Ką vyrams reikia išmokti iš moterų

2007-09-05

Sutinku, kad moterys iš vyrų turėtų išmokti daug ko. Pavyzdžiui, necypti pamačius pelę ar pasikeisti nuleistą automobilio padangą. Tačiau yra ir nemažai dalykų, kuriuos iš moterų turėtų išmokti vyrai. Jie nesudėtingi, bet padaro gerą įspūdį. Taip – vyrams reikia išmokti prisižiūrėti.

Žinoma, lietuviai vyrai po truputį jau išmoksta tvarkytis, tačiau jie dar gerokai atsilieka nuo kitų Europos šalių vyriškių. “Perspausti” irgi nereikėtų – Italijoje mane pykino nuo antakius ir blakstienas pasiryškinusių vyrų, tačiau elementari išvaizdos priežiūra yra tiesiog privaloma.

1. Skustis pažastis. Vyrai, “ryži” nuo prakaito 10 cm ilgio plaukai nėra nei patrauklu, nei funkcionalu. Nuskustos pažastys, beje, mažiau smirda, o ir dezodoranto sunaudosite kur kas mažiau. Jis tiesiog pateks tiesiai ant odos, o ne liks prilipęs prie plaukų.
2. Teptis kremu veidą. Anticeliulitinis kremas ir dar 5 rūšių tepaliukai nebūtini, tačiau bent jau vienas vyriškas turi būti šalia skutimosi reikmenų. Žiemą nuo šalčio nušerpetojusi oda atrodo kaip zombių.
3. Nepamiršti vazelino lūpoms. Žinau, kad vyrams jau vien žodis “vazelinas” yra nemalonus ausiai, nes per daug anekdotų su juo susiję. Tačiau lūpoms jis reikalingas. Išdžiuvusios, suskeldėjusios lūpos moterims tikrai nepatinka. Be to, vazelinas žiemą apsaugo nuo šalčio, taigi jos nesuskils ir po to neskaudės.
4. Šampūnas ne už 2 litus. Jeigu galva ne skusta, jos pamiršti nereikėtų. Šampūnai už 2 litus, kurie dar tinka ir vietoj dušo žele, neišplauna plaukų tinkamai. Beje, pleiskanos taip pat nėra simpatiškas dalykas. Nesvarbu, kad jų patiems nesimato…
5. Šveisti veidą. Beje, tai visai neskausminga procedūra. Tereikia susirasti draugės/žmonos kosmetikos krepšelyje veido šveitiklį ir kartais juo pasinaudoti. Ji tikrai nesupyks, o po šveitimo apmažės užsikimšusių porų. Ir spuogų dygs mažiau.
6. Nepamiršti manikiūro ir pedikiūro. Taip, taip, šitie žodžiai vyrams skamba “gėjiškai”, bet taip juk nėra. Neužtenka nagų vien nukirpti iki mėsos (kodėl jūs taip darot? Kad ilgiau neataugtų?). Juos dar reikėtų ir padildyti. Taip, dildės būna ir nagams, net tik medžiui ar metalui. Tada nesibraižysite kaip katinai ir neliks grėsmės artimumo akimirką suplėšyti moteriai pėdkelnes. :)
7. Kosmetika. Vyrams jau yra išleista nemažai kosmetikos linijų, kuriose (o siaube!) yra ir pudra. Nežinau, kiek laiko lietuviai ja dar nesinaudos, bet žinokite, kad tai geras daiktas. Pajuodę paakiai gali būti užmaskuoti taip, kad niekas net neįtars, ką vakar veikėte. Taip pat galima užtepti maskuojančiu pieštuku ir ne laiku išdygusi spuogą.
8. Kvepalai. Lietuviai kvepalus mėgsta. Deja, dažnai tuos iš “Maximos” už 20 litų. Jeigu nėra pinigų brangesniems kvepalams, geriau jų nepirkti iš viso, nes geriau praustis ir kvepėti švara, nei kvėpintis ir dvokti spiritu. Beje, purškiami dezodorantai kvepalų irgi neatstoja.

Užsivedžiau nuo komentarų šiame įraše ir dabar jaučiuosi kaip straipsnį moteriškam žurnalui parašiusi. :) Tiesiog noriu atkreipti vyrų dėmesį į tai, ką jie vadina “bobiškais reikalais”. Ne vien moteris turi būti tvarkinga, bet ir vyras. Juk nenorėtumėte moters neskustomis pažastimis ar nukramtytais nagais? Taip ir moterys tokių vyrų nenori. Tvarkingi nagai netrukdys vinies į sieną įkalti, o jausitės tiesiog geriau. ;)

Kategorija: Vyrai/Moterys | Komentarų: 13

taspats

2007-09-05 16:24

Na, pudruotis nesipudruosiu :), bet visumoje pritariu tavo mintims. +

taspats

2007-09-05 16:31

Ir dar. Net ir man labai šlykščiai atrodo, kai vyrų, ne tik panagės, bet ir aplink visą nagą būna pajuodę nuo purvo. Nepavydžiu jų žmonoms, kai liečia jų kūną tokios rankos.
Share

?

2007-09-05 17:01

Važiuojame iki galo ;)
Gal rekomenduotumei keletą salonų, kuriuose atlieka vyrams manikiūrą?

taspats

2007-09-05 17:06

O kam vyrui salonai? Vanduo, muilas (jei nebepadeda, tada koks “Ariel”) ir žirklutės. Svarbu švaru ir tvarkinga.

Slave

2007-09-05 17:15

Laikas keistis! Geras įrašas + :D

Laura

2007-09-05 18:37

Manikiūrą vyrams atlieka ten pat, kur ir moterims :) Bent jau negirdėjau apie slaptus vyriškus salonus :D Beje, nekart esu mačiusi kaip kirpyklose esančiuose manikūrio “skyreliuose” vyrai dailina nagus. Bet manau, kad užtenka ir namie juos susitvarkyt :)

angelake

2007-09-06 10:25

geras staipsnis, o dar geriau nuteikia geranoriski komentarai vyruku, norinciu keistis ;l)

ratukai

2007-09-06 10:39

Na, as irgi susimasciau perskaites taip gyvai parasytas pastabas ir rekomendacijas :D

Gyvybe

2007-09-07 20:54

Vazeliną lūpoms galima vadinti švelnesiu žodžiu – balzamas lūpoms… Ir nekils asociacijų.

Lucy

2007-09-11 21:31

Visokios ten pudros tai jau kiek perlenkta lazda. Jei jau esi koks tai negražus/pajuodęs, tai ir pudra nepadės. Čia kaip suprakaitavus dezodorantu viską slėpti.

Lucy

2007-09-11 21:34

Kad užsieniečiai labai jau ten prisižiūri irgi savotiškas mitas – sėdi priešais darbe vienas suomis nuo kurio juodų panagių net pykina rytais.

Arsenal tröja

2017-12-06 20:18

It is really a nice and helpful piece of information. I am satisfied that you just shared this useful information with us.

Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.

Arsenal tröja