Jean M. Auel “Pirmykštė moteris. Uolų prieglobstis”

2015-07-30

Nebeleidžiu sau skaityti, kol neaprašiau jau sugraužtų knygų. Skaityti labai noriu, o skoloje trys knygos, taigi tenka imtis darbo :)

Ketvirtoji “Žemės vaikų” sagos dalis buvo nuobodybė kaip reta. Gerai, kad šioje situacija pasitaisė. Aila su Jondalaru jau nebe tik eina-mylisi-eina-mylisi, bet bendrauja su žmonėmis, mokosi, stebi, Aila atranda vis kažką naujo. Na, ir, žinoma, neįdomiausia dalis – pasakoja visiems savo kelionės nuotykius. Tą patį per tą patį. Kaip atrado ugnies akmenį, kaip išrado šaudyklę ir adatą ir visa kita, ką aš jau skaičiau ir puikiai pamenu. Galėtų kartotis ir mažiau tie pasakojimai :)

Liko tik viena, paskutinė sagos dalis (kitaip nei kas kitas, autorė sugebėjo ją pabaigti). Ir laukiu, ir trupučiuką gaila, nes jau prisirišau prie veikėjų.

Skaityti rekomenduoju visą seriją tiems, kurie dar neskaitė, o šią dalį – tiems, kurie po ketvirtos knygos metė viską šalin :)

Kategorija: Knygos | Komentarų: 2

Salomėja

2015-07-31 8:54

Neseniai sulaukiau iuber akcijos knygos.lt (10eu) ir nusipirkau šią dalį. Kaip gi kitaip, kai kitos tiek vietos lentynoje užima :). Jau laukiu kada skaitysiu, bet įtariu, kad truksiu kokį mėnesį, nes skaitant šią serija labai lengva nukrypti į kokį “Candy Crush”, forumiuką, ar dar kažką :D

Jolanta

2015-08-15 22:24

Viena iš geresnių šios serijos knygų.