Haruki Murakami “Visi Dievo vaikai šoka”

2013-09-04

Iš Murakamio man reikia storo šizofreniško romano. Jeigu gaunu kažką kitą, esu nepatenkinta. Apie bėgimą dar neskaičiau, o “Dievo vaikus” įsigijau labai dvejodama. Novelės nėra tai, ką man patinka skaityti. Ir šitos nebuvo niekuo ypatingos.

Haruki Murakami “Visi Dievo vaikai šoka”

Pavadinimas. “Visi Dievo vaikai šoka” yra ilgas ir nesuprantamas pavadinimas. Bet išverstas iš originalo, taip pat vadinasi ir viena iš šešių novelių. Visgi angliškas “after the quake” man patinka labiau. Nes žemės drebėjimas, vykęs 1995 m. Japonijoje ir yra visų šių istorijų variklis.

Turinys. Po drebėjimo tave gali palikti žmona arba gali pagaliau iš gyvenimo pasiimti tai, ko nori. Arba suvokti, kas su tavimi yra negerai. Žodžiu, po drebėjimo pasikeičia visų šešių novelių veikėjų gyvenimas, nors nei vienas su juo tiesiogiai nesusijęs. Bet tai ir tiek žinių… Iš Murakamio, kaip ir sakiau, tikiuosi daugiau. Viena novelė apie Varlių ir slieką, gyvenanti Tokijo metro, buvo panaši į kai kuriuos jo romanus. Taip pat ir istorija apie tris draugus. Bet pradedi skaityti, įsijausti ir… viskas. Taip man netinka. Apie Varlių tai jau tikrai norėčiau murakamiško psichologinio romano.

Vertinu 7/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 3

jolanta

2013-09-10 18:00

H.Murakami kūrinius mėginu prisijaukinti , bet nepavyksta. Pora jo pirmųjų romanų perskaičiau, bet toliau niekaip … Perdaug man ten visokių mistikų ir simbolinių nesąmonių :)

coach factory outlet

2019-11-15 2:37

you will have an important weblog right here! would you like to make some invite posts on my weblog?

vapormax

2019-11-18 11:20

I抎 have to examine with you here. Which isn’t something I often do! I get pleasure from studying a put up that will make people think. Also, thanks for allowing me to comment!