Eurovizijos atrankos finalas

2007-03-04

Sveikinu “4 Fun”, atstovausiančius Lietuvą Eurovizijoje ir užjaučiu Rūtą, kuriai turbūt nelemta būti pirmai. Nesitikėjau tos ramios dainos pergalės, bet jos linkėjau. Gerai, kad neėmėme mėgdžioti kaukių, roko ir spjaudymosi ugnimi. Gal “4 Fun” ir nelaimės Eurovizijos, bet bent jau sužavės.

Šiek tiek apie kitus pasirodymus:

“Saulės kliošas” atliko dainą, apie kurią niekada nepagalvočiau, kad ji sukurta Lietuvoje. Bet ekspertų tiesa – ji ne Eurovizijai.

Jei į “Sweetness Theory” būrį būtų įlindęs Vilkončius, net nesuprastume, kad jis – laidos vedėjas. Ar aprangą siuvosi ten pat?

Aistė Pilvelytė jau 5-tą kartą dainuoja kažkaip ne taip. Gal juodajai ledi pritrūko botago pliaukšėjimo priedainyje? Nors po praeito pusfinalio nesitikėjau tokių pokyčių į gerąją pusę.

“Slapjack” – mergaitė tai blondinė, tai brunetė, o apranga kaskart vis įdomesnė. Deja, daina kokia buvo pradžioje, tokia ir liko – per daug aštri. Be to, mergina atrodė žiauriai išsigandusi, nors ir bandė paslėpti akis po šydu.

Nejaugi Dove & Gerda tikrai manė, kad gali laimėti? Dovė šiemet priminė transvestitą, o jei švelniau, praeitų metų Turkijos atstovę Eurovizijoje Sibel Tüzün. Gerda šalia jos tiesiog išnyko.

Rūta Ščiogolevaitė parodė, kad yra karinga moteriškė, tačiau karingumo turbūt šiek tiek pritrūko… Per galutinį pasirodymą matėsi, kad ji užtikrinta savo pergale. O gal LTV studijos jai tiesiog nelemtos? Gal ir gerai, kad nelaimėjo. Nereikės savo Deivido nuo siautėjančių eurovizinių homoseksualų saugoti.

Mini-me stengėsi parodyti savo “šūstrą” stilių ir balsą, taigi pamiršo, kur dalyvauja. Gal tiktų į “Jaunimo euroviziją” (“Junior eurovision contest“).

Nato dainos dar mielai paklausyčiau, jei jis išmestų backvokalus, kurie yra daugiau “back”, nei vokalai. Jo stiliuke daina išbaigta, tik Eurovizija nesuprastų šito chaoso.

Ashtrey dėl įspūdžio susinarpliojo žaliuose raiščiuose, bet iš gražios vokalistės padarė kažkokią mumiją. Iš dainos prisimenu tik beprotišką žviegimą.

Augustė nusprendė dainuoti lietuviškai ir įspūdingai kraujavo. Ačiū stilistams, kad ji šįkart buvo tortas, bet be treningo ir pagaliau tapo panaši į moterį.

Kategorija: Muzika | Komentarų: 5

lia

2007-08-29 13:31

myspace.com/slapjacklt

supplements weight lifting

2017-05-26 2:04

This post will help the internet visitors for building up new web site
or even a weblog from start to end.

ณัฐนินท์ ธรรมวิทย์เมธี

2017-05-26 3:14

Hello to every one, the contents existing at this web site are actually awesome for people knowledge, well, keep up the good work fellows.

aciu

2017-05-30 17:15

goo jess