Gillian Flynn “Dingusi”

2014-02-14

Beveik visas nepatinkančias knygas išpardaviau (na, liko dar kelios dešimtys, bet čia nedaug), naujų daug neperku, o vietos vis labiau ir labiau trūksta. Noriu, kad lentynos namie plėstųsi, bet ne – jos traukiasi. Nesąžininga! Visa laimė, kad elektroninės knygos daug vietos neužima, tai vis dažniau į krepšelį susimetu jas. Laukti pristatymo nereikia, o ir pigiau. Jei knyga ne baisiai patinka, kažkaip ir širdį ne taip skauda :) “Dingusią” irgi pirkau elektroninę. Taip nesvietiškai buvo išreklamuota, nors knyga kaip knyga. Neblogi veikėjai, bet siužetas per daug nuspėjamas.

Gillian Flynn “Dingusi”

Siužetas. Knyga susideda iš kelių dalių. Dabartyje dingsta Niko žmona Eimė, o tuo pačiu mes skaitome jos dienoraštį, iš kurio sužinome, kaip jie susipažino, susituokė ir viską apie bendrą gyvenimą. Daugiau išduoti nelabai ir galiu, nes jei netyčia nenuspėsite dingimo priežasčių perskaitę vos kelias dešimtis puslapių, tai būsiu pasakius per daug :)

Psichologija. Galiu pasakyti tik tiek, kad, nepaisant pirmo įspūdžio, porelė yra genėtinai nesveika. Tiesa, žmona lenkia vyruką, bet ir tas nepėsčias – tokį lepšį retai kur sutiksi. Charakteriai labai įdomūs, ypač paskutiniame knygos trečdalyje, kuriame atskleidžiamos visos smulkmenos. Nepaisant to, kad siužetas nuspėjamas, visgi kai kuriose vietose autorė mane apgavo. Ir tai man patiko :)

Vertinu 8/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 7

jolanta

2014-02-14 15:51

Ar tai deketyvinio žanro knyga? Net elektroninę skaityčiau, jei gera. Jaučiu nostalgiją Larsson, Adler-Olsen delektyvams ir su jais lyginu kitas….Bet kažkodėl skandinavai arčiau širdies, todėl atsargiai imu į rankas kitų šalių autorių kūrinius, nes bijau nusivilti:)

Laura

2014-02-14 15:59

Labiau psichologinė nei detektyvas. Į Larsson’ą ir kitus nepanašu. Detektyvas čia tik šalutinis dalykas :)

jolanta

2014-02-14 16:14

Hmmm,pagalvosiu.. Paskutinė paskolinta knyga gera, bet sunkoka. Todėl pavargus jau nelabai norisi skaityti, nes sunku įsigilinti.

Dzastina

2014-09-18 15:39

Sveika, zinokit, gal nuskambes kvailai, bet nerandu ka reikia padaryti norint gauti sios knygos kopija? nes kiek suprantu ji elektronine?:) mainotes ar parduodat? :)

Laura

2014-09-18 18:07

Aš nei mainausi, nei parduodu. O knyga yra ir elektroninė, ir popierinė. Abi galima nusipirkti :)

golden goose sneakers

2019-11-16 3:43

Once I initially commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now every time a comment is added I get 4 emails with the identical comment. Is there any manner you possibly can take away me from that service? Thanks!

nike sneakers

2019-11-19 10:23

After study a few of the weblog posts on your website now, and I actually like your manner of blogging. I bookmarked it to my bookmark website checklist and shall be checking again soon. Pls try my website as effectively and let me know what you think.