Džiunglių įstatymas vandens parke

2007-08-13

Praėjus trims mėnesiams po apsilankymo “Vichy” vandens parke, nuvažiavome ten dar kartą. Karštą sekmadienio popietę buvome per daug tingūs keliauti prie ežero, taigi liko ši pramoga.

Anksčiau galvojau, kad 69 litai už 4 valandas turškimosi yra labai daug. Pasirodo, klydau. Tai tiek mažai, kad žmonės plūste plūsta maudytis. Ir ne tik vilniečiai, nes akcentų prisiklausiau įvairiausių. Lankydamasi vandens parke antrąją dieną po atidarymo mėgavausi ramybe ir tuštuma. Šįkart prie nusileidimo kalneliais reikėjo apie 10 minučių laukti eilėje. Ypač prie “Juodojo perlo”.

Eilės dar būtų nieko, jei ne sužvėrėję lietuviai. Norint nusileisti nuo kalniuko, reikia pasiimti specialią pripučiamą valtelę. Kadangi žmonių daug, laisvų valtelių neliko. Taigi, štai koks yra laukinių lietuvių sėkmės receptas:

1 eini prie baseino, į kurį iškrenta nuo kalniukų nusileidę žmonės
2 lipi į tą baseiną
3 nekreipi dėmesio į tai, kad prižiūrėtoja tuoj sprogs bepūsdama švilpuką (signalas, kad lipti giliai į tą baseiną negalima)
4 lauki, kada išvažiuos žmonės
5 kai žmonės panyra į vandenį, puoli prie jų ir trauki iš po užpakalių valtelę
6 jei jie tau aiškina, kad čiuoš dar kartą, neklausai – čiumpi valtį ir bėgi

Spalvų nesutirštinau nė kiek. Situacija šalia tų baseinėlių atrodė baisiai. Stovi minia žmonių ir laukia, kol iš vamzdžio iškris žmonės su valtele. Tada puola visi kaip žvėrys ir pešasi. Galvojom, gal su virvele valtį prie kojos prisirišti? Nors iš kai kurių akių matėsi, kad nutrauktų ją su visa koja.

Nejaugi žmonėms sunku sustoti šalia baseino ir palaukti, kol atsiras tikrai laisva valtelė? Juk jeigu man jos nereikia, aš ją pati atiduosiu. Deja, kol prasikrapštai vandeniu užpiltas akis, valties po užpakaliu jau nebelieka. Šioje srityje įžūliausi buvo vaikai ir moterys. Deja, šiam reiškiniui paaiškinimų neturiu. :)

Po pastarojo apsilankymo vandens parke labai suabejojau lietuvių kultūra. Neįsivaizduoju, kaip pasijaustų užsienietis, sugalvojęs čia papramogauti. Tikrai nedrįsčiau jo ten nuvesti – būtų gėda. O juk mes ne džiunglėse gyvenam…

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 8

Tio

2007-08-13 14:03

oi, geriau neprimink… :)

nu ir kas

2007-08-13 14:59

O dar būna, kad begerdamas alų, tame pačiame kabake gauni nuo apsaugos į galvą. Kaip tada?

Laura

2007-08-13 15:34

Žiūrint, kodėl gauni nuo apsaugos į galvą :)

Jolanta

2007-08-13 15:48

Vilnaus vandens pramogų parke nebuvau. O Druskininkuose tokios situacijos patirti neteko. Išvada? Ar čia vilniečių tokia kultūra? :)

Machaonas

2007-08-13 16:08

Aš manau, kad kultūra visur LT vienoda, tik ne visur vienodos eilės:)
O dėl moterų ir vaikų,tai jiems tiesiog niekas dar neparodė tikrosios vietos:). Nes: 1) kultūringas žmogus mano, kad netaktiška netaktu reaguoti į netaktą, arba “nesimušk su kiaule, nes tik išsipurvinsi” 2)kultūringas žmogus mano, kad silpnesnių ir mažesnių negalima skriausti, nepaisant provokacijos 3) nekultūringasis tai žino:)

Tio

2007-08-13 16:14

> Machaonas

gerą juoko dozę gavau, ačiū ;)

nu ir kas

2007-08-13 16:30

gauni, nes esi, ka jau cia.

http://tinyurl.com/quest-bars-cheap-44820

2019-11-24 0:15

When some one searches for his necessary thing, thus he/she wishes
to be available that in detail, therefore that thing is maintained over here.

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.