut :D