Apie “grožį”

2008-07-31

Pradėsiu nuo paburbėjimo, kad savo figūra tai nesu visiškai patenkinta :). Turbūt kaip ir daugumai moterų, tie minus 3 kg būtų itin į naudą, bet kad neišnyksta jie. Aš, aišku, per daug ir nesistengiu – valgau ką noriu ir kiek noriu. Tik išmokai nepersivalgyti. Plonėju ir storėju priklausomai nuo streso kiekio. Rašau viršelio temą – minus 2 kg, tinginiauju – plius 2 kg.

Šiandien parduotuvėje apsikrovusi “Bounty” šokoladukais (buvo nuolaida, o ir praverčia kelionėse) ir vynuoginiais pomidorais (negaliu be jų gyventi) stebėjau manekeniškos išvaizdos merginą, stovinčią kasoje priešais mane. Graži, aukšta, gražiai šypsosi. Pažiūrėjau, ką perka: kažkokie dietiniai dribsniai ir vaikiškos košytės. Neįdomu. Po to suvokiau, kad ji juos perka sau, ne vaikui. Tada pažiūrėjau į jos rankas – visos vos storesnės už mano riešą. XS dydžio džinsai smunka nuo klubų. Galvoju: anoreksija? Modelis?

Dabar manau, kad jai turbūt tik kokių 17-18 metų buvo, nors atrodė mano amžiaus. Ir dar susimąsčiau, ar tai gražu. Gal įspūdingai atrodo nuotraukose ar ant podiumo, bet… Mergaitė – kaip po chemoterapijos, tik kad plaukai gražūs. Nemanykit, kad pavydo graužiama čia taip kalbu. Pavydžiu aš toms, kurių presai kaip lenta, o ne toms, ant kurių kaulų pasismeigti galima. Nieko naujo čia nepasakysiu, bet šlykštu, kaip “grožio” industrija suluošina žmogų.

Štai turiu draugę, kuri yra plonytė kaip siūlelis, visai paaugliškos figūros. Kemša ji viską iš eilės, bet kad medžiagų apykaita labai greita. Beje, savo figūra ji visai nesidžiaugia: “Man sakė, kad sunkoka bus vaikų susilaukti… O gatvėje vaikai vadina “idealiai perdžiūvusia”. O kita mergina visą gyvenimą laikosi kopūstų, obuolių, grikių, sultinių ir visokių kitokių dietų. Bet nekrenta tie kilogramai. Užtat vyrus traukia kaip medus… Tokie štai paradoksai.

Kodėl moterys negali atrodyti taip, kaip atrodo?

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 12

Evil

2008-07-31 20:14

O gal pirma reikėtų pasiklausti vaikinų nuomonės prieš darant kažką radikalaus? Aš tai niekada nesuprasiu, kai mergina sako oj reikia nevalgyt, nevalgyt, kad gražesnė būčiau, nors ji atrodo puikiai. Ir kas baisiausai tai tokie striokai prasideda, kokiam nros vėpliui burbtelėjus nesamonę. Juk jei gerai jautiesi su turimu svoriu ir patinki žmonėms kuriems reikia (abejoju ar svoris tam išviso įtaką turi), koks skirtumas ką galvoja kiti?

Agnė

2008-07-31 21:54

Aš pati esu smulkaus sudėjimo (valgau ką ir kiek noriu ir t.t.), bet man asmeniškai gražiai atrodo merginos su nedideliu kiekiu lašinukų :) Matosi, kad žmogus yra sveikas. Tačiau nemėgstu, sakykim, stambių žmonių, kurie ėda iki apsivėmimo, ir dėl jų svorio būna kalti visi (nuo draugų, naminių augintinių iki Vyriausybės), tik ne jie patys.
O vyrams labiausiai patinka save mylinčios moterys ;)

Laura

2008-07-31 22:07

Na taip, apsiėdimas tai jau kitas kraštutinumas :)

Evil

2008-07-31 22:53

je, save mylinčios. (thumbup)

Jaunasis kolega

2008-08-01 8:56

o man..o man..

Laura, o kiek jai metu sakei buvo ? vaikui pirko ? ir su manekenisku kunu? mm..”mamyte” :)

Nekliedek apie savo figura. Evil teisingai sneka. Dazniausiai tos paneles, kuriom “nei pridek, nei atimk” pradeda spresti tokias dilemas. O kodel sitas tavo postas prasidejo ? Leptelejo kas nors ?

Laura

2008-08-01 10:35

Jaunasis kolega, toks jausmas, kad per daug paviršutiniškai skaitėte :)

Kiek jai metų buvo iš tikrųjų, aš nežinau. Namie tik pagalvojau, kad turbūt nedaug. Kai moteris perka vaikiškas tyreles, iškart pagalvoji, kad vaikui. Bet šiuo atveju greičiausiai buvo kitaip – ji pirko tyreles sau, nes daugiau nieko nevalgo. Todėl ir atrodė manekeniškai – šakaliukas toks.

Apie savo figūrą aš nekliedžiu, dilemų nesprendžiu (kad visos moterys nepatenkintos iki galo savo figūromis, yra akivaizdus faktas), o postas prasidėjo, nes man gaila save žalojančių merginų :)

Monika

2008-08-01 11:27

As manau, kad moterys gali atrodyti taip, kaip atrodo. Tik reikia issiugdyti meile sau. O tai jau sudetingiau…

Originalas

2008-08-01 17:42

Mano galva, tai pirma reikia visiškos “koncentracijos lagerio” dietos laikytis, kad vien maisto pagalba numestum tuos kilus. :D Tai kaip ir laikytis dietų in all yra bullshit.

Na o antra, tai anoreksikės patinka tokiam pačiam vyrų kiekiui, kaip ir visiški kamuoliai.. Kaip senovės išmintis sako, geriausia aukso vidurys. :)

shiny

2008-08-02 12:32

Su tuo groziu tai man atrodo is tos pacios serijos kaip “kaimyno zole zalesne” (: visada norisi to ko neturi

Dina

2008-08-02 12:52

O aš visada savim nepatenkinta. Kaltas mano maksimalizmas ir idealizmo ieškojimas. Jei nevalgau – tai savaitėm, jei sportuoju – tai belekaip savęs negailėdama. Ir pastebėjau vieną dalyką: kuo labiau nemyli savęs, tuo labiau kenčia santykiai su aplinkiniais. Ir kuo dažniau sau nusišypsai ir padarai kažką malonaus, tuo dažniau tau šypsosi visiškai svetimi žmonės :)

Jolanta

2008-08-04 14:50

Nereikia savęs griaužti dėl svorio. Bet jei janutė mergina turi viršsvorio (nors dar ir simpatiškai atrodo, nes jauna), tai po dešimtmečio bus tokia “mamulė” su nukarusiu pilvu. Vien todėl reikia sveikai ir saikingai maitintis nuo jaunystės. Tik jokiu būdu nebadauti ar kaip kitaip save kankinti.

eziukai

2008-08-10 21:41

Niekada nebuvau liesa. Gimiau su storėjimo genu greičiausiai. Bet myliu save, nežadu kankinti savęs jokiom dietom. Žinau, kad pasportuoti būtų į naudą, kad sveikiau maitintis irgi… Bet man per daug gerai taip, kaip yra.