Kate Atkinson “Gyvenimas po gyvenimo”

2015-12-27

Nuo tada, kai mūsų gyvenime atsirado šuo, neturiu kada nei skaityti, nei rašyti. Nes jaunas bigliukas ir mano vaikas kartu sudėjus yra tokia atominė bomba, kad iš poros žmonių, mačiusių juos kartu įprastą dieną namie, girdėjau frazę: “išprotėčiau po valandos” :D Na, dar neišprotėjau, šuo greitai bręsta, vaikas irgi auga, tai gal kada atsiras ir daugiau laiko asmeniniams malonumams :) Dabar guodžiuosi tik tuo, kad gerokai daugiau laiko būnu lauke (ir tai man patinka), taigi sveikiau gyvenu :))

Skolų palikti kitiems metams nenoriu, o skolinga esu dvi knygas. Iš tiesų tris, bet dėl trečios pagalvosiu, ar iš vis verta gaišti laiką jai aprašyti… “Gyvenimas po gyvenimo” yra tokia knyga, kad, nors ir seniai skaičiau, bet iki šiol absoliučiai viską su malonumu prisimenu. O skaityti pradėjau netyčia, galvodama, kad “ai, jei nepatiks, mesiu”. Mačiau ją senokai, bet užmetusi akį į viršelį nusprendžiau, kad čia kokia nors populiariosios psichologijos knyga, kurių retai būna gerų.

Pasirodo, nespręsk apie knygą pagal viršelį :) Paskaičiau kelis puslapius ir pamačiau, kad čia gi grožinė literatūra. Dar gi kokia gera! Nepaisant fantastikos elemento – mergina vis gyvena savo gyvenimą iš naujo, pati iki galo to nesuvokdama, tik suprasdama, kad turi tam tikrų tikslų pakeisti žmonijos ir savo šeimos likimą į gerą pusę, – tai knyga apie karą. Taip ryškiai mačiau bombų susprogdinus namus, pačią veikėją, jos vyrus ir šeimą, kad kartais imu galvoti, ar ne filmą mačiau? Bet jo dar nėra :)

Visiems rekomenduoju. Labai.

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0