Aprilynne Pike “Sparnai”

2013-03-16

Nuoširdžiau bandžiau įveikti U. Riccarelli „Tobulą skausmą“, bet ties trečdaliu užlūžau. Dabar paskaičiau, kad nuo trečdalio skaityti lengviau, tai gal pabandysiu dar kartą. Nesu įpratus taip numesti knygų :) Kad ligoninėj netektų taip baisiai liūdėt, pasigriebiau pirmą pasitaikiusią el. knygą ir tai buvo “Sparnai”. Tikėjausi lengvos fantastinės knygos, o gavau lengvą fantastinę knygą vaikams. Na, ok, ne vaikams, o jauniems paaugliams.

Aprilynne Pike “Sparnai”

Panašumas. Pirmiausia, tai būtų gerai, jei leidėjai knygos autorės pavardę užrašytų didesnėmis raidėmis nei rekomendacijos autorės. Nes dabar galima pagalvoti, kad ją parašė S. Meyer. Iš tiesų, tai net ir nežinant jokių pavardžių, galima taip pagalvoti. “Sparnai” yra beveik “Saulėlydžio” analogas, tik pastarojoje vampyrai-vilkolakiai-žmonės, o čia fėjos-troliai-žmonės. Ir veikėjai keliais metais jaunesni, todėl jų meilės ir aistros dar paprastesnės.

Apie ką. Žodžiu, augo graži mergaitė ir sužinojo, kad ji yra fėja. Draskosi vargšė meilės trikampyje tarp žmonių berniuko ir fėjų vyruko (aš už fėjų vyruką) ir kovoja su mirtinais priešais – troliais. Kaip sekasi su troliais ir kurią meilę ji pasirenka, sužinosite knygos pabaigoje. Bet knygų iš viso yra keturios, todėl pabaigos čia kaip ir nėra. Štai ir viskas :) Knyga banaloka, bet paauglystėje man būtų patikusi. Nespjoviau ir dabar, juo labiau, kad susiskaito vienu prisėdimu.

Vertinu 6/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.