Kaip pasipelnyti ir sukurti intrigą

2007-10-30

TV3 sugalvojo neįtikėtiną dalyką: balsuoti už tai, kokias rungtynes krepšinio sirgaliai galės stebėti: ar “Žalgirio” ar “Lietuvos ryto”. Mat “Eurolygoje” abi komandos žaidžia vienu metu. Tai puikus būdas galutinai sukiršinti sirgalius.

Nuo rytojaus užvirs kova, kurią laimėti “Lietuvos rytas” beveik neturi šansų. Nors pati esu vilnietė ir, žinoma, ši komanda man arčiau širdies, žvelgiu į situaciją realistiškai: “Žalgirio” sirgalių Lietuvoje vis tiek daugiau. Beje, mažiau balsų surinkusios rungtynės vis tiek bus rodomos tiesiogiai per “Tango TV”, kurią tikrai mato visi vilniečiai ir tie, kurie turi kabelinę televiziją. Taigi, kam dar vargintis ir mokėti už žinutes ar ieškoti laisvų IP adresų balsavimui internetu?

Žinoma, TV3 šia akcija atrakcija siekia ir gerai pasipelnyti, o ne “galutinį balsą patikėti krepšinio sirgaliams“. Manau, kad greitai per blogus nusiris antra nepasitenkinimo duetu “TV3+krepšinis” banga, kaip buvo per Europos vyrų krepšinio čempionatą. Gera idėja juk: vis tiek rodyti “Žalgirį”, bet nusimesti nuo savęs “Lietuvos ryto” gerbėjų pyktį.

Kategorija: Ekranas | Komentarų: 5

Gytis

2007-10-30 22:02

Aš irgi tą patį pagalvojau, kai sužinojau apie tai…Rodys suknistą Ž, 100 proc garantuoju

Gytis B.

2007-10-30 23:03

Gerai, kad rodys kitas per TangoTV. Ačiū, kad apie tai pranešei, nes nežinojau. Aš pamatęs tą reklamą pagalvojau: “absurdas, vėl ‘naglai’ pinigus išvilioti nori”, o po to pagalvojau, jog gali kokie turčiai sergantys už LR nepagailėt pinigų, tad susirūpinau jog nepamatysiu Žalgirio varžybų, bet jei rodys per TangoTV tai viskas normaliai tada… :)

Zmogiuke

2007-11-04 13:16

Na ir gerai, kad rodys Žalgirį. Visų pirma – rungtynės įdomesnės, visų antra – ir taip pirmenybė beveik visada skiriama L. Rytui.

Martynas

2007-11-04 21:02

Geras rinkodaros triukas. O ir pasiteisinimas kitos komandos, kurios varžybų nerodys, fanams(demokratija).. Dar per Europos champo, tv3, kaip sportą rodančios televizijos, įvaizdis smuko. Visada varžybas per lrt smagiau žiūrėti(mano asmeninė nuomonė).

Laptop Bisnis

2022-05-07 4:45

Title…

[...] So i suggest you to read the original post in this [...]…

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.