George R. R. Martin “Kardų audra”

2014-03-15

Man buvo netikėta, kad taip greitai po antros “Ledo ir ugnies giesmės” dalies pasirodys ir trečioji. Malonus siurprizas! Tyčia skaičiau ilgai ir lėtai, pataupydama. Ir vis galvoju, kad Tolkienas su savo hobitais gali eiti slėptis, nes jo knygos man buvo nuobodžios ir neprilygsta šiai serijai.

George R. R. Martin “Kardų audra”

Veikėjai. Rašytojas šienauja savo veikėjus ir širdies jam, atrodo, dėl to visai neskauda. Žinote šitą paveiksliuką? Trečiai knygai jis labai tinka :)

(Turite mėgstamą veikėją? Jau nebe)

Suskaičiavau, kad “Kardų audroje” pasimirė (iš tiesų tai buvo nužudyti) 6 daugiau ar mažiau svarbūs asmenys. Nemažai! Labai gaila tai man tik vieno iš jų ir jau vien dėl to, kad tai labai įtaigus personažas seriale.

Favoritai. Vis dar mėgstu nykštuką, Mažąjį Pirštą, o dviejų mėgiamų jau nebėra… Veikėjai nėra geri arba blogi. Jie įvairūs – vieniems geri, kitiems blogi, gudrūs ir dažnai išverčiantys kailius į kitą pusę. Visai kaip tikrame gyvenime.

Serialas. Daug žmonių nežiūri serialo kol neskaitė knygų, taip pat daug neskaito knygų, kad jos jiems nesugadintų serialo. Man jie abu puikiai dera ir vienas kitam netrukdo. Ketvirtas sezonas prasidės kažkur nuo 2/3 trečios knygos, taigi dalį žinosiu, o dalis turbūt bus iš ketvirtos knygos, kurios neskaičiau. Man tai netrukdo. Seriale įdomesni veikėjai, daug gražių vaiztų ir gerų pasisakymų. Knygose įdomesnės detalės, istorijos, be to, jose visko gerokai daugiau ir aiškiau. Abiems po 10 balų!

Vertinu 10/10

Kategorija: Ekranas | Komentarų: 2

Goga

2014-03-16 10:26

As taip pat bandau pabaigt 3 knygas iki prasides ketvirtas sezonas. Siuo metu esu baigineju antra knyga. Labai patinka :-)

lebron shoes

2019-11-15 8:01

There’s noticeably a bundle to know about this. I assume you made certain good points in features also.