Akmens amžius Vilniuje

2007-07-03

Grįžtu pavargusi po darbo namo. Tualete įtartinai šalta. Vonioje irgi. Čiupt už gyvatuko – šaltas! Na, nieko, galvoju. Rankšluosčiai išdžius ir taip, vasara juk. Einu plauti nuo pusryčių likusių indų. Ir, tiesiogine ta žodžio prasme, mane perliejo šalto vandens srovė. Nes karšto nėra.

Prisiminiau, kad kas vasarą lyg ir būna kažkokie mistiniai karšto vandens atjungimai ištisoms gatvėms. Tikrinu “Vilniaus energijos” tinklalapyje ir dar kartą išvystu skaudžią tiesą – mano namas karšto vandens neturės keturias paras.

Vilniaus energija” kasmet atlieka šilumos trasų hidraulinius bandymus ir šilumos magistralių profilaktinio remonto darbus, kurių metu tenka kelioms dienoms sustabdyti karšto vandens tiekimą mūsų klientų būstams“, – išdidžiai pareiškia “Vilniaus energija”. Na, suprantu, kad galima atjungti vandenį parai. Gal galima ir ilgesniam, bet būtų malonu, jei bent valandai vakare ar ryte jis sušiltų. O kai kuriems žmonės kenčia ir po savaitę.

Įdomu, ar kitose šalyse vykdoma tokia pati profilaktika? Juk dabar ne akmens amžius, žmonėms praustis reikia. Vasara, karšta, sušyli per dieną, o vakare esi priverstas kaistis vandenį puode arba virdulyje, skiesti jį šaltu ir po truputį praustis. Valgyti namie iš vis neverta – kaip išplauti indus? Žinoma, galima pasidžiaugti, kad Vilniuje kartais gali pasijausti kaip kaime. Tik ledinis vanduo ne iš šulinio.

Ir dar galiu pasidžiaugti, kad plaunantis galvą virintu vandeniu, atskiestu šaltu iš krano, plaukai tampa labai švelnūs :)

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 2

Tio

2007-07-03 12:45

oj kaip siandien buvo faina galva plautis vandeniu is kibiro… gerai kad yra kas ta vandeni pila, nes antraip tektu skalbimo masina pasinaudoti… :)

kačių lopšiai

2007-07-03 21:50

kaip manai, kodel paspaudus ant tavo vardo komentare, as neatsiduriau siame psl?:) man idomu, ar tu atsidursi, jei as paliksiu savo.