Ateivis

2011-06-16

- O, žiūrėk, kažkas drabužinėje šviesą paliko.., – sako man vyras, kai grįžom iš pasivaikščiojimo.
- Aha.
- Čia gal tu, kai ėjai man džemperio paimt?
- Nu aš nejungiau šviesos…
- Tada čia… Ateivis!

Turim mes namie tokį. Jis šiaip visai nepiktybinis, namie valkiojasi, kai niekas negali jo pamatyti. Pvz., kai būnam išėję arba miegam. Bet visada palieka po savęs kokį nors ženklą, kad čia buvo. Dažniausiai tai palieka įjungtą šviesą vonioje arba drabužinėje. Ateivis tai kažkas tokio kaip Salomėjos nykštukai, pasiskolinantys šaukštelius. Beje, kadaise jis irgi buvo pasiskolinęs šaukštelį. Po pusmečio grąžino. Net nepastebėjau kaip, tiesiog vietoj 5 šaukštelių vėl buvo 6. Bet dabar vėl senokai teturim 5… Gal grąžins?

Bet štai vakar Ateivis buvo kažkoks piktybiškas. Turbūt jį veikė artėjantis mėnulio užtemimas. Pirmiausia, tai paliko įjungtą šviesą drabužinėje. Antra, nužudė Mikę Pūkuotuką! Radom gulintį ant stalo iškritusiu liežuviu. O trečia – kas iš Ateivio pusės tikrai negražu – uždarė vonioje katiną. Prieš išeidama į lauką patikrinau, ar katino vonioje nėra (ir jo ten tikrai nebuvo), vadinasi, čia jo darbas. Šviesą išjungėm, Mikę atgaivinom, katiną išleidom. Bet dėl Ateivio jau darosi neramu…

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 7

DNR

2011-06-16 12:31

Mes su draugu Lavonu taip pat turėjome savotišką ateivį. Jei kas ką nors negero padarydavo, tai sakydavome, kad čia padarė Alvydas. Jei kas paprašydavo patikslinti koks Alvydas, sakydavome kad iš Šeškinės. Daug anas pridirbęs buvo. Ir primyžęs garažo, kur grojome, rūsyje ir dar kažką.

Jolanta

2011-06-20 11:03

Čia turbūt bus dėdė Alzheimeris :))

Jolanta

2011-06-20 12:51

Nors jei tai namų bildukas, tai jam vakare reikia palikti įpilto pienelio ir sausainukų :) Tada ir pamatysit, ar jį prisijaukinot. Juk senovėje lietuviai bildukais (ar kaukais) tikėjo, jų nebijojo ir prisijaukindavo, kad laimę bei turtus neštų :)

Laura

2011-06-20 16:39

Bildukas yra tas, kuris bilda, o šitas tiesiog ateina ir pridaro niekšybių. Todėl Ateivis :) Beje, neprijaukinamas, nes yra šiek tiek piktybinis.

Jolanta

2011-06-20 18:48

Taigi ir sakau, kad duok jam pienelio :) Nebepyks :)

zaegin

2011-08-02 16:32

Pas mus tai Pūkis gyveno – draugiškas poltergeistas. Tai lemputę išsukdavo, tai durim trinkteldavo, tai kokį daiktą per kambarį paleisdavo.
Bet trys katinai ir šuva panašu, kad jį išvijo.