Masinė vampyrinė isterija

2009-06-26

Taip, aš apie “Twilight” sagą. Aš nebūčiau aš, jei nesusidomėčiau viskuo, kas susiję su vampyrais. Šita lengvos formos manija susirgau turbūt po to, kai pirmą kartą pamačiau “Interviu su vampyru“. Iki šiol manau, kad tai superinis filmas ir jei kas lieptų pasirinkti, kokiu mistiniu padaru man tapti, turbūt rinkčiausi naktinį gyvenimą.

Paaugliškų filmų periodiškai nežiūriu, taigi patį filmą pamačiau prieš daugiau nei savaitę po to, kai bimbinėdama namie viena akimi spoksojau MTV filmų apdovanojimų kartojimą. O tada griebiausi knygų, nes supratau, kad filmas – kažkoks prastokas rašytinės istorijos trumpinys. Jis nei geras, nei blogas, tiesiog paprastas filmas :) Bet ačiū, kad priminė mielą gabaliuką.

Perskaičiusi knygas supratau, kodėl kilo ta isterija.

Pirma, tai ja tikrai susirgo visos paauglės. Jei man būtų 10 metų mažiau, svaigčiau ir aš. Tikrai. Nu jau tokią gyvenimo meilę, kaip pagrindinis knygos vampyras, tai kiekviena norėtų turėti. Tai ir dūsauja naktimis vampyriškus bučinius sapnuodamos (rimtesni santykiai prasideda tik ketvirtoje knygoje), o po to dar filmas su pasišiaušusiu išblyškėliu…

Antra, skaityti pasakiškai lengva. Skaičiau elektronines versijas (vargšės mano akys, bet neradau kur pasiskolinti, o pirkti neverta) ir keturias knygas įveikiau per savaitę. Popierinės tai iš vis turbūt po dvi vienai dienai :) Stilius kaip ir visų paaugliams skirtų knygų, bet neprikaišiotas žargono.

Trečia, knygose labai daug romantikos, meilės kančių, širdies žaizdų gydymo, gana tikroviško flirto. Neblogai aprašyti ir jausmai, kuriuos ne vienas patyrė paauglystėje. Nuteikia visai maloniai.

Na, ir ketvirta – vampyrai ir vilkolakiai čia tiesiog idealūs, visai kitokie nei įprasta ir jų neįmanoma nemylėti. Vampyrai spindi saulėje, yra labai gražūs ir protingi, romantiški, aistringi, gali būti vegetarai (medžioti tik gyvūnus) ir netgi žmogų įsimylėti. Jie kartais sutaria su karštakošiais, bet žaviais ir tvirtais vilkolakiais. Tiesiog vai vai vai :)

Nagi, puikus mišinys, ar ne? Labai tinkamas tokio amžiaus žmonės, kurie išprotėti gali dėl visko. Ir šypsausi skaitydama atsiliepimus, kad tai geriausios jų kada nors skaitytos knygos (nors kaip knygos jaunimui, jos man patrauklesnės už Harį Poterį), kad tai labai gili ir prasminga istorija, o ne vien tik romanas. Nieko tame baisaus nematau, bent jau kelias knygas bus perskaitę savo noru. Taigi, visi pasipiktinę šia isterija, žiūrėkit atlaidžiau. Praeis.

P.S. Patarimas mokyklinio amžiaus vaikinams. Jei norite, kad jus įsimylėtų pusę kiemo ir mokyklos merginų, paauginkit plaukus, madingai susivelkit ir jokiu būdu nesideginkit. Nepamirškite džinsų, marškinėlių, ir atsainiai užsivilktų marškinių arba laisvo stiliaus švarko. Sėkmė garantuota :)

Kategorija: Knygos, Skaitymai | Komentarų: 7

Originalas

2009-06-28 16:01

Šį blogą reikia cenzūruoti, nes jis daro blogą įtaką vaikams. :D

Jolanta

2009-06-29 12:40

Čia kažkas naujo tavo būdo bruožuose :))

Laura

2009-06-29 18:34

Ne, čia kažkas seno, ko tu tiesiog nežinojai :))

Laimės paieškos rožiniam mieste » Birželį žiūrėjau

2009-06-30 9:05

[...] (Twilight) – Tuoma sakė būtinai pažiūrėti, brolis sakė jokiais būdais nežiūrėti, Laura išgyrė knygas, pagal kurią filmas pastatytas. Pažiūrėjau, kad žinočiau, apie ką. Nu tai to Edwardo [...]

Rhodopsin

2009-07-09 14:54

Po MTV apdovanojimų ir aš vos nesusigundžiau pasižiūrėt šį kiną, bet taip ir neteko.. Man dar šitas visai nieko:

http://www.imdb.com/title/tt0103874/

Gary Oldmanas yra puikus Dracula :)

kobe basketball shoes

2019-11-15 4:10

The subsequent time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as a lot as this one. I imply, I know it was my option to learn, however I actually thought youd have one thing fascinating to say. All I hear is a bunch of whining about one thing that you could repair in case you werent too busy in search of attention.