Kelio darbai ir logika

2007-05-10

Stotelė prie Kalvarijų turgaus, 10:30. Žmonių – visa minia, nes lietuviai vis dar galvoja, kad turguje viskas pigiau. O šalia stotelės kelio darbininkai ramiai asfaltuoja gatvės pakraštį…

Pila asfaltą, paskirsto jį su grėbliuku, lygina su volu. Rūksta dūmai, smarvė – neapsakoma. O pro šalį važiuoja troleibusai, autobusai, mikriukai. Žmonės perlipa per metro pločio išgremžtą gatvės dalį ir grūdasi į viešąjį transportą, kuris priverstas stoti vidury gatvės.

AsfaltuojamAsfaltuojamŽmonės stotelėje

(Nuotraukos darytos telefonu)

Va tau ir visa kelių remonto logika. Nejaugi to negalima atlikti naktį? Ai, žmones gi žadina. O kai karštomis dienomis visą naktį važinėja gatvių pakraščių valymo-laistymo mašinos, taip lėtai lėtai, ir taip garsiai garsiai, tai žmonių nežadina? Ypač malonu būna, kai vairuotojas, neišjungęs tos griozdiškos mašinos variklio, 2 valandą nakties sustoja po langais pailsėti. Tada stebi besisukančius geltonus švyturėlius, klausaisi ūžimo ir galvoji apie kelio darbų logiką.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 3

Jolanta

2007-05-11 14:51

Gaila, kad man neastidaro nuotraukos. Jei paklaustum tos remontuojancios imones atsakingu zmoniu, rastu aibe paaiskinimu, kodel nedalima geriau organizuoti kelio dango remonto. Bet jei uz keleiviu saugumo pazeidimus juos nubaustu arba koks nukentejes zmogus iskeltu ieskini, tada gal sukrustu. Prisimenu Liuksemburga, kur kelio darbams isduodamas terminuotas leidimas: nepspejai per nurodyta laika perkasti kelio ir sutvarkyti, problemu neapsiginsi. Tai ypac svarbu prie statybu. Pas mus rimtu veidu perkas vidury dienos kelia ir linksmai pypkiuodami ziures , kaip vairuotojai is situacijos issisuks !Vien tik prie naujai statomo prekybos centro ” Panorama” amzinas kelio remontas – tai platina , tai perkasa. Puse metu stulpeliai stovi!

Laura

2007-05-11 15:04

Aha, su IE6 neatsidaro nuotraukos. Na, aiskinsimes, kodel :)

Tio

2007-05-11 15:54

jau matosi… ;)