Dingusi rankena ir kitos bėdos

2008-10-25

Imsiu ir pasiguosiu. Vakar grįžusi namo ir prisiparkavusi pastebėjau, kad aušinimo skystis bėga upeliais. Na, ką – reikia atsidaryti kapotą ir apsimesti, kad suprantu, iš kur bėga. Čiupt už variklio gaubto atidarymo rankenos – nėra. Nu velnias, galvoju, visai nebesigaudau. Čiupinėju čiupinėju ranką iki alkūnės sukišus – vis tiek nėra.

Laidų krūvos, kažkokie gelžgaliai, o rankenos nerandu. Važiuoju į artimiausią servisą.

- Ką tik grįžau namo po darbo, pastačiau mašiną ir pastebėjau, kad aušinimo skystis upeliais teka.
- Ha, upeliais, sakot?
- Nu tikrai.
- …
- Ir negaliu kapoto atidaryti, nes rankenėlės nebėra. Keitė signalizaciją prieš savaitę, gal ten pradangino…

Nusišypso vyriškis. Maždaug: dar viena durnelė…

- Ei, tu, eik pažiūrėt mašinos, ten tosolą praleidžia.

Einam kartu su tokiu senuku. Sustoja prie kapoto, laukia.

- Aš rankenos neberandu, kur atidaryti – nebėra.
- Ech…

Lenkiasi sunkiai, krapšto kažką.

- Bl, nu tikrai – trosas yra, o rankenos nėra!
- Sakiau!

Beveik nudžiugau, kad neapsikvailinau. Senukas pagąsdino, kad pompa kiaura, bet iš tikro tik kažkokia žarnelė buvo nusimovusi. Sutvarkė, linguoja galva ir klausia: tai kas jums ką mašinoje darė?

Dabar teks važiuoti į signalizacijų servisą, kad rankenėlę gražintų. Nors ar ras ten ją, tai didelis klaustukas. Atrodo, kad autoservisai, kuriuose lankausi, neprastos reputacijos, bet jau ne pirmą kartą nesąmonių pridirba. Senoje mašinoje buvo pamiršę aušinimo skysčio pripilti, pradangino vairo užraktą, šitoje nutraukė granatos gumą prilaikantį žiedelį, iki galo neprisuko šarnyro varžto, dėl ko buvau išvadinta savižude tech. apžiūros centre.

O dabar pradangino kapoto atidarymo rankenėlę. Kaip mes darbe prieš žurnalo išleidimą peržiūrim kartu visus maketus, taip ir ten reikėtų visiems mechanikams kiekvieną sutvarkytą mašiną dar kartą apžiūrėti: ar ko nepamiršo, ar viską prisuko. Nes pasitikėti jau nei vienu servisu nebegaliu.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 9

Originalas

2008-10-25 18:45

Tai jie ir numauna visas žarneles, kad kitą savaitę darbo turėtų. :D

Jolanta

2008-10-25 19:24

Man turbut nervai neatlaikytu pakartotinai nuvaziavus i autoservisa… Bet – se la vie!

scania

2008-10-25 20:51

Neprisukti šarnyro – tai jau pasikėsinimas nužudyti! Numauti aušinimo skysčio žarnelę – turto gadinimas, nes tokiu būdu užmušti motorą – vienas juokas…
Nieko sau meistrai!

Laura

2008-10-25 21:36

Na, dėl neprisukto šarnyro supykau ir aš. Bet žarnelės keičiant signalizaciją gal nenumovė… įtariu, kad pati nusmuko, nes nutrūko apkaba.

Andrius

2008-10-26 2:58

Paviešint tokius servisus ir meistrus ;). Pirma prieš važiuodamas remontuotis visada Google paieškau ko tas servisas pridirbęs :)).

ne blondine, bet..

2008-10-26 20:01

Vat susimasciau ir susigedinau kad as tai net neisivaizduoju kaip savo masinos kapota atidaryt.. kazkaip neteko.. antra vertus vistiek nicnieko ten nesuprasciau..

Evaldas

2008-10-26 21:18

Ką ir besakyt… Gėda turėtų būt tokiem autoservisam.

Jaunasis kolega

2008-10-27 11:16

hahaha.. :) linksmai pasiskaite. tokie jau tie musu servisai. pats automobiliuose nieko “negetinu” ir nenoriu getint. tai atvaziaves i servisa bandau bendrauti su vyrais taip, kad tie pasijustu “profai”. Tada jie (man taip atrodo) atsakingiau dirba, rodo man kaip cia kas veikia ir etc. :))).

Laura

2008-10-27 11:45

Na, moteris, “getina” ji ką nors ar “negetina”, autoservise vis tiek bus laikoma višta :)