Išrankusis su ūsais

2012-10-05

Kai draugui papasakojau, kaip namuose naktį nuo lentynos buvo nutemptas šakotis, nagu prakrapštyta pakuotė ir nugraužti spygliai, jis pasakė: “Spėju, kad tai buvo ne katino darbas”. Na, vaikas taip aukštai dar nepasiekia, be to, jis nėra toks didelis kepinių mėgėjas, kaip mūsų katinas.

Pagalvojau, kad gi visos katės ir katinai turi savo mitybos keistenybių. Štai žinau katiną, kuris eina iš proto dėl morkų. Man juokinga stebėti, nes maniškiui morkos buvusios nebuvusios. Užtat va, šakotį tai vos ne po užraktu reikia laikyti. Be kepinių, jis dar dievina:

pistacijas (dėl jų tiesiog kvaišta, visiškai neįmanoma ramiai valgyti)
čipsus
cukraus pudrą
ledus
rūkytą žuvį
rūkytą, keptą ar virtą vištieną
krabų lazdeles

Na, pastaruosius 3 dalykus turbūt daug katinų mėgsta :) Užtat mūsiškis visiškai nevalgo jokios žalios mėsos ar žuvies, nelaka nė trupučio pieno ar jogurto, dar ir ne bet kokią dešrą įkiši. Žodžiu, ponas išrankuolis. Man įdomu, o kokių keistenybių turi jūsų katės? Dėl šunų daugmaž aišku – suėda beveik viską, ką paduodi. Maniškis visgi labiausiai mėgo pirštines :)

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 4

reader

2012-10-05 21:31

Maniškis iš įdomesnių dalykų, tai apvirtus/apkeptus grybus, virtas bulves, keptą duoną (jei be prieskonių), šokoladą, ledus, kavos (3in1 ir pan.) jei prilaistau, mielai išlaižo, kiaušinienę, lietinius su varške. :D Aišku priklauso kiek išalkęs, kai prisiėdęs žalios mėsos, tai nelabai jau jo domins anksčiau išvardyti dalykai.

Laura

2012-10-05 23:47

:D
Prisiminiau, kad mano, kai dar jaunas buvo, suėsdavo gerą saują konservuotų pievagrybių.

Margo

2012-10-06 11:03

Maniškė dievina konservuotus žirnelius :)

Dina

2012-10-08 14:06

Nutella :) Juokingiausias dalykas.
Šiaip daug ką ima, ką valgome, kai duodame, nes jam atrodo, kad viskas, ką mes valgome, yra beprotiškai skanu :)