Kalėdų reziume

2008-12-29

Geros tos keturios dienos buvo. Iiiiilgos tokios. Daug ką aplankėm, daug nuveikėm ir daug ilsėjomės. Bandau tik savyje užgniaužti nuoskaudą, kad penktadienį po Naujųjų reikės dirbti… Taip norėtųsi dar vieno tokio savaitgalio.

Patiko man šiemet gauti dovanų. Nes visos tokios, kur labai norėjau, bet gailėjau pinigų arba tokios, kur ketinau pirkti, bet niekaip neprisiruošiau. Kelias jau išbandžiau, kitos dar laukia savo vietos naujajame būste. Smagu žinoti, kad dar ne visas gavau :)

O kaimynai, kur per dienas pykstasi, gavo dovanų muzikinį centrą. Dabar ne tik riejasi, bet ir garsiai muzikos klausosi. Pykstasi tai irgi garsiai, nes vienas kito negirdi dėl muzikos. Užtat mes viską girdim: ir barnius, ir muziką.

Neįvykdžiau savo pažado iškepti kokį didelį paukštį per šventes. Bet pasilikau idėją Naujųjų išvakarėms. Užtat ir be kokio nors didelio kepto paukščio apsivalgėm iki sprogimo. Ne dėl to, kad grūdo per prievartą, o dėl to, kad skanu. O skrandžiai tai juk susitraukę – atpratom namie tokias dideles porcijas kimšti, kaip pas tėvus jaunystėje.

Keturias dienas praleidau, galima sakyti, be kompiuterio ir interneto. Netgi neskaičiau. Ką veikiau? Dovanas bandžiau. Miegojau. Valgiau daug mandarinų ir tamsaus šokolado (pats geriausias derinys pasaulyje). Šiaip valgiau. Žiūrėjau filmus. Žodžiu, atrodo, kad pailsėjau.

Net ir po švenčių Akropolio aikštelėje vietos nėra. O aš naiviai tikėjausi… Įdomu, kada gi ta krizė prasidės? Man labai kelių daiktų reikėtų (jau kelias savaites atidėlioju), bet tingiu stumdytis.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 6

Justinas

2008-12-29 14:07

tai lietuviška krizė ir yra – kad nėr kur mašinos pasistatyti akropolyje

Jolanta

2008-12-29 15:38

Dėl to penktadienio po Naujųjų nenusimink. Jau dabar pasimėgauk mintimi, jog darbo šestadienį- sausio 10 d. – kai visi sunkiai kelsis ir trauks į darbą, tu sau saldžiai miegosi..:) Na, nebent paruošta dviguba kiaulystė ir jums reikės dirbti ir šeštadienį.

Tio

2008-12-29 17:36

> Jolanta

o ne vasario kurią tai dieną reiks už penktadienį atidirbti?

Jolanta

2008-12-29 18:33

Tio- buvau įsitikinusi, jog sausio 10 d. Bet gal ir ne.

Laura

2008-12-29 19:59

Žinai, bet visą šeštadienį nebus ką veikti, nes visi likę dirbs, o per šį savaiatgalį daug ką nuveikčiau. Be to, tas darbinis šeštadienis bus vasario 21 d. – toli toli dar iki jo.

Jolanta

2008-12-29 20:44

Kažką pražiopsojau dėl tų darbo dienų sukeitimo :) Tą vasario šeštadienį dailinsi naujo buto kerteles :)

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.