Apie skaudantį skrandį ir vyrus su krūtimis

2008-06-12

Lietuviams reikia geros svetainės ar tinklaraščio apie seksą, seksualumą, lytines ir visokias paauglystės problemas. Peržiūrėjau frazes, pagal kurias skaitytojai patenka į “Novum”, tai juokiausi juokiausi… O po to supratau, kad kažkur gi čia problema yra, jei žmonės tokių dalykų ieško.

 • ar skubiai kontracepcijai reikia recepto?” – anksčiau nereikėdavo. Bet turbūt ne taip ir skubu, jei internete ieško. Ir iš vis, saugotis reikia prieš tai, o ne po to.
 • ar vyrai zino apie menesines” – atsimenu, kaip per pamokas vyriškoji klasės dalis “Panelės” raudonąjį puslapį skaitydavo ir kikendavo. Tai turbūt žino kažką, jei domisi :)
 • didele krutine” – čia, įdomu, nuotraukų ieškojo ar patarimų? O kas iš vis yra didelė – C? E?
 • kaip atskirti silikoninę krūtinę nuo naturalios” – kažkada apie tai rašiau, bet man buvo pasakyta, kad Lietuvoje moterys krūtinės beveik nesididina, tai niekam neaktualu. Šiaip pačiupinėti užtektų turbūt :)
 • kaip padidinti krutis naturaliai” – valgyti daug. Tiesa, kartu ir visos kitos kūno dalys natūraliai padidės. Be to, jei tau 11, krūtinė padidės pati, o jei 18, nėra ko verkšlenti. Ne visiems vyrams didelės reikia. Gal.
 • kas yra karsta mergina lovoje?” – va, kur klausimas! Myliesi myliesi ir niekaip nesupranti, karšta ji ar ne? Ką daryt???
 • kodel paauglystei turi skaudeti skrandi” – nežinau, man tai neskaudėdavo skrandžio. O šiaip jauno žmogaus skrandis nepakelia tiek alkoholio, kiek jaunas žmogus linkęs jo prisipilti. Todėl kartais skauda rytais po savaitgalių.
 • moteris soka striptiza” – šoka, šoka, tikrai. Pati mačiau :) Yra gi klubų visokiausių, neverta internete ieškoti.
 • pedofilu svetaine” – gerai būtų tokia. Surasčiau visus per tą svetainę ir p****lus nupjaučiau. Atsiprašau, bet nekenčiu tokių iškrypėlių.
 • vyrai su krūtimis” – čia arba tie, kur moteriškus hormonus geria, arba kur per daug sportuoja ir “papus” augina. Tik va pastarieji įsivaizduoja, kad tai labai vyriška – krutinti tuos raumenis. Fui.
 • vyru uzpakalio riebalai” – be komentarų :D Nors geriau vyras su užpakaliu, nei be užpakalio, kai kelnės apsmukusios būna.

Juokai juokais, bet problemų žmonės turi. Ir klausia patarimų ne gydytojų, ne psichologų, ne tėvų ir netgi ne draugų, o interneto. Gal tikrai imti psichologiją studijuoti ir tada rimtą konsultacijų portalą kurti?

Kategorija: Internetas | Komentarų: 16

Jaunasis kolega

2008-06-12 15:03

+++

kazkodel visi paieskos rezultatai su “ana puse” susije.

pakele nuotaika

Salomėja

2008-06-12 15:05

Xi Xi Xi:)

jau girdžiu, kaip jaunasis kolega krizena.

Paulius

2008-06-12 15:06

Tinklaraštis apie seksą – visai nebloga ir įdomi mintis. Garantuotai sulauktų krūvos skaitytojų:)

Salomėja

2008-06-12 15:06

o jis jau ir parašė:) Kolega, ne visi gi čia, tik atrinkti.

Rhodopsin

2008-06-12 15:12

Aš manau, kad tikrojo problemos masto mes nežinom. Papasakosiu paprastą nelabai maloniai skambančią, bet tikrą istoriją. Per eilinį vakarėlį viename iš Vilniaus klubų prie mano draugo rūkančio lauke priejo pora “morozelių”. Kaip veliau paaiškėjo, jie atvažiavo į Vilnių mokytis ir maloniai nustebo, kad naktinis gyvenimas pas mus ne toks ekstremalus kaip pas juos Akmeneje (berods), kur eidamas į klubą turi būti pasiruošęs kovai (bent jau tuose klubuose, į kuriuos jie vaiksčiojo..). Jiems taip pat patiko, kad musu vietiniai reiveriai dažniausiai yra labai draugiški, taigi paprašę mano draugo ugnies, veikėjai iškart “užvedė” pokalbį “apie viską”. Kaip ir įprasta vyrams (ypač tiems, kurių pečius puošia trys juostelės ar kiti sportinių “brandų” atributai) kažkuriuo metu pokalbis pradėjo suktis apie mergas ir seksą. Čia ir prasidėjo įdomiausia dalis. Vienu momentu jie juokais/nejuokais paklausė, ar mano draugui kada nors teko atlikti kunilingą (savaime aišku, jie pavartojo ne šį žodį, o gašlią frazę) ir kai mano draugas ramiausiai atsake “taip, paskutini kartą – vakar naktį” jų reakcija buvo (bent jau man), netikėta. Iš pradžių jie išputė akis ir keliolika kartų perklausė ar mano draugas nejuokauja, o kai suprato, kad pastarasis net neketino – susižvalgė, demonstratyviai atsitraukė ir nueidami toliau pasakė: “mes negalim su tavim daugiau bendrauti..”. Kitas mano draugas juos palydėjo šuksniu: “paklauskit savo mamos iš kur išlindot, gal tada galėsit toliau bendraut”. Vienu metu man buvo labai juokinga ir labai baisu už atokesnių Lietuvos miestų gyventojų lytinį švietimą.

Laura

2008-06-12 15:28

Asmeniškai su tokiais žmonėmis nesu susidūrusi, bet tokia istorija jau ne pirma, kurią girdžiu. Žiauru visgi.

Jaunasis kolega

2008-06-12 15:28

Rhodopsin, toli vaziuot nereikia. Uztenka uz Vilniaus 40-50km nuklyst ir gali isgirst jog tai “ni pa pacanske”.

Dalius

2008-06-12 16:15

Kad buvo du apie seksą tinklaraščiai ir netgi labai vykę (in their own way): http://varposirvaginos.wordpress.com/ ir http://skaistuolis.wordpress.com/. Tiesa sakant, abudu atsiradę vienu metu vienu metu ir mirė, rašymo stilius irgi panašus todėl man atrodo rašė juos abudu tas pats žmogus. Būtų įdomu sužinoti kas už viso to slėpėsi ir kokie buvo tikslai.

O seksologų konsultacijų internete tai sunkvežimiais vešk :)

Laura

2008-06-12 17:30

Tokių, kur forumuose būna arba šiaip savanoriauja seksologai, tai žinau tikrai ne vieną. Bet dažniausiai jie atsako į klausimus kartą per savaitę, o atsibodus iš vis dingsta. Be to, dažnai atsakymai būna “Ne/Taip, (ne)galima. Jums reikėtų kreiptis į… tel. nr…. el. paštas”.
Reikėtų tokio normalaus tinklaraščio (projekto), su išsamiais atsakymais, nuomonėmis, patarimais ir diskusijomis. Na, kad vyresni galėtų patarti paaugliams ir pan. Va, idėją jau turiu :)

Jolanta

2008-06-13 12:38

Labai prajuokino straipsnis:)) Prisiminiau studijų laikus, kai per medinicinos paskaitą gydytojas-dėstytojas paklausė, kaip apsisaugoti nuo nėštumo ir patarė tai padaryti su vandens stikline… Rimta diskusija užvirė (tarp nedurnomis save laikančiomis studentėmis)..kada ir kaip tą vandenį gerti? Prieš ar po? Jis šypsojosi,šypsojosi ir pasakė, kad labiausiai padeda, kai vandenį geri VIETOJ TO :)
Jei rimtai, tai net neįsivaizdavau, kad jaunimo lytinio išsilavinimo lygis toks..savotiškas.Na, toks kaip natūralios atrankos sąlygomis :)

Raimundas Zabarauskas

2008-06-14 5:09

Straipsnis prajuokino, bet šiek tiek dėl kitos priežasties. Juk seniai žinoma – internete gali rasti tik tai, kas ten yra.

Labai svarbu suvokti, kodėl per šias frazes skaitytojai patenka į Novum. Juk ne todėl, kad jie tikisi čia rasti atsakymus?

Kitaip tariant, frazės, pagal kurias skaitytojai patenka į tam tikrą svetainę, labai priklauso nuo tos svetainės turinio.

Beje, šis straipsnelis padidins lankytojų, čia patenkančių pagal šias frazes, skaičių.

Laura

2008-06-14 10:42

Na, matai, pagal šias frazes į svetainę patenka tik po vieną lankytoją, jos labai individualios. Pamini įraše apie pažinčių portalus žodį “pedofilas” – ir patenka. Populiariausios frazės, pagal kurias patenka šimtai lankytojų, visai kitokios. Todėl nesibaiminu dėl turinio. Jei pagal šias išvardintas patektų daug žmonių, gal jau būtų laikas susirūpinti.

Originalas

2008-06-14 13:54

Šiaip internetas ant “antro galo” tik ir laikos (laikėsi).. :D dabar atsirado blog’ai, video žaidimai, naujienos ir taip toliau, bet vistiek google įrašius “sex” ar pan. gausime tiek rezultatų, kad sunkiai aplenkiseme su kitais terminais…

Seniau gi viso to nebuvo, ir internete vienvaldžiai karaliavo visokios “antro galo” svetainės. :D Ir šiaip pirmieji filmai, kurie išbando naujausia technologijas blue-ray, seniau DVD ir LCD TV buvo tie patys porno movie… kaip nekeista, žmonėms viena iš aktualiausių temų..

ps4 games

2019-11-29 0:49

Great post. I was checking constantly this blog and I am impressed!

Very helpful information specially the last part :) I care for such information much.
I was looking for this particular info for a long time.
Thank you and good luck.

quest bars cheap

2019-12-04 2:21

Thanks very interesting blog!

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.