Buvo karšta

2009-06-24

Prisipažinsiu, man šiek tiek keista, kai žmonės nuolat važiuoja atostogauti ten pat. Jei turi galimybę išvažiuoti į kitą šalį, kam kiurksoti nuolat tame pačiame Turkijos kurorte? Europoje pakankamai daug šalių ir skirtingų jų vietovių, kad užtektų ilgam. Šįkart buvome Graikijoje, Chalkidikėje. Labai džiaugiuosi, kad išsirinkome vidurinį pusiasalį ir iki soties pasimėgavome jūra ir saule ramiuose paplūdimiuose.

Galima sakyti, turėjome savo asmeninį paplūdimį, nes paėję toliau nuo viešbučio radome daug mažų uolingų, tačiau smėlėtų įlankėlių. Įsikuri vienoje ir turškiesi ramiai – nebent kokia galva iš krūmų kyšteli pasižiūrėti, ar čia neužimta. Visiška ramybė. Labai nemėgstu grūstis su kitais žmonėmis paplūdimyje, klausyti klykavimų ir saugoti, kad kam nepažerčiau smėlio į akis. Todėl tokie “privatūs” paplūdimiukai man tiesiog idealūs.

O pati Graikija man didelio įspūdžio nepaliko. Gražu, bet Kroatijoje matėme gerokai įspūdingesnių pakrantės miestų ir peizažų. Taigi Chalkidikė ne tai, kur labai norėčiau grįžti, nebent dėl maisto. Prisiminus žuvį, avieną ir krevetes dar dabar seilė nutįsta. Alyvuogių taip ir nepamėgau, užtat supratau, kas tai yra skanus fetos sūris. Bet kas iš to, Lietuvoje vis tiek tokio nėra :)

P.S. Visą savaitę buvo apie 30 laipsnių ir tik vieną pusdienį šiek tiek debesų, kuriais labai džiaugėmės. Įdegiau specialiai nesidegindama ir net ausis statydama užtvanką sugebėjau kažkaip nusvilti.

Maži miesteliai ir paplūdimiaiSkaidrus vanduoKažkokiame žvyrkelyje radome ant nugaros apsivertusį ir kojytėmis makaluojantį vėžlį. Išgelbėjom :)Kitas vėžlys - sala Kelifos - matėsi iš visurVėl kalnai, vėl palūdimiaiSerpantinais važiuoti buvo baisoka, bet vaizdas atperkaAvys kalnuoseLaukinė moteris renka akmenisLaukinis vyras savadarbiu kirvuku užkariauja pajūrįOlimpo kalnas pro autobuso langą. Tikėjausi kažko įspūdingesnio...Kalnai aplink Meteorų vienuolynusVienas iš Meteorų vienuolynųVaizduo prie MeteorųAš :)Ežis. Buvo daug, bet visai nekliudėPakrantės, kuriose rezidavome

Kategorija: Nuotraukos, Visko po truputį | Komentarų: 10

viktorija

2009-06-25 0:15

tik 30? aš, tiesą sakant, jau adaptavausi ir jei yra kokie 28, skara apsivynioju – šalta:)))
o graikija tai taip – nieko ypatingo.

Laura

2009-06-25 8:05

Apie 30 :) tai naktį 28, o dieną 36 :))

DNR

2009-06-25 8:09

Nu geras, pagaliau, o tai pabodo apie “Viščiuką girtuoklį” šimtąkart skaityt :) Gražios nuotraukos.

Laura

2009-06-25 8:11

Tai tu neskaityk, pasidaryk tokį :) Ar jei negeri nė lašo, tai negalima viščiuko girtuoklio valgyti?

DNR

2009-06-25 10:11

Galima turbūt. Nes jei negeri, tai tada gaunas ir giros negalima gerti. O man patinka. Ir išvis viską man galima gerti, tik kad nebesinori :)

Keliautoja

2009-06-25 23:28

Na, nesistebiu, kad graikija nepaliko didelio ispudzio. Juk matet tik ta savo ilankele ir viesbuti. Graikija – nuostabi salis, turinti labai dideli kulturini ir istorini pavelda. Jei nori graziu papludimiu, vaziuok kitur.

Laura

2009-06-26 8:10

Keliautoja, nu tau tai tikrai geriau žinoti, kiek mes matėme ir kur buvome :) Jei tau patinka Graikija – ok, mėgaukis ja. Bet visai nebūtina stengtis pakeisti mano nuomonę paikais komentarais.

Ruvi

2009-06-26 10:48

Labai gražios nuotraukos :)
Manau, kai šiemet Lietuvoje tokia lietinga vasara, tai gerai visur, kur šviečia saulė :)

Rhodopsin

2009-06-26 16:07

Geras, “vėžlį” ir aš mačiau :) Laura, o kurioje tiksliau vietoje jus buvot? Aš buvau apatiniame (arba kairiausiame, kaip kitas gali pasakyt) Chalkidiki pusiasalyje, prie Afytos miestelio. Beje, Graikija gilaus įspūdžio nepaliko ir man, nors apvažiavau nuo šiaures iki pietų, neaplenkiant sostinės :)

Laura

2009-06-26 23:46

Tai aš buvau priešingoje pusėje, netoli kitame pusiasalyje esančio Metamorfossi miestelio :)